Nieruchomości

239 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 000 zł3 966 m² 100,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjna, ładnie położona działka w Studziankach. Nieopodal rzeka, można tutaj podziwiać gwiaździste niebo albo wybrać się do lasu na grzyby. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 600 m² 44,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 26 arów w Łętowni gmina Jordanów. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł171,40 m² 9 334,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Witam Serdecznie, oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej wraz z piwnicą i poddaszem 171.4m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł42,76 m² 18 451,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,96 m ul. Mitery, kraków. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w odnowionej kamienicy przy ul. Mitery w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | Miejsce w hali garażowej | Przyznany certyfikat breeam Przestronne studio, o powierzchni 36,27 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł450 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przychodnia blisko centrum lublina -! doskonała inwestycja! Oferta mająca ogromny potencjał inwestycyjny - wykończona i w pełni wyposażona przestrzeń medyczno-rehabilitacyjna! Działająca.

Szczegóły ogłoszenia

45,25 zł/m²26,52 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 26,52 m w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko Szczawna-Zdroju. Przeznaczenie: kosmetologia, handel, biuro lub też na cele.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 154 m² 181,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł202 m² 4 207,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż pięknie położony dom w odległości ok. 6 km od Strzelec Opolskich. Dwukondygnacyjny budynek z lat 80-tych został gruntownie wyremontowany zgodnie z załączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

799 000 zł42,53 m² 18 786,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta 0% prowizji od kupującego. Dziwnów, ul. Spadochroniarzy Polskich 8 adres, który w ostatnich latach stał się jednym z najbardziej poszukiwanych przez inwestorów i rodziny na całym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne mieszkanie 6-pokojowe ( prawnie w księdze wieczystej jest to 4-pokojowe mieszkanie) o powierzchni 77 m , położone na 7 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł240 m² 5 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o własnym miejscu w górach, które możesz wykorzystać zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycję? Tylko w Homfi dom który spełni twoje oczekiwania! Przynoszący cały.

Szczegóły ogłoszenia

505 700 zł38,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą-.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 395 m² 247,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta - działka budowlana Świątniki Górne, olszowice 13,95 ar Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Olszowice przy ul. Kulerzówka, w gminie Świątniki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł33,04 m² 4 509,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze budynku, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z: -kuchni -spiżarni -1 pokoju, -przedpokoju, -łazienki, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 300 m² 83,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 13 arów.Działka z lekkim spadkiem, położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł121 m² 5 207 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 121 m w Stargardzie możliwość podziału na dwa osobne lokale! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 024 m² 87,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje miejsce pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy. Z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Opolu na Malince ul. Sieradska. Mieszkanie idealnie pasowałoby dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł78 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż przestronny, czteropokojowy skrajny segment domu szeregowego o powierzchni 78 m , położony na obu kondygnacjach. Cena: 775 000 zł. Nieruchomość znajduje się w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł390 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Agentka prowadząca:anna kozioł po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Przedmiotem sprzedaży jest teren produkcyjno-magazynowy, położony w Bielsku-Białej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalno-usługowy w Górze Świętej Anny - idealny na inwestycję! Oferujemy na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, częściowo podpiwniczony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł40,14 m² 6 103,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Atrakcyjna lokalizacja blisko bulwaru parter - 2 pokoje, z potencjałem Powierzchnia: 40,14 m Układ: - 2 pokoje. - kuchnia. - łazienka. To mieszkanie w zabytkowej kamienicy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł85,50 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Dwupokojowe słoneczne mieszkanie na parterze w centrum miasta. Prezentujemy lokal mieszkalny o powierzchni 85,5m2, położony w kamienicy. Na uwagę zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetna lokalizacja blisko komunikacja miejska, park Zaczarowanej Dorożki, kościół, szkoła, przedszkole, usługi, sklepy, a do tego dużo zieleni i cisza i spokój. 2poziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 450 zł3 107 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość bezpośrednio przy trasie E-7 Warszawa-Gdańsk. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego około 2406m2 z tej powierzchni jest przeznaczona pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł64,67 m² 63,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój (42,17 m2) do wynajęcia długoterminowo - blisko plaży, wysoki standard, basen, sauna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

124 890 zł65 m² 1 921,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie położone w Braniewie przy ulicy Kościuszki 116a. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy, o powierzchni użytkowej 65m. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 888 000 zł163,55 m² 11 543,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny energooszczędny 4-pokojowy dom z ogrodem - cisza i spokój. Krupia Wólka. Na sprzedaż nowoczesny, zadbany dom jednorodzinny położony w Krupiej Wólce - w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Bluszczańskiej na Siekierkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 469 180 zł11 758 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działka ze wskazaniem pod zabudowę usługowo-magazynową + część biurowa. Istnieje możliwość podziału działki na.

Szczegóły ogłoszenia

22 580 000 zł161 292 m² 139,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy trasie S8 16,2 ha w strefie gospodarczej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej o powierzchni 16,2 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł55,80 m² 6 093,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Choszczno, cztery pokoje, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Mur Południowy 9 w Choszcznie. W najbliższej okolicy: szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

114 zł/m²20 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w centrum rumi o powierzchni 20m2. W skład biura wchodzi pomieszczenie główne. Do dyspozycji wspólna recepcja, sala konferencyjna i zaplecze socjalne z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 475 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy w Zamku Bierzgłowskim. Lokalizacja - Zamek Bierzgłowski , gm. Łubianka, ulica Łąkowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 014 m² 99,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka zagrodowo- rolna o pow. 20.14 a, położona w cichym i spokojnym miejscu, w miejscowości Bębło. Lokalizacja oddalona zaledwie o 20 minut od Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 322 m² 111,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zakup tylko gotówką. Brak możliwości finansowania Z kredytu hipotecznego Obrys działki zaznaczony na żółto, a część budowlana zaznaczona na fioletowo uwzględniając aktualny mpzp na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł50,27 m² 8 533,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mdp Partners przedstawia: osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 755 zł35,10 m² 14 722,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki z widokiem na dziedziniec o powierzchni 35,10 m2 na 9 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 399 zł40,03 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.