Nieruchomości

238 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

751 735 zł73,34 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do 73,34.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i malowniczej okolicy: sochocino - Praga, gmina Bulkowo, powiat płocki, województwo mazowieckie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 377 zł32,58 m² 16 002,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia z nowoczesnymi udogodnieniami. Co.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł7 600 m² 9,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 0,76 ha w spokojnej miejscowości Majdan Sieniawski, gm. Adamówka, pow. przeworski Położenie i okolica: wygodne i spokojne miejsce w pobliżu gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,60 m² 10 940,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie 77,6 m 2 w Wieliczce z pięknym widokiem. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 77,6 m , zlokalizowane w Wieliczce -.

Szczegóły ogłoszenia

273 375 zł1 215 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z widokiem na Noteć opis oferty: idealnie usytuowana działka w Brzozie, w samym centrum a równocześnie na łonie natury i przy brzegu Noteci. Wielkości 1215 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski, śródmieście, 46 m , balkon + taras Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 204 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki. Teren lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł79,69 m² 5 458,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 62,69 m + 17 m (powierzchni użytkowej na poddaszu) z dużym balkonem - Nowa inwestycja, ul. Budziwojska - Rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 008 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki 108/9, położonej w malowniczej miejscowości Szenajda, w gminie Kościerzyna. Działka stanowi doskonałą inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

730 zł122 m² 5,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem pomieszczenia o łącznej powierzchni 122 m2 usytuowane w budynku dworca Zawadówka 48.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Lipiny,małopolskie

1 180 000 zł230 m² 5 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Tylko u nas! Komfortowy dom parterowy z poddaszem użytkowym, basenem i dużą działką - Lipiny, gm. Dąbrowa Tarnowska Możliwa zamiana na mniejszy dom w Tarnowie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,86 m² 17 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz dla siebie świetnej nieruchomości pod lasem i z pięknymi widokami pod bazę wypadową? Mam dla Ciebie niepowtarzalną ofertę. Zapraszam Cię na prezentację wyjątkowej nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²80 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal do wynajęcia o pow. ok. 80 mkw, przy ul. Krzemienieckiej we Wrocławiu. Lokal usytuowany jest w dobudówce przy domu jednorodzinnym, posiada oddzielne i niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 zł77,76 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: janikowo, 1 Maja 17/4 Powierzchnia użytkowa: 77,76 m2, z przynależną piwnicą 84,43 Liczba pokoi: 4 Grunt: 1 349 m2 Cena: 16 zł/m2 do negocjacji - Atuty nieruchomości - Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł17 823 m² 280,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pod biznes, które nie będzie wymagało długich przygotowań? Ta oferta jest dla Ciebie! Przeznaczenie: działalność produkcyjna oraz składy Status: działka w pełni przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł94,91 m² 13 591,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Czy zdarzyło Ci się pomyśleć, że już nic w Poznaniu nie zachwyca? Szukasz domu, który łączy nowoczesne budownictwo z niebanalnym stylem? Miejsca, gdzie nie musisz się martwić.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł72,44 m² 6 488,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje z duszą przy ul. Staromiejskiej - 1 piętro, 2 balkony, wysokie wnętrza Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy blok? Odkryj wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł12 118 m² 56,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu widokową działkę zagrodową w Wysokiej (powiat Wadowicki). Działka położona jest przy drodze gminnej na szczycie i zboczu wzniesienia. Piękny teren z własnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy, w pełni wyposażony, apartament w atrakcyjnej lokalizacji, z dobrą komunikacją z centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe. Rok budowy 2022. Niepowtarzalny klimat tworzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Bialskiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 666 000 zł3 400 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Atrakcyjny teren pod inwestycję w po bliżu ścisłego centrum Bielska-Białej Grunt o powierzchni 3400m 2 , ogrodzony, położony bezpośrednio przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,02 m² 16 296,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²182,43 m² 8 209 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 182,43 m2 zlokalizowany na III piętrze w biurowcu klasy B+ przy ulicy Mogilskiej. Budynek w standardzie klasy B+, w pomieszczeniach biurowych wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł56,20 m² 5 249 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

NA sprzedaż przestronne mieszkanie W centrum miasta Chodzież, ul. Reymonta Przedstawiamy mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym o powierzchni 56,20 m. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 zł95 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuje do wynajęcia halę o powierzchni 95m 2 położoną nieopodal Centrum. Lokal składa się z pomieszczenia magazynowego, biura wydzielonego na hali oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom z pełnym umeblowaniem, o wysokim standardzie, położony w miejscowości Myszkowice gmina Bobrowniki. Parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 130m2, postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem 2 pokojowy Apartament o powierzchni 46m zlokalizowany na czwartym piętrze w pięciopiętrowym nowym bloku w dzielnicy Parkitka Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł59,86 m² 9 338,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna elegancja w sercu Nowej Dęby designerskie mieszkanie z tarasem i dwoma miejscami postojowymi Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 59,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71 m² 14 070,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament W inwestycji valor Nowoczesny apartament | 3 sypialnie | Unikalny design | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal biurowo-usługowy na poddaszu - bytom centrum - zaraz przy C.H. Agora Do wynajęcia lokal o powierzchni około 70 m2, usytuowany na poddaszu - trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł36,74 m² 9 662,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w spokojnej części Złej Wsi blisko natury, z pełną infrastrukturą Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

150 700 zł1 370 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł293,94 m² 4 759,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:983 m²

Przed Państwem Nowa Oferta - Tylko u Nas Dom Rybnik - Grabownia Jednorodzinny Dom wolnostojący wraz z garażem w bryle nie podpiwniczony - wybudowany na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 250 zł45 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł74,35 m² 9 414 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze niskiego, kameralnego budynku wielorodzinnego w Stargardzie przy ulicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł65,66 m² 8 224,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - Zabajka, głogów Małopolski Biuro Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 216 zł60,44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł203 m² 4 876,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący położony w cichym, zielonym zakątku Lubachowa, kilka kilometrów od Świdnicy. Powierzchnia użytkowa domu to 203 m 2. W skład parteru.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 277 m² 394,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 2277 m2 położoną przy ul. Wodnika w obrębie Tomaszkowo w gminie Stawiguda. Działka.