Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 550 000 zł10 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! oferta dla osób prywatnych oraz inwestorów! Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

10 971 zł531,30 m² 20,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Adres: plac Jana Pawła II nr 2, świdwin Powierzchnia uż.: 531,30 m Liczba pomieszczeń: 25 Grunt: dz. ewid. nr 174 obręb 9, powierzchnia 3 026 m Cena: 20,65 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy tuż przy jednym z głównych skrzyżowań w centrum Gdyni. Lokal z witryną, bardzo dobrze widoczny. Ulica 10 Lutego to duży ruch pieszy i samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 1986 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną przy ulicy Centralnej. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim parterze, jego powierzchnia wynosi 35 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł15 800 m² 69,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Sobącz (gmina Liniewo), w sercu Kaszub. To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 167 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnego miejsca do życia blisko natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2 167 m2. Warunki zabudowy do działki są już wydane. Kupujący może.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 677 m² 298,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna w Dziekanowicach gm. Dobczyce. Działka o pow. około 17 arów /w tym około 7 arów budowlane mnu,pozostałem około 10 arów rolne R/ ,do tego.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²383,54 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

555 500 zł84 m² 6 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 77,3 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł847 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 4784/4 o powierzchni 847 m zapisana w księdze wieczystej nr ka1p/00067938/8. Informacja telefoniczna w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 17. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł260 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, narożny dom o powierzchni 260 m , zlokalizowany na Klecinie we Wrocławiu. Położenie : Dom znajduje się w południowej części Wrocławia, jest to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

454 660 zł35,80 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł9 900 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu perspektywiczną działkę rolną zlokalizowaną w Mogilanach na "parkowym Wzgórzu ". Działka to teren lekko pochylony na stronę południowa , porośnięty drzewami i krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wolne od zaraz ** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budownictwie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Pana Balcera! Usytuowane na szóstym piętrze w bloku z windą. Układ mieszkania to: - dwa oddzielne pokoje, - widna kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,60 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka zlokalizowana na parterze w cztero-piętrowej kamienicy, niedaleko do centrum, zaplecze usługowo - handlowe, przystanki autobusowe, przychodnia zdrowia, dużo miejsc parkingowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł218 m² 4 449,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu - Tworóg, boruszowice (powiat tarnogórski) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 218 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł143,03 m² 9 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 851 m²

Przestronny dom parterowy położony w Motyczu gm. Konopnica o powierzchni całkowitej 183,11m2 i użytkowej 143,03m2. Dom wykończony z wysokiej jakości materiałów. W całym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino,zachodniopomorskie

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta. Zdecydowanym atutem jest kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł765 m² 379,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka letniskowa w drugiej linii zabudowy z dostępem do Jeziora Myśliborskiego - zabudowa całoroczna z mpzp. Działka z bezpośrednim dostępem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż - 50 m Szczegóły: powierzchnia: 50 m Piętro: 1 Lokalizacja: cicha okolica Czynsz: niski Ogrzewanie: gazowe, własny piec, opłaty według zużycia Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,06 m² 8 308,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca z dobrą energią? Ul. Pogodna 43 to nie tylko świetna lokalizacja, to przede wszystkim mieszkanie, które zachwyca klimatem i funkcjonalnością. Idealne jako Twój prywatny azyl.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 zł61 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,90 m² 12 395,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,90 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł260 m² 4 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

tel.:   . Poszukujesz domu z piękną działką, z dużymi możliwościami dostosowania do własnych potrzeb? Jeśli tak, to poszukiwania wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 003 m² 84,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję 2 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Woszczele (woj. warmińsko-mazurskie), blisko Ełku. Działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Woszczele,.

Szczegóły ogłoszenia

1 852 500 zł12 350 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przyszłościowa działka budowlana doskonała na lokatę kapitału. Jeżeli szukasz dużej działki budowlanej- przyjedź i oceń, jeżeli szukasz działki objętej planem miejscowym- tu się nie.

Szczegóły ogłoszenia

429 300 zł4 293 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko lasu / zabudowa mieszkaniowa / do podziału Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie. Działka jest objęta Miesjcowym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 025 m² 779,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Karczemki (gm. Szemud) o powierzchni 1025 m2 każda. Działki są ogrodzone, z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł83 m² 10 240,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Umowa na wyłączność! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 82,71 m , położony na ustawnej działce 600 m , przy lesie. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 032 653 zł157,57 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec klasy A W doskonałej lokalizacji Wielka 27 to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany przy ul. Powstańców Śląskich - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 097 m² 136,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: budy Zaklasztorne, powiat żyrardowski, gmina Puszcza Mariańska ul.: Mazowiecka DANE TECHNICZNE numer ewidencyjny działki: 143803_2.0007.350/2 metraż 1097 m2 płaska prostokąt wymiary: 58m.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł5 858 m² 136,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najbliższa okolica to domy jednorodzinne oraz mini osiedla. Dojazd z drogi asfaltowej w drogę nieutwardzoną. Część działki stanowi teren zalesiony to 1056 mkw. Do działki podprowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze oficyny kamienicy przy ul. Gdańskiej. Lokal przeszedł odświeżenie i jest gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,70 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ustawne mieszkanie 2-pokojowe w bloku na 3-połozone w Tychach osiedle B. Mieszkanie posiada - dwa niezależne pokoje, - oddzielną kuchnią z oknem, zapewniającą.

Szczegóły ogłoszenia

581 500 zł34,15 m² 17 027,82 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Kopisto w inwestycyji Apartementy Zamkowe II.Nieruchomość o powierzchni 34,15.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł51,53 m² 17 271,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m , położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne.