Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda

Ruda,warmińsko-mazurskie

440 000 zł78,80 m² 5 583,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1190

Oferta bezpośrednia! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,8m 2 , łączące funkcjonalność z wyjątkowymi walorami krajobrazowymi i widokiem na jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy 80 m2 - Tarnowskie Góry, poziom -1 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 80 m2 , zlokalizowany na poziomie -1 budynku w centrum Tarnowskich Gór. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39,30 m² 16 513,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć wygodę nowoczesnego budownictwa z urokiem zielonego Krakowa. Gotowe, nowe, z własnym ogródkiem idealne jako pierwsze lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wojnowice,dolnośląskie

1 600 000 zł4 760 m² 336,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę, maksymalna wysokość zabudowy do 12m, zlokalizowane w Wojnowicach, gmina Czernica. Numery działek: 82/1, 82/3 i 82/4 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł83,30 m² 9 483,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 83,3 m w spokojnej miejscowości Czmoniec przy ul. Magnoliowej, z widokiem na las. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł83,36 m² 12 715,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,36.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 205 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża(4205m2) działka położona w Chlewiskach gmina Kotuń powiat siedlecki. Gmina Kotuń nie posiada planu miejscowego ale działka oczekuje na warunki zabudowy(na starych zasadach).

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł996 m² 399,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność.KONTAKT WYŁĄCZNIE PRZEZ POŚREDNIKA. Zachęcam do zapoznania się zo ofertą działki budowlanej, położonej w Gortatowie, przy ul. Błotnej. Jest to ostatnia z działek,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony w miejscowości Łęki Dolne, gmina Pilzno, powiat dębicki, województwo podkarpackie. Nieruchomość zlokalizowana 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł3 300 m² 396,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy(wz) położone w atrakcyjnej, spokojnej okolicy na osiedlu Koszyckim w Tarnowie. Łączna powierzchnia terenu wynosi ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 242 zł58,26 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. ? ?.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bezpośredni kontakt Ewa Schulz tel.   Atrakcyjna oferta, trzy pokoje w dobrej cenie. Sprzedaż mieszkania o pow. 60m2 na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Ku Wiatrakom. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 000 zł35 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj lub zainwestuj gotowa okazja! Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego na 3 piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego, znajdującego się w dzielnicy Stołczyn Nieruchomość znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,60 m² 8 264,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym, funkcjonalnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Oto wyjątkowa propozycja, która spełni Twoje oczekiwania! Przestronne, jasne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom w Kolumnie bliźniak z dużym potencjałem | ul. Sportowa Dom w cenie mieszkania wyjątkowa okazja! To jedna z tych ofert, które trafiają się naprawdę rzadko dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł1 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka do wynajęcia *** *** do 5000M2 *** *** dowolna diałalność *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Jaroszówka w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 669 m² 113,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1669 m2 położoną w Sobiekursku gm. Karczew. Lokalizacja Działka usytuowana jest we wsi Sobiekursk, w cichej, spokojnej, zielonej (blisko las).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł198 m² 757,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oleśnica, ul. Reja pu: 198 m2 Cena: 150.000,00 zł (do negocjacji) UNIWERSALNY LOKAL USŁUGOWY Z ZAPLECZEM SOCJALNYM -Z MOŻLIWOŚCIĄ WYODRĘBNIENIA TRZECH NIEZALEŻNYCH LOKALI. Lokalizacja obiektu -.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 243 m² 217,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki numer   lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 200 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż : Działka budowlano-usługowa 2200 m2 w miejscowości Zajezierze , gm. Sieciechów. powiat Kozienicki, woj. mazowieckie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

2 655 000 zł341 m² 7 785,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Oryginalna willa z 2009 roku szuka nowego właściciela. Willa zachwyca klimatem, zdrowymi materiałami, przestrzenią i dbałością o każdy szczegół. Zbudowana i wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł340 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Budynek usługowy, budynek komercyjny, stasin, lublin Możliwość zmiany sposobu użytkowania na dom jednorodzinny. Budynek: - ok 340 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy 2014 - pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł127,50 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych w Bezrzeczu. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym kameralnym osiedlu. Domy sprzedawane w standardzie deweloperskim: - podwójna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bemowo dwa pokoje przy stacji metra Ratusz. Lokalizacja i opis lokalu Mieszkanie na osiedlu Shiraz ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie ma 56m2 dwa pokoje, kuchnię w aneksie, garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m , w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wysoka

Wysoka,kujawsko-pomorskie

420 000 zł94,66 m² 4 436,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:484 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna nieruchomość nad jeziorem poleca się do zakupu! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Bez prowizji - Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 42 m Bemowo, ul. Chrzanowska 4 Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²380 m² 3 990 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marynarska Passage to nowoczesny budynek biurowo usługowy położony w biznesowej części warszawskiego Mokotowa, blisko lotniska i dużego węzła komunikacyjnego na trasie S79. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

65,69 zł/m²20,55 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia Augustów, ul. Kopernika 4 Powierzchnia: 20,55 m Dostępność: od zaraz Czynsz: 50,00 zł netto/m Lokalizacja i otoczenie: oferujemy do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Milikowice,dolnośląskie

799 000 zł158 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Renomahome nieruchomiści oferuje na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Milikowice, tuż przy granicy ze Świdnicą. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 52 m | Centrum Nysy | Blisko uczelni i parku Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji w Nysie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Opole

Opole,opolskie

5 369 106 zł873 m² 6 150,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przeznaczenie: ba - tereny przemysłowe Powierzchnia łączna terenu: 1,2111 ha, w tym: działka o pow. 0,8745 ha zabudowana budynkiem biurowym i częścią socjalną o łącznej pow. 153.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na I piętrze 75,18 m2 z balkonem ok. 14m2 Lokal znajduje się na kameralnym, nowo powstałym osiedlu, składającym się z niskiej zabudowy wielorodzinnej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł324,17 m² 4 133,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej części Zgierza, na osiedlu budynków mieszkalnych jednorodzinnych - dzielnica Krzywie. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

46,62 zł/m²128,95 m² 6 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy , w formie samodzielnego aneksu o powierzchni 128,95 m2 na 2 piętrze biurowca klasy B+. Lokal składa się z pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dostępne od maja Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa przy ul. Piłsudskiego 13. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł40,32 m² 9 796,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Koniuchach w Toruniu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze zabytkowej, 100-letniej kamienicy na terenie zamkniętym. Budynek po rewitalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł297,96 m² 1 943,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Miejsce stworzone dla osób pragnących życia na dużej przestrzeni blisko miasta. Dom o niebagatelnej powierzchni prawie trzystu metrów kwadratowych już niebawem może być Twój. Jeśli potrzebujesz.