Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

350 000 zł4 600 m² 76,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 4600 m - Chrztowo, gm. Liniewo - blisko jeziora! Na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 4600 m , położoną w miejscowości Chrztowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł6 700 m² 126,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o łącznej powierzchni 6700 m , zlokalizowana w malowniczej i spokojnej części Stegny, na Mierzei Wiślanej, zaledwie 3 km od plaży nad Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł48,40 m² 5 061,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super wykończone mieszkanie do wprowadzenia od zaraz przy ulicy Mickiewicza Oferujemy atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uroczo położona działka W kruszynie! Przedmiotem sprzedaży jest uroczo położona działka o powierzchni 3000m2. Jest to idealna nieruchomość dla osób poszukujących ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł48,93 m² 2 186,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 49 m 2 W centrum ścinawa Lokal znajduje się na parterze budynku (piętrowa kamienica), z oknem witrynowym oraz miejscem na reklamę. Możliwość dopasowania nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł3 291 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka rolna we wsi Piekary gmina Mszczonów powiat Żyrardowski. Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 3291 m2 ( piąta linia zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 259 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 18 działek budowlanych o powierzchniach od 3081 m2 do 5090 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Kompleks 18 działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,60 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł108,48 m² 16 592,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy Z witryną na ul. Świętojańską W gdyni lokalizacja Nieruchomość położona jest w centrum Gdyni przy jednej z najpopularniejszych ulic - świętojańśkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na wynajem W centeum wrzeszcza! topowa lokalizacja! Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 22 m , idealna dla studenta, singla lub pary. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł2 174 m² 4 599,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:881 m²

Kamienica / obiekt użyteczności publicznej położona jest w centrum miasta, w otoczeniu historycznej zabudowy i jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych w Opolu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 240 zł52,54 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym , komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie. ani podatku pcc! blok.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²139,36 m² 7 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Różanka - lokal biurowy do wynajęcia | duży parking Polecamy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 139 m , z możliwością elastycznej aranżacji zgodnie z potrzebami Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 001 m² 94,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb męcina. W sąsiedztwie bardzo luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

346 720 zł1 576 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! Na sprzedaż działka w miejscowości Kłodawa gmina Trąbki wielkie. Atuty: - 5 km do Pruszcza Gdańskiego - 20 km do Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 999 zł136,60 m² 6 588,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

*Brak prowizji biura!* *brak podatku pcc!* Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m2, położone na działkach od 277 do 321 m2, w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zbrza

Zbrza,świętokrzyskie

1 799 000 zł618,99 m² 2 906,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 042 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość położona w miejscowości Zbrza (gm. Morawica) zaledwie 30 minut jazdy od Kielc. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 9 042.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej i zielonej części dzielnicy Gdańsk Niedźwiednik. Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe- możliwy zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł5 701 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! Działka z potencjałem w Biadolinach Radłowskich idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł6 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sobolów gmina Łapanów, powiat bocheński , środkowa część województwa małopolskiego. Działka o powierzchni 62 ar w tym 49 ar.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 120 m2, otwarta przestrzeń położony na 1 piętrze w budynku biurowo usługowym, klimatyzowany, cena netto bez opłat serwisowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł223 m² 6 502,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż nieruchomość która spełni oczekiwania poszukujących wygodnej przestrzeni do zamieszkania z możliwością prowadzenia swojej działalności. Dom wolnostojący, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł206,12 m² 6 307,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 277 m²

Dom z potencjałem - duża działka 3,83 ha - Michałów III Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 125,50 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m , usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł103,70 m² 6 557,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Dom jednorodzinny - projekt Archon Dom w Cieszyniankach 3 | Wola Lipnicka Duża | 1673 m działki Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w Cieszyniankach 3 pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę nieruchomości komercyjnej do wynajęcia , w Zgierzu. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic Zgierza- ul.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 800 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 38 arów zlokalizowaną w Słopnicach Szlacheckich w powiecie limanowskim. Działka o nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł395 m² 1 493,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mysłowice nietuzinkowy budynek Z bogatą historią miasta W tle zapraszam na prezentację barbara   Przepiękny niespotykany lokal użytkowy w Mysłowicach w dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,90 m² 6 984,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w inwestycji Francuska Park przy ul. Szybowcowej 5 w dzielnicy Osiedle Paderewskiego - Muchowiec. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł75,74 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1873

Luksusowy Apartament w kamienicy z dwoma balkonami! 75,74 m2 W centrum miasta! atuty: - kamienica po gruntownym remoncie! - mieszkanie w pełni wyposażone - atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł69,35 m² 11 881,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej funkcjonalnych części warszawskiego Bemowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł5 900 m² 322,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna, atrakcyjna działka budowlana, złożona z dwóch działek: działka 170/11 i 173/1 obr. 32 /wyględy/ Jest położona 15 km od Warszawy (25 km od centrum), w Otulinie Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 130 m2, 2-poziomowe, 5-pokojowe; na układ funkcjonalny składa się: i poziom: pokój dzienny z balkonem, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł165,72 m² 6 631,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny - Tarnowskie Góry (osiedle Kolejarzy) Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,72 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom przy lesie z prywatnymi działkami leśnymi Filipowice, gm. Zakliczyn Cisza, natura i równowaga warunki sprzyjające kreatywności i zdrowiu Powierzchnia domu: ok. 150 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł61,92 m² 9 286,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,92 m2. Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 633 m² 40,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowe działki budowlane w miejscowości Nowe Huty gm. Tuchomie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł18 178 m² 10,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Woli Przybysławskiej blisko Lublina i trasy S17 Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł277 m² 7 581,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:836 m²

Wyjątkowy pensjonat w Szklarskiej Porębie z doskonałą, wyjątkową, lokalizacją w Dolinie Szczęścia , która dysponuje trzema wyciągami narciarskimi idealnymi dla dzieci ,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł90 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Zamieszkaj od razu w zadbanym bliźniaku z ogrodem 667 m2. Jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania bez dodatkowych kosztów, oferujemy połowę bliźniaka o powierzchni ok. 90 m na.