Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

589 000 zł44 m² 13 386,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem - budynek z windą! Mieszkanie nowe - wcześniej nieużywane! Mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania. Dodatkowo płatne: - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 442 m² 110,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działki W jezierzanach nad jeziorem wicko Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki rolne z przeznaczeniem rekreacyjno-sportowym i mieszkaniowym , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brudzów

Brudzów,świętokrzyskie

610 000 zł8 700 m² 70,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Na sprzedaż wyjatkowa działka o łacznej powierzchni 8700 m2, położona w miejscowości Brudzów ( gmina Morawica). To.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł2 965 m² 99,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Żeliszew Duży Kolonia. Działka o pow. 2965 mkw położona jest poza strefą.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł61,90 m² 17 366,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem / miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł168 m² 4 755,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam na prezentacje domu jednorodzinnego położonego w Knyszynie przy ul. Grodzieńskiej. - 6 pokoi, 2 łazienki, niepowtarzalna piwnica i 2000m działki - Wyposażony w nowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł107 m² 3 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Klimatyczne siedlisko w malowniczym otoczeniu rzeki, lasów i stawów. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 6400 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 działki budowlane o pow. około 15 arów. Pogwizdów Cicha i spokojna okolica, działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem mn/ud- teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł160 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Przestronny dom z ogrodem na wynajem | 160 m | Saska Kępa - ul. Dąbrowiecka Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu wyjątkowej, komfortowej nieruchomości położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł172 m² 8 430,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeśli szukasz domu wolnostojącego z ogrodem położonego w cichej i spokojnej okolicy to mamy taką nieruchomość :) negocjuj cenę! Dwukondygnacyjny dom 172 mkw , wybudowany w 2000.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na sprzedaż, bolesławiec. Nowa cena!cena W dół! wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym, który znajduje się w cichej, spokojnej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 336 000 zł173,44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować unikalny penthouse o pow. 173,44 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Wola Justowska. Lokalizacja Wola Justowska to jedna z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł158,20 m² 4 867,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:219 m²

Dom ul. Piękna, sokołów Podlaski, gm. Sokołów Podlaski, sokołowski, mazowieckie Zobacz dom ze spacerem wirtualnym ( galeria) Cena: 870 000 zł Rok Budowy - 2014 Powierzchnia:158.2 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł42,99 m² 11 281,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

*Nowocześnie wykończone i wyposażone 3 pokoje, ul. Krańcowa, lublin* Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie - 42,99 mkw, blisko Centrum. Nieruchomość: metraż - 42,99 mkw w Księdze.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł1 500 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| wyjątkowa działka budowlana niecałe 300 m od Kampinoskiego Parku Narodowego tylko U nas! Z przyjemnością oferujemy unikalną działkę budowlaną położoną w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 541 m² 1 963,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 270 m²

Na sprzedaż nieruchomość - położoną w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego 9. Nieruchomość składa się z działek nr 776 /47 oraz 776/46 o powierzchni 5. 270 m zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł162 m² 4 932,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nowa inwestycja tylko 2 minuty od Lubina - obora przy ul. Lubińskiej - osiedle parkove. To nowoczesny kompleks 15 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Pozostało 2 skrajne w cenie 849.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 652 m² 214,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1652 m2, położona w miejscowości Gowino w gminie Wejherowo. Oznaczona w mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 493 m² 106,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej z ogłoszonym planem miejscowego zagospodarowania (mpzp) o powierzchni 24,93 arów zlokalizowana w miejscowości Dziekaństwo.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38,02 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 38,02 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł700 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-Żywiec.Pewel Mała. Piękne działki budowlane w zielonym zakątku Beskidów.- Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu malowniczo położone działki budowlane znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tarnowo

Tarnowo,wielkopolskie

1 500 000 zł4 424 m² 339,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana nad rzeką z potencjałem! Działka oferuje bezpośredni, niczym nieprzysłonięty widok na rzekę, co stanowi wyjątkowy walor tej nieruchomości. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37,50 m² 25 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*rezerwacja* 2 pokojowy apartament | 400m od plaży | basen | Marina Jastarnia Tu każdy poranek zaczyna się od zapachu morskiego powietrza i widoku jachtów w marinie. Apartament w Marina.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 929 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Miejscowość Dębówka. Powierzchnia 1929mk2. Działka w połowie ogrodzona. Na działce garaż, prąd, gaz , woda. Zaadoptowany projekt z pozwoleniem na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 100 m² 135,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działki rolne w miejscowości Gąski, gmina Mielno. Działki położone przy drodze gminnej w otoczeniu pól i luźnej zabudowy mieszkalnej. Przyłącze energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł70,02 m² 7 139,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Dom wolnostojący - Grodzisk Mazowiecki, stan surowy zamknięty Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 130 m , usytuowany na działce 457m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł325 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję na własny kawałek raju w malowniczej miejscowości Drzewce, zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy! Ta atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 325 m to.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł14 031 m² 56,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża (1,4 ha) działka inwestycyjna, pod zabudowę domami jednorodzinnymi na obrzeżach Drawska Pomorskiego Oferta ta kierowana jest zarówno do inwestorów planujących docelowy podział terenu na wiele.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł200 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami na działce 850 mkw. Możliwość połączenia w jedno mieszkanie. Położony nad jeziorem Łapalickim, 100 m od plaży. Przepiękne okolice, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 300 m² 438,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka budowlana. Zlokalizowana w pięknym zacisznym miejscu. Symbol w planie zagospodarowania to M Wymiary działki widoczne na schemacie: szerokość to.