Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

649 000 zł65,20 m² 9 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Chciałbyś zamieszkać w kameralnym bloku w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo - usługowej i edukacyjnej. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe, mieszkanie do wejścia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 202 m² 2 495,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość komercyjna z najemcą - Zabrze, ul. Hagera Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami o charakterze komercyjnym, zlokalizowana w Zabrzu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

239 999 zł1 060 m² 226,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10,6 ara, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Działka o regularnym kształcie prostokąta jest lekko.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 199 m² 205,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Duża działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy - Łaziska Górne, ul. Gajowa Oferta, która zasługuje na Twoją uwagę. Działka budowlana pod dom, inwestycję albo.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł666 m² 238,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Łojew, gm. Łochów Działka budowlana na sprzedaż Do Negocjacji Łojew, gm. Łochów 07-132 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł196 m² 3 545,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wyjątkowa okazja tylko W naszym biurze! Takie nieruchomości pojawiają się na rynku nie często! apes Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z funkcją usługową.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł442 m² 4 049,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 231 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem Barlineckim 0% prowizji dla kupującego! Właściciele rozważą rozsądne propozycje cenowe! Na sprzedaż przestronny dom w Moczkowie tuż przy granicy Barlinka wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł8 200 m² 951,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działkę inwestycyjna w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej, często uczęszczanej ul. Juliusza Słowackiego oraz Lotniska im. Lecha Wałęsy sprawia, że teren.

Szczegóły ogłoszenia

268 650 zł995 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 704 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 675 zł57,95 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle w Kobylnicy przy ul. Toskańskiej - "zielona toskania" to miejsce, gdzie natura spotyka nowoczesność w otoczeniu drzew i pól, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł943 m² 4 559,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną o przeznaczeniu produkcyjno-usługowo-mieszkalnym, położoną w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,60 m² 7 320,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Północy.Piętro drugie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ, jednostka C,ul.Witosa 8 OPIS NIERUCHOMOŚCI Przestronne, odnowione mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł359 m² 275,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Opolu Lubelskim przy ul. Długiej o powierzchni 359m2. NR działki: 574 Dla terenu oznaczonego symbolem mu ustala się: 1) Przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 317 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Łęgi w gminie Dobra, dojazd do Szczecina zajmuje jedynie ok. 20 minut. Działka o powierzchni 1317 m2 położona jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 883 m² 89,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 2883 m przy lesie w Tarnobrzegu Ocice. Jeśli marzysz o domu w otoczeniu zieleni, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. To miejsce, gdzie cisza naprawdę znaczy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego, tuż obok Galerii Focus. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

21 900 000 zł600 m² 36 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:485 m²

Szukasz możliwości bezpiecznego zainwestowania kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż urokliwa kamienica w samym sercu Sopockiego kurortu - przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł51,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 51,9 m | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 000 zł7 400 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu działki inwestycyjnej o powierzchni ok. 7400 m2, położonej w Bytomiu z bezpośrednim wjazdem z ulicy Żołnierskiej, tuż przed stacją Shell.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł52,27 m² 11 861,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Solida nieruchomości prezentuję Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Położone na trzecim, ostatnim piętrze w nowym budownictwie z windą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, na Złocieniu, przy ul. Mariana Domagały. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

W naszej ofercie przestronny dom idealny dla większej rodziny w bliskiej odległości od miasta! Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gotowy do wykończenia. Atrakcyjny i bogaty pakiet deweloperski. Dzięki planowanej obwodnicy wschodniej w Śliwicach-ukończenie 2022r. - szybkie połączenie z obwodnicą Wrocławia. Kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na popularnym Osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł34,60 m² 8 959,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 35 m2, położona w samym sercu Stargardu na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku i posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 390 000 zł1 076 m² 5 938,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowy zlokalizowany w Łasku. Lokal o powierzchni całkowitej 1076 m2, położony na działce o metrażu 4700 m2. Nieruchomość dochodowa-umowa wynajmu do 2024 r. Po.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,70 m² 5 420,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Sikorskiego w Łęcznej. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na osiedlu Niepodległości. W okolicy nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł200 m² 19 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 880 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9880 m , położona w miejscowości Borowa, w gminie Koluszki. Niespełna 4000 m stanowi teren budowlany, pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł236 m² 8 470,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:730 m²

Opis sprzedaży dwóch domów na sprzedaż w Zdrojach: informacje ogólne: powierzchnia działki: 730 m2 Powierzchnia całkowita obu domów: 236 m2 Liczba domów: 2 Garaże: 3 (łączna powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 286 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na Twój wymarzony dom? Mamy to! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1286 m2 (0,1286 ha), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Bortatycze,.

Szczegóły ogłoszenia

964 110 zł45,65 m² 21 119,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na Bielanach, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra, przystanków autobusowych oraz licznych sklepów, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania z nowej inwestycji, która będzie oddawana do użytku już w lipcu 2025 roku - nowy 6 piętowy blok, z halą garażową, wspólną kotłownią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

162 890 zł1 253 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaletach - Jedrysku, przy samym lesie

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Oferujemy pod wynajem lokal użytkowy o pow. 80 m kw. (2 duże pomieszczenia, lub 3), ok. 20 m kw. łazienka i kuchnia wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,83 m² 73,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 40,85m2 przy ul. Rydlówka dzielnica Podgórze ( cześć po stronie mcdonalda). Mieszkanie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,70 m² 6 776,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowane przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy, w prestiżowej dzielnicy Tarninów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:995 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 110 m , usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Gorzyczek. Nieruchomość została wybudowana w latach 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 224 zł57,09 m² 17 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.