Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

32 000 zł450 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zdjęcia z wnętrza z chęcią udostępnię zainteresowanym klientom na życzenie! reprezentacyjna willa Z tarasem nad jeziorem - idealna dla kliniki premium / kancelarii - gdańsk, ul. Edisona.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł366 m² 1 322,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

620 100 zł54,30 m² 11 419,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój Apartament nad Morzem! teraz upust 10%! Inwestor delta dune Sp. z o.o. oferuje: na Sprzedaż - Kompletnie wyposażone (pod klucz) Apartamenty nad Morzem. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow.44,8m2 na ulicy Aluzyjnej.2 piętro w budynku 7 piętrowym z 2002 roku.Cicha, spokojna okolica.W pobliżu liczne tereny rekreacyjne.Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26,10 m² 76,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(English version below) Zamieszkaj na "banacha I" do wynajęcia nowoczesne kawalerka z balkonem, w okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Krakowa. Lokalizacja: - 2 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł10 192 m² 201,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna, inwestycyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1,0192 ha! Nieruchomość objęta mpzp, położona w wólce mińskiej, gm. Mińsk Mazowiecki składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 951 m² 242,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 900 zł116,59 m² 6 843,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 116,59 m , zlokalizowany na I piętrze z poddaszem użytkowym, w nowej inwestycji Zacisze Portowa w Niepołomicach.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł50,64 m² 19 470,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 50.64 m2 | Balkon | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

96,67 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowe studio krawieckie Studio Mody marie (est. 1987) 39 lat tradycji | 30 m | w pełni wyposażone atelier gotowe do pracy Oferuję do wynajęcia w pełni wyposażony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Biestrzykowice przy ul. Lipowej - w spokojnej, zielonej części miejscowości. Miejsce dla osób poszukujących przestrzeni. Zamieszkaj przy lipowej - 82.

Szczegóły ogłoszenia

7 775 000 zł1 170 m² 6 645,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjna, hala magazynowa o funkcji magazynowo-usługowo-produkcyjnej usytuowana w Gdańsku Osowej. Łączna powierzchnia to ok. 1170m2, w tym 870m2 hali + 300m2 biur wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł194,68 m² 6 677,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w otoczeniu lasu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł56 m² 21 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,16 m² 4 390,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,16 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł4 686 m² 190,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 686 m²

Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną funkcjonującym tartakiem, domem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz zabudowaniami o charakterze przemysłowo-gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł67,64 m² 28 829,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu należą do właściciela. Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z dochodem z najmu - tuż przy Krupówkach! Na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 150m, położony na parterze głównego budynku Dworca pks przy Placu Grodnickim w Szczecinie jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

333 150 zł2 221 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana w Łaziskach Górnych przy ulicy Cieszyńskiej o pow. 2221m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 64,5 x 39 x 46,5 x 37,8.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54 m² 14 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Brwinów | 54 m | 3 Pokoje | Budynek 2020 | Garaż (dodatkowo) 40 000 zł Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, narożne mieszkanie o ekspozycji płd-zach. Metraż: 54 m (salon + aneks, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż Brzesko, ul. Sikorskiego Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 102 m, położony w Brzesku przy ul. Sikorskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 999 999 zł144,74 m² 13 817,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący z 2019 r. posadowiony na dużej działce, położony w cichej części szczecińskiej dzielnicy Krzekowo. W odległości ok. 200 m Skwer Misia.

Szczegóły ogłoszenia

763 240 zł46,55 m² 16 396,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie ze znakomitym potencjałem inwestycyjnym w idealnej lokalizacji, serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą propozycją. Trzy pokoje z oddzielną, jasną kuchnią, ulica Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,85 m² 16 012,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kameralne mieszkanie przy ul. Kamiennej.Mieszkanie w pełni i komfortowo wyposażone i gotowe do zamieszkania. Doskonała lokalizacja powoduje, że jest to atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 11 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł145,20 m² 10 330,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą okazję, która może odmienić oblicze Waszej działalności! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy, usytuowany w sercu Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

73,80 zł/m²319,66 m² 23 591 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-użytkowy o pow. 319,66m2 zlokalizowane na parterze w nowym, IV piętrowym budynku w 2023r. w Busku-Zdroju. W skład lokalu wchodzi powierzchnia typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 929 zł41,51 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,37 m² 8 081,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe 49m, w atrakcyjnym rozkładzie, na osiedlu Michałów. Ocieplony, monitorowany blok, z dużą, nowoczesną windą oraz podjazdem dla niepełnosprawnych. W pobliżu wygodny parking.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajmij lokal w miejscu, gdzie Twój biznes będzie widoczny! Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 24 m w doskonałej lokalizacji, położony przy ruchliwej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł541 m² 811,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka o powierzchni 541 m2 zlokalizowana tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem E5.MN - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,04 m² 5 668,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2 pokoje z prywatną przestrzenią zieloną w formie dzierżawy to propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dopasowane do własnych potrzeb. Mieszkanie znajduje się w Pyskowicach.

Szczegóły ogłoszenia

14 760 000 zł40 163 m² 367,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemysłowa działka z czynną bocznicą kolejową bolesław, ul. Osadowa 2 | 40 163 m | Gotowy węzeł logistyczny do przejęcia od zaraz Optymalizacja łańcucha dostaw to dzisiaj podstawa,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł211 m² 3 360,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Ofertą sprzedaży jest skrajny szeregowiec na osiedlu Lipówka, przy trasie biegnącej do Poznania, w pobliżu zalewu Wrzesińskiego i terenów zielonych, na spokojnym osiedlu, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 255 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z Duszą 1 Hektar Twojej Przestrzeni Między Naturą a Cywilizacją. Poznowice | 10 km od Strzelec Opolskich | 12 km od Gogolina | 10 255 m Miejsce, gdzie poranna mgła unosi się nad.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł15 600 m² 4,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona 200 m od asfaltowej drogi i pierwszych zabudowań małej wsi oddalonej o 9 km od Kamienia Pomorskiego i 12 km od Wolina. Dojazd polny, klasa łiv, obok grunty.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł20 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położona nieruchomość pośród Kaszubskiego krajobrazu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł110,44 m² 6 157,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Kameralna inwestycja o nowoczesnej bryle znajduje się na prestiżowym osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł55,15 m² 17 570,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie! Główne atuty nieruchomości: apartament W nowym budynku wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł73,73 m² 6 442,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 73,73 m2, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku w samym centrum Złocieńca - jednocześnie.