Nieruchomości

238 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł587 m² 2 555,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 119 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 13,8119 ha na Mazurach, w której skład wchodzą: 1) Siedlisko , w tym budynek mieszkalny z 1934 roku, obory,stajnie stodoła, ziemianka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł491,99 m² 5 792,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu prawobrzeża o łącznej powierzchni 491,99m2. Wolnostojący budynek mieszkalny z częścią usługową z 1999r.- w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł45,53 m² 7 533,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

184,62 zł/m²6,50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę gabinet Do wynajęcia przytulny gabinet ( ok.6,55 m2) dla terapeuty/psychologa, dietetyka, logopedy, osteopatia Łomianki Gabinet przeznaczony do pracy konsultacyjnej w nowym, wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł71,85 m² 15 128,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu z loggią, położonego przy ul. Milczańskiej 5 w Poznaniu, w rejonie Łaciny i Rataj. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł25,87 m² 11 557,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniża ceny! Wysoka jakość! super oferta - z widokiem na pasmo gór atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow.47,50m2 z oddzielna kuchnią BLISKO CENTRUM ul. Czysta * gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 303 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,40 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Galerii Nowy Rynek. W skład powierzchni użytkowej wynoszącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł192 m² 9 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:589 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolno stojącego na Muchoborze! Na sprzedaż dom o powierzchni około 192 mkw posadowiony na ładnej działce o pow. 589 mkw. Dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł996 m² 179,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możesz nawet w kapciach po porannej kawie wyjść na grzyby na własnej działce. Weź od razu dwa koszyki, żeby nie wracać do domu. Musisz też zbierać bardzo ostrożnie, by nie zadeptać setki.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Włodarzewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 231 m² 109,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w świetnej lokalizacji, na obrzeżach miasta przy ulicy Miedzanka w Węgrowie. Odległość od ścisłego centrum wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 566 zł34,38 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.07.2026r. Do wynajęcia bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie w Brzozie przy ul. Łabiszyńskiej znajdujące się w kameralnym budynku z 2018roku. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł87 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy na Pradze Północ, przy ul. Białostockiej, tuż obok prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł134 m² 8 134,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Kameralna inwestycja składająca się z czterech lokali, usytuowanych w dwóch budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, dostępny jest na sprzedaż środkowy lokal gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,40 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 25,4m2 Rzeszów, ul. Wieniawskiego opis nieruchomości: - metraż: 24,4m2 - parter - umeblowane i w pełni wyposażone - balkon - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł51 m² 13 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Mokotowie. Lokal idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²196,74 m² 2 164 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 196,74 m2 na 4 piętrze, kuchnia i toalety do użytku wspólnego przez wszystkich Najemców. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł204,70 m² 4 640,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta doskonała ekspozycja Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę rolną o powierzchni 3,3 ha, znajdującą się w miejscowości Podzamek w Górach Bardzkich. Wieś usytuowana jest na wysokości ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł240 m² 16 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący z basenem | Kraków Kliny, ul. Forteczna Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego zlokalizowanego w prestiżowej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34,90 m² 14 326,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Warszewo, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł757 m² 169,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gaszowice przy ul. Rydułtowskiej. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej części miejscowości, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,73 m² 18 192 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rowy, komfort i spokój w sosnowym lesie apartament z balkonem, blisko plaży - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk Na sprzedaż komfortowy apartament położony w miejscowości Rowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł252,42 m² 1 386,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Unikalna posiadłość z bezpośrednim sąsiedztwem Zamku - Twoja prywatna ucieczka w przeszłość! Z dumą prezentujemy nieruchomość, której lokalizacja jest absolutnie niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł240 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w Józefinie - Twoje miejsce na ziemi! Marzysz o przestrzeni, w której natura spotyka się z komfortem? O miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 023 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bojanie przy ul. Wołoszyna! Lokalizacja gwarantująca odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia dostęp do coraz szerszej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 140 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Lubuczewo, gmina Redzikowo. Działki o powierzchni od 1140 m2 do 1170 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 552 zł43,68 m² 7 979,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | Osiedle Dębowe | Tychy - Wilkowyje | Rabaty na wybrane lokale! Brak prowizji i podatku pcc 2%! 3-pokojowe mieszkanie | 57,12 m | ul. Obywatelska | Tychy | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł181 m² 17 624,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal na Mokotowie : - Metraż 181 m2 - Lokal w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 542 zł62,46 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły z 1967 roku na parterze przy ulicy Jana Pawła II 20C w Mińsku Mazowieckim. Jest to ścisłe centrum :.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²928,86 m² 39 941 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

142 650 zł951 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 951m2 położona w miejscowości Nowy Jasiniec gm. Koronowo. Na terenie, na którym jest położona, obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 800 m² 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo usługowy / Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż przestronny lokal handlowo usługowy o powierzchni ok. 1800 m2, zlokalizowany w atrakcyjnym punkcie - idealny zarówno do kontynuacji już.

Szczegóły ogłoszenia

107,38 zł/m²37,25 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o powierzchni 37 m , położony w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Wilanowa Powsinie. Nieruchomość do własnej aranżacji doskonale sprawdzi się.