Nieruchomości

238 559 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 850 000 zł1 354,09 m² 4 320,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Rozpoznawalny budynek w bardzo dobrej lokalizacji. Przestronny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na dalszą, dowolną aranżację. Idealny na działalność biurową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

289 600 zł1 448 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1448m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Karsy w pierwszej linii brzegowej od Zalewu na rzece Powie. Przeznaczenie działki: decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł200 m² 13 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny dom blisko lasu | 200 m | działka 1030 m | Mikołów Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 m , położony na pięknej działce 1030 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

115,56 zł/m²45 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, niewielki i niedrogi nowy, narożny lokal 45m z witrynami i wejściem od dużej ulicy Habicha na nowym Ursusie, obok biura podróży, z własnym naziemnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,94 m² 14 282,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a jednocześnie cenisz sobie ciszę i komfort? To mieszkanie na wrocławskim Gaju (krzyki) jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł2 258 m² 867,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki w prestiżowej części Trójmiasta -gdynia, ul. Wagnera Są miejsca, które od pierwszej chwili zostają w pamięci. Takie, do których chce się wracać nie tylko myślami. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w samym centrum Nowej Soli z ogromnym potencjałem do zamieszkania oraz prowadzenia działalności usługowej! rozkład: parter.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł24,48 m² 19 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

dla agencji. Na sprzedaż kawalerka 24,48 m ul + balkon 4,43 m2 ul. Sosnowiecka, bronowice, kraków Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 24,48 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 250 zł46,75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

97,12 zł/m²257,42 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokalu gastronomicznego o powierzchni 257,42m2 na bliskiej Ochocie. Lokal znajduję się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł160,20 m² 15 599,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Uwaga: w związku Z budową domu na działce sąsiedniej- nieruchomość sprzedawana wraz Z dwuletnią umową najmu (nabywca kupuje nieruchomość, jednocześnie podpisuje z właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł119,01 m² 8 360,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament z antresolą | Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119,01 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

189 000 zł1 402 m² 134,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Koszalinie, osiedle Kretomino. Powierzchnia 1402m2. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta, położony na lekkim wzniesieniu, z którego można podziwia piękną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6546 Najem okazjonalny! Oferta najmu dla osób bez dzieci i bez zwierząt. Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Ścinawa,dolnośląskie

9,80 zł/m²153,13 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 156,90 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca w Ścinawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem - Katowice Ligota, ul. Świdnicka Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

13 559 zł2 086 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem działka o powierzchni 2.086 m2 Gdańsk-Kokoszki. Działka usługowo - przemysłowa o powierzchni 2,086 m2 w Gdańsku - Kokoszki. media w drodze obok działki. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

190 800 zł1 590 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania dwie działki budowlane o pow. 15,8 a i 15,9 a. Działki będą oznaczona w nowym mpzp jako tereny zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona na wzniesieniu, teren.

Szczegóły ogłoszenia

834 900 zł64 m² 13 045,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Housing Market prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Sulejówka Miłosnej, przy ul. Czynu Społecznego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Osiek,kujawsko-pomorskie

449 000 zł85,05 m² 5 279,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł749 m² 233,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Brodnica. Ul. Nad Drwęcą. Działka budowlana. Dobra lokalizacja. Prezentujemy działkę usytuowaną w Brodnicy przy ul. Nad Drwęcą. Nieruchomość ma powierzchnię 749 m2 i wymiary ~14,66m.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 179 m² 195,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

.nowa cena!. Zapraszam na prezentację urokliwego miejsca jakim jest działka z zabudowaniami o powierzchni łącznej 1179 m 2 znajdującej się w miejscowości Swędzieniejewice gmina.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł1 052 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta to doskonałe połączenie spokoju, zielonego otoczenia i świetnej komunikacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

17 160 zł780 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu ostatniej hali, o pow. ok. 780 m2 oraz biur i pomieszczeń socjalnych o dodatkowej pow. ok. 130 m2, zlokalizowanej w kompleksie hal położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 431 000 zł71,55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy apartament w prestiżowej Rezydencji Ogród Saski przy ul. Jasnej 7 w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 71 m znajduje się na 5. piętrze. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82 m² 6 695,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - rewelacyjna lokalizacja ,w samym sercu miasta - możliwość podziału i modernizacji pod własną działalność - ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł39 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w kamienicy, śródmieście ul. Krasińskiego. W pobliżu Kłodawka, mały park, ścieżka rowerowa. Na pow. 38,63m2 składa się duży pokój, ustawny, w kwadracie., szafa.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 000 zł4 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowa z możliwością usług, mpzp - mn.7 LOKALIZACJA Działka mieści się w miejscowości Kłodawa gmina TRĄBKI WIELKIE. Od działki do Pruszcza Gdańskiego jest około 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł764 m² 183,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położone w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/39 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,85 m² 14 805,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,85 m | parter | prywatny ogród ok. 111,30 m Układ obejmuje: - salon z aneksem kuchennym (25,76 m ) z wyjściem do ogrodu, - sypialnię (8,60 m ), - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

65,45 zł/m²55 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w rynku w Świdnicy Lokalizacja: rynek w Świdnicy. Lokal na parterze stylowej kamienicy. Lokal posiada dwa wejścia- od strony rynku oraz od podwórka. Najemcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł810 m² 1 049,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rewelacyjna działka budowlana W kobyłce. Działka objęta planem miejscowym i przeznaczona pod budynki mieszkalne jednorodzinne w formie wolno stojącej Wymiary działki to 30 x 21,7.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,31 m² 8 352,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla siebie i dla rodziny? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35,86 m² 1 434 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Targówek | Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku Mieszkaniowym w budynku zlokalizowanym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

97,22 zł/m²108 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal, który po prostu musi być zauważony parter, bezpośrednie wejście z ulicy oraz duża witryna gwarantują maksymalną ekspozycję Twojego biznesu. To idealna przestrzeń dla firm, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł47 m² 10 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona we wsi Łukówiec w gminie Karczew. Działka zabudowana murowanym domem całorocznym. Dom o powierzchni około 50 mkw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 900 zł118 m² 5 422,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja! Jedyna taka oferta!tylko i wyłącznie u nas! Piękny dom wolnostojący z płaskim dachem i garażem w bryle! Przedstawiam Państwu ofertę nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z potencjałem w malowniczej okolicy? Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na pierwszym piętrze w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł49,33 m² 1 337,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 49,33 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 478/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł84,07 m² 5 232,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania w samym sercu Bydgoszczy? Marzysz o klimatycznej kamienicy z duszą i ogromnym potencjałem? A może szukasz nieruchomości idealnej pod wynajem w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

716 000 zł61 m² 11 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - 61 m | 2 balkony | garaż podziemny | Rzeszów - Projektant / Kotuli Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,08 m ,.