Nieruchomości
238 324 ogłoszenia
Od najnowszych
290 000 zł1 030 m² 281,55 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka
Szczecin,zachodniopomorskie
999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²
Lokal użytkowy Żabiny
Żabiny,warmińsko-mazurskie
10 zł/m²77,40 m² 774 zł
6 975 000 zł30 000 m² 23,25 zł/m²
Działka leśna Ptaszki
Ptaszki,mazowieckie
90 000 zł26 500 m² 3,40 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
359 000 zł35,21 m² 10 195,97 zł/m²
Dom z garażem Biała Góra
Biała Góra,mazowieckie
449 900 zł195 m² 2 307,18 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka
Warszawa,mazowieckie
999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Borzestowo,pomorskie
109 890 zł999 m² 110 zł/m²
Działka budowlana, ul. Polana Brzozowa
Zgorzelec,dolnośląskie
213 000 zł1 576 m² 135,15 zł/m²
Biuro Lublin
Lublin,lubelskie
54,22 zł/m²166 m² 9 000 zł
Działka budowlana uzbrojona, ul. Kryształowa
Kielce,świętokrzyskie
739 500 zł986 m² 750 zł/m²
25,38 zł/m²65 m² 1 650 zł
Rynek pierwotny
931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska
Kraków,małopolskie
1 010 790 zł51,05 m² 19 800 zł/m²
250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²
Dom z garażem
Wieleń,wielkopolskie
780 000 zł175,61 m² 4 441,66 zł/m²
Dom z tarasem Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
1 049 000 zł214 m² 4 901,87 zł/m²
Dom z garażem
Rudna Wielka,podkarpackie
899 000 zł145,74 m² 6 168,52 zł/m²
Lokal usługowy
Częstochowa,śląskie
62,20 zł/m²96,46 m² 6 000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe
Warszawa,mazowieckie
1 069 000 zł73 m² 14 643,84 zł/m²
525 000 zł13 504 m² 38,88 zł/m²
Lokal handlowy z wejściem od ulicy
Świebodzice,dolnośląskie
50 zł/m²50 m² 2 500 zł
Dom z tarasem Zalesie Górne
Zalesie Górne,mazowieckie
1 800 000 zł217 m² 8 294,93 zł/m²
799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²
Działka Łążyn
Łążyn,kujawsko-pomorskie
141 000 zł4 723 m² 29,85 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajki
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 081 920 zł112,70 m² 9 600 zł/m²
Rynek pierwotny
251 986 zł25,31 m² 9 955,99 zł/m²
Lokal użytkowy
Pruszków,mazowieckie
7 200 000 zł660 m² 10 909,09 zł/m²
349 000 zł19 800 m² 17,63 zł/m²
Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Wybudowanie
Powidz,wielkopolskie
580 000 zł1 140 m² 508,77 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej
Wrocław,dolnośląskie
72 zł/m²92,01 m² 6 625 zł
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Pabianicka
Wrocław,dolnośląskie
707 158 zł39,77 m² 17 781,19 zł/m²
Dom wolnostojący
Nowe Siołkowice,opolskie
1 500 000 zł784,60 m² 1 911,80 zł/m²
Dom z tarasem Staniszów
Staniszów,dolnośląskie
1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²
1 800 000 zł1 000 m² 1 800 zł/m²
Działka rolna przy lesie
Komorówko,dolnośląskie
110 000 zł19 273 m² 5,71 zł/m²
Działka budowlana, ul. Poligonowa
Łąki,mazowieckie
373 000 zł1 267 m² 294,40 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka
Kraków,małopolskie
833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²
1 180 000 zł148 m² 7 972,97 zł/m²
Dom z tarasem
Dobranowice,małopolskie
1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia