Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

316 000 zł1 264 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1264 m - Górki Wielkie | Piękne widoki, cisza i natura Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka w Górkach.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł97,59 m² 8 187,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania na ławicy z przynależnym garażem oraz miejscem postojowym. Rok budowy 2023. Szukasz nowego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji Poznania? Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł160 m² 3 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

<!-startfragment-> Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu sosnowych lasów i w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Garczyn. To.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania: 285.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł97,40 m² 8 716,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Położone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle stokor vip apartamenty znajduje się po zachodniej stronie miasta. Jest odsunięte od śródmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł440 m² 6 815,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:687 m²

Na sprzedaż duży dom, przeznaczony na działalność hotelową/villa z pokojami na wynajem. Świetny punkt przy trasie S6, blisko centrum handlowego oraz doskonały dojazd w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł41 m² 41 463,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowy apartament z kuchnią i przestronnym balkonem na 4 piętrze w samym sercu dzielnicy Nadmorskiej w Kołobrzegu przy ul. Obrońców Westerplatte- nadmorskie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska - na Dolnym Mieście. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Śliwice

Śliwice,kujawsko-pomorskie

1 172 zł146,50 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wraz z wiatą w miejscowości Brzozowe Błota (zarośle). o całkowitej powierzchni 146,50 m2. Powierzchnia użytkowa magazynu wynosi 78,20 m2 natomiast powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł140 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

To absolutnie unikatowy apartament, którego największym atutem jest pełna prywatność na całym piętrze nie ma żadnych sąsiadów. Przestrzeń dopełnia spektakularny, ponadprzeciętny taras.

Szczegóły ogłoszenia

19 930 zł1 993 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala przemysłowa, pomieszczenia biurowe oraz działka przy ulicy Radomskiej w Starachowicach. Dojazd do nieruchomości droga asfaltową. Budynek murowany o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 055 zł65,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

139 840 zł1 216 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecamy działki budowlane położone w malowniczej lokalizacji w niedalekiej odległości od lasów oraz jezior - w miejscowości Gołąbki. Atutem naszej oferty jest fakt , że.

Szczegóły ogłoszenia

5 695 200 zł135,60 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Prezentujemy Państwu kameralne, klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Górnośląska 16. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł182 m² 8 241,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferta dostępna wyłącznie W gross nieruchomości działka budowlana ok. 37 arów ( ok.3700 m2) DOM WOLNOSTOJĄCY z 2010r. Taras 40m2 dojazd nową asfaltową drogą otoczenie nowych, zadbanych.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,20 m² 6 077,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 36,2m2 usytuowane w samym centrum Konina. Lokal znajduje się na 10 piętrze w 10-cio piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,85 m² 8 041,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,85 m , położone przy ul. Dąbrowskiego w Wałczu, w kamienicy blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ossy

Ossy,śląskie

702 240 zł7 392 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolno-budowlana 7 392 m atrakcyjna lokalizacja z potencjałem Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7 392 m , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 322 zł58,96 m² 9 689,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na os. Śląskim jesteśmy bezpośrednim biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 398 zł48,13 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 550m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Proponujemy do sprzedaży 2 domy (z oddzielnymi wejściami) posadowione na jednej działce w dzielnicy Czarna Góra w Olkuszu. Powierzchnia działki 1240 mkw. 1. dom piętrowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35,17 zł/m²58,29 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł27,56 m² 12 699,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,56m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Sienkiewicza na osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł46,25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 580 zł827 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej cenionych i elitarnych części Gdańska - na Matemblewie. Nieruchomość o powierzchni 827.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł197 m² 1 598,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Na sprzedaż duży lokal handlowo-usługowy z potencjałem zlokalizowany w miejscowości Złotków, gmina Kleczew, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł34,60 m² 19 971,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stylowy apartament w historycznej inwestycji Waterlane Vintage w samym sercu Gdańska. Apartament, położony na drugim piętrze, składa się z obszernego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26,70 m² 13 108,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dochodowego mieszkania. Lokal znajduje sie na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 26,7m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł340 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Wolnostojący dom, posadowiony na działce o powierzchni około 1550 mkw, w dynamicznie rozwijających się podwarszawskich Falentach. Dom zatopiony pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 549 000 zł200 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej ok. 200 m , położony na kameralnym i cichym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Kielc -.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

145 528 zł126 m² 1 154,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł163,30 m² 4 770,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:603 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na Osiedlu Słonecznym w Świebodzinie. Duży dom wolnostojący, o powierzchni.