Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 999 000 zł460 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:15

 

Rok budowy:1983

Stare miasto rejon ul. Batorego strych do adaptacji na cele mieszkalne. Wysokość kalenicy 6,02 m. Powierzchnia po obrysie podłogi 351m2, powierzchnia użytkowa- 306,60m2. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Katowicach Ligocie. Mieszkanie o powierzchni 51,92 m2 usytuowane na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku z 98 r. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.81,00m2 w centrum Cieplic. Znajduje się ono na II piętrze budynku. Mieszkanie składa się z części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 681 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 170 m , położony w malowniczej miejscowości Domacyno, w gminie Karlino. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł123,75 m² 6 464,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania rozpoczęta budowa podwójnego parterowego domu bliźniaczego (dwa segmenty), położonego przy ul. Nowodworskiej w Legnicy. Budynek postawiony jest na płycie fundamentowej, gwarantującej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 389 m² 85,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość gruntową znajdującą się zaledwie 5 km od Goleniowa w miejscowości Łaniewo. Łaniewo jest miejscowością położoną w bardzo dobrej lokalizacji. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł120 m² 12,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Dom w Świebodnej drewniany z murowaną przybudówką i garażem, idealny wybór na spokojne miejsce do zamieszkania lub jako domek letniskowy. Na sprzedaż wyjątkowy dom w Świebodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł185,40 m² 18 878 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Popularna lokalna włoska Restauracja Centrum miasta Rawicz Spaghetteria La Sorpresa Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji pfrn   Na sprzedaż świetnie prosperujący lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 900 000 zł1 250 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Kluczowe atuty inwestycyjne Nowy obiekt 1 250 m w stanie idealnym do wykończenia i aranżacji Elastyczne przeznaczenie: klinika, centrum medyczne, pensjonat, centrum usługowe, biura, siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł34,03 m² 7 493,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Koszalin, ul. Chopina - tu czeka na Ciebie przestrzeń inna niż wszystkie. To duże, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane w klimatycznym budynku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł52,07 m² 4 991,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do wprowadzenia lub do odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07m , położone blisko parku i w blisko komunikacji, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Karola Goduli.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy o powierzchni 2000 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Radzynia - Brzostówiec, gm. Radzyń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Poniatowice,dolnośląskie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się o z ofertą zakupu domu po generalnym remoncie w miejscowości Jonas Nieruchomość położoną jest w spokojnej i uroczej części wsi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy segment w standardzie premium - Kielce, ul. Jałowcowa | 125 m . Na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 456 m²

Na sprzedaż dom na wsi z dwiema działkami o łącznej powierzchni 45 arów. Nieruchomość idealna dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, marząca o własnym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,40 m² 6 150,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1905 roku. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł30 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Numer oferty 2280 biuronieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania mieszkanie w nowymbudynku w Karpaczu 30m2. Nieruchomość mieści się w apartamentowcuz 2019r. w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł60 m² 23 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal użytkowy - duże witryny od Alei Solidarności. Dwa wejście (jedno dla dostaw). Wysokość lokalu 3,2 m. oddany w 2022 r. Klimatyzacja z rekuperacją. Lokal wynajęty na okres trzech.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w urokliwym Swarzędzu, przy ulicy Poznańskiej. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 800 zł47 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Husarska 5, wałbrzych | 54 m | Nowy budynek z 2024 r. Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,81 m² 16 794,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, w którym każdy ma swoją strefę, jest jasno, cicho i wygodnie na co dzień? Mieszkanie zostało odświeżone i czeka na nowego właściciela! To.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,80 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym - 500 metrów od trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu przystanek autobusowy. Szkoła Metropolitalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł60,36 m² 29 489,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji - w pierwszej linii zabudowy, w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Pierwsze piętro. Lokal (w księdze zapisany jako lokal niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł221,36 m² 5 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Przepiękny, komfortowy dom wybudowany w 2011r metodą tradycyjną, ocieplony, pokrycie dachu wełną mineralną i dachówką ceramiczną. Powierzchnia domu 221,36mkw, działka 0,3101h pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36,60 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz! Mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu, składa się z: 2 pokoi (mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

93 840 zł9 384 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna O powierzchni 9 384 m2 lokalizacja : kurowo braniewskie cena: 93 840 zł 10 zł za m2 Działka położona jest w Kurowie Braniewskim w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

94 zł/m²180 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować wyjątkową powierzchnię biurową zlokalizowaną w sercu Starego Miasta w Krakowie, w historycznej kamienicy z XIII.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia! Najemca, płacąc miesięczny czynsz najmu, nie ponosi dodatkowych kosztów (gaz, prąd, woda, kanalizacja, wywóz śmieci)! Cena podlega negocjacji! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 461 zł52,07 m² 16 986 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł38,93 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwa pokoje, balkon, pierwszy najem! lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Ślężnej, w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. To idealny punkt dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 369 m² 197,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe w Ciechocinku przy ulicy Rolnej. Oferujemy wyjątkową działkę w zarysach kwadratu na równym terenie pośród nowych zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł165 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:869 m²

Na sprzedaż przestronny dom z 1976 roku, położony na 8,69-arowej, ogrodzonej działce w miejscowości Nisko. Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa domu 165m2 Dom posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,82 m² 7 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 27,82 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 199.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - przestronny jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł96,18 m² 6 446,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentowany bezczynszowy dwupoziomowy (lok33) apartament posiada 4 pokoje / powierzchnia to 96,18mkw położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście / W cenie dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł31,71 m² 8 672,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***2 pomieszczania*gabinet*biuro*lokal w Centrum*winda*3,26 m wysokość*** Oferuję na sprzedaż wyjątkowy lokal w nowoczesnej 4-piętrowej kamienicy pod pożądanym adresem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł339,36 m² 9 989,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na działce w wyjątkowej lokalizacji działka Prostokątna, płaska działka o powierzchni 10 ar. Uporządkowana oraz ogrodzona. 300m od jeziora Bagry.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²12 m² 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 12 mkw, położony na I piętrze w budynku biurowym. Budynek w całości biurowo-usługowy, po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

1 383 360 zł41,92 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1241

Kamienica Pod Siedmioma Elektorami, wrocław Rynek 8. Renesansowa zabytkowa kamienica, jej powstanie jest datowane na drugą połowę XIII wieku. To jeden z najstarszych zabytkowych budynków we.

Szczegóły ogłoszenia

7 zł/m²150 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia nieczynną wieżę ciśnień wraz z przyległym terenem, zlokalizowana przy linii kolejowej nr 14 Łódź Kaliska.