Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 400 000 zł190 m² 12 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny, luksusowy dom w Stylu Rustykalnym zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Przestrzenny salon tworzy wspólnie z kuchnią i holem ciekawą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł1 856 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia - 1856 m dająca szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

198 250 zł3 050 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu zakup pięknych działek zlokalizowanych w miejscowości Uhowo. Każda z działek ma orientacyjne wymiary 50x60 i posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. IV piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł503 m² 11 332,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Okolice Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjątkowa rezydencja położona na działce o powierzchni 3013mkw Dom zbudowany i wykończony z najwyższej klasy materiałów (dachówka ceramiczna, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł180 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalny składający się z dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej z dodatkowymi domkami rekreacyjnymi w turystycznej miejscowości Wiele - idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,80 m² 6 003,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nie straszne Ci 4 piętro, bo dzięki temu zyskujesz nie tylko świetną formę, ładny widok i `święty spokój` nad głową? Zobacz tę ofertę! Przedstawiam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku w zabudowie szeregowej na ulicy Borowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 800 zł63 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 206 m² 198,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1206 m | Chrząstawa Wielka | blisko Wrocławia | media | spokojna okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1206 m , położona w miejscowości Chrząstawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 470 zł58,14 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Osiedle Milanówek Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie od dewelopera, zlokalizowane na prestiżowym i kameralnym Osiedlu w Milanówku Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 002 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Karwieńskie Błoto Drugie to jeden z najbardziej uroczych nadmorskich zakątków dla osób kochających morze,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 519 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położoną, widokową działkę w Głuszycy. Teren objęty jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 520 zł36,32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m2 w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dworzysko Park przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł97,79 m² 4 601,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Prezentujemy przestronny i duży lokal użytkowy w centrum miasta Kamień Pomorski o powierzchni 97,79 m2. Jest to dobra inwestycja biznesowa. Można przekształcić go na mieszkanie, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł2 023 m² 539 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2023m2. z prawomocnym pozwoleniem a budowę 6 budynków usługowych zakwaterowania turystycznego. Bukowina Tatrzańska, rusiński Wierch.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł167 m² 4 131,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Super oferta inwestycyjna! dom wolnostojący o pow. ok 160m2 do remontu na działce o pow. 1098m 2 2 kondygnacje - 2 osobne mieszkania -dobra lokalizacja- mazańcowice - granica Z bielskiem-.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł943 m² 275,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Radziszewo, zaledwie 1 km od Szczecina (17km do centrum miasta!), w spokojnej i prężnie rozwijającej się okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł1 512 m² 8 465,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt inwestycyjny na sprzedaż lub zamiana na mniejszy! budynek wielofunkcyjny W świetnej lokalizacji. Uwaga! możliwość kupienia połowy nieruchomości , cena do uzgodnienia!.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal jest jasny, zadbany i idealny dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł601 m² 4 326,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tychy, ul. Targiela: obiekt biurowo-warsztatowy 600 m na działce 2063 m Gotowa siedziba firmy łącząca funkcje biurowe, magazynowe i serwisowe w jednej lokalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł1 973 m² 300,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana o pow. 1973 m2 na pograniczu Chrzanowa Małego i Milanówka. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 450 zł45,66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: ostatnie dostępne gotowe mieszkania w II z IV etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

18,67 zł/m²15 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia jedno miejsce postojowe w nowym budynku mieszkalnym przy ul. Podmiejskiej 39a w Kaliszu. Miejsce postojowe mieści się w przyziemiu (w hali garażowej) bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze- własnościowe 53 m2, trzecie piętro, przy centrum miasta (ul. Matejki). Mieszkanie bardzo ładne, gustownie urządzone i całkowicie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 470 zł40,77 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi, gastronomia, gabinety medyczne, kosmetyczne, biura.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł106,95 m² 6 498,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:336 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż kamienicę znajdującą się na Placu 11-go Listopada, w Łasku w samym centrum miasta. Szukasz miejsca, które stanie się nie tylko Twoim domem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 208 zł55,76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,76 m z prywatnym ogródkiem o powierzchni aż 73,71 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. prof. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 276 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentacja świetnie zlokalizowanej działki budowlanej i atrakcyjnej działki w Centrum miejscowości Góra gm. Miedźna. 2 km od wjazdu na nową drogę S1 Bielsko-Mysłowice. Położona na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 90 m położonego na 4 piętrze w bloku przy ul. Konecznego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 926 805 zł124,31 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Apartament premium z ogrodem 335 m | 4 pokoje | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 124,31 m , położony w prestiżowej inwestycji Apartamenty Pod Stokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł47,21 m² 19 169,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m , położone w prestiżowej inwestycji dewelopera Develia przy ul. Grzegórzeckiej 79C w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł2 334 m² 8 140,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w doskonałej lokalizacji na warszawskim Bemowie, przy ul. Połczyńskiej. Kompleks obejmuje dwa budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 35 000 m , położona w otoczeniu lasu, doliny i w pobliżu jeziora w spokojnej części aglomeracji poznańskiej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki położonej przy ul. Słonecznej 3a w Markach. Mieszkanie znajduje się na 8., ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaaranżowane trzypokojowe mieszkanie w bloku tuż przy dworcu Fabrycznym! Oferowane mieszkanie położone jest w idealnej lokalizacji dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

38 zł/m²128 m² 4 864 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni położony na parterze budynku nieopodal Starego Rynku. W skład lokalu wchodzi : - część biurowa 80 m2, open space + 1 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie A18 Mieszkanie o powierzchni 53,57 m2, piętro II 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł6 373 m² 64,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealny teren dla dewelopera! fv - Działka budowlana w Lubiążu! Bez podatku pcc! super okolica Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 6373 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,40 m² 28,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1400zł + opłaty licznikowe (elektryka, gaz oraz woda), czynsz + kaucja zwrotna. Dodatkowo jednorazowo opłata dla biura.