Nieruchomości
238 341 ogłoszeń
Od najnowszych
Willa z tarasem Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²
765 000 zł45,27 m² 16 898,61 zł/m²
Hala Konin
Konin,wielkopolskie
1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²
Mieszkanie z aneksem, ul. Kołłątaja
Głogów,dolnośląskie
630 000 zł119,56 m² 5 269,32 zł/m²
Dom bliźniak
Glinik,lubuskie
279 000 zł121 m² 2 305,79 zł/m²
530 000 zł41,60 m² 12 740,38 zł/m²
Działka budowlana Prandocin-Iły
Prandocin-Iły,małopolskie
140 000 zł1 016 m² 138 zł/m²
Działka rolno-budowlana uzbrojona Zagórz
Zagórz,podkarpackie
190 000 zł5 336 m² 36 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa
Kraków,małopolskie
649 000 zł43,61 m² 14 882 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
635 000 zł64,35 m² 9 867,91 zł/m²
Rynek pierwotny
284 750 zł42,50 m² 6 700 zł/m²
1 800 zł40 m² 45 zł/m²
Działka inwestycyjna Kaliszany
Kaliszany,wielkopolskie
2 500 000 zł64 700 m² 38,64 zł/m²
1 299 000 zł43 724 m² 29,71 zł/m²
Działka budowlana Kopytowa
Kopytowa,podkarpackie
80 000 zł1 600 m² 50 zł/m²
Działka budowlana w górach, ul. Stroma
Stronie-Wieś,dolnośląskie
259 000 zł2 000 m² 129,50 zł/m²
Działka budowlana Żelichowo
Żelichowo,wielkopolskie
149 000 zł4 466 m² 33,36 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Ozimska
Opole,opolskie
68,12 zł/m²69 m² 4 700 zł
Mieszkanie 2-pokojowe
Białystok,podlaskie
384 000 zł42,20 m² 9 099,53 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Świdnica,dolnośląskie
490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²
130 000 zł5 000 m² 26 zł/m²
Dom z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
18 000 zł391 m² 46,04 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona
Lubczyna,zachodniopomorskie
198 000 zł1 647 m² 120,22 zł/m²
229 950 zł1 533 m² 150 zł/m²
249 000 zł36,60 m² 6 803,28 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bogdanowo
Bogdanowo,wielkopolskie
295 000 zł2 999 m² 98,37 zł/m²
Budynek użytkowy Święcany
Święcany,podkarpackie
290 000 zł70,94 m² 4 087,96 zł/m²
Hala
Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie
65 000 zł4 100 m² 15 zł/m²
259 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²
690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²
699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Kraków,małopolskie
850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²
399 000 zł39,09 m² 10 207,21 zł/m²
48,21 zł/m²56 m² 2 700 zł
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²
Magazyn Warszawa
Warszawa,mazowieckie
14 007 zł437,72 m² 32 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia