Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

162 000 zł1 040 m² 155,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko 2 działki budowlane zostały do sprzedaży decyduje kolejność rezerwacji! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy Marka Grechuty w Darłowie nad Morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Grzybowo,zachodniopomorskie

931 456 zł145,54 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Dom bliźniaczy 123 m + garaż + ogród | Grzybowo blisko morza Cena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującego Biuro rs Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł49,50 m² 12 828,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kraków, swoszowice, ul. Petrażyckiego - 2 pokoje / 49,5 m2 + oddzielna kuchnia + balkon typu loggia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego przestronnego 2 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł39,10 m² 12 020,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! okazja! na sprzedaż przytulne mieszkanie położone W centrum wrocławia osiedle szczepin dojazd do rynku możliwy W 5 minut! pełen rozkład , media miejskie , dwie windy W budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:53 980 m²

Zapraszam do zakupu 2 wolnostojących domów o pow. użytkowej ok 150 m2 i 100 m2 oraz budynku gospodarczo-garażowo-warsztatowego o pow. około 160 m2 oraz dwoma wiatami drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe, 74 m , Tychy centrum - gotowe do zamieszkania , po kapitalnym remoncie , z dużym tarasem. Idealne dla rodziny lub pary szukającej wygodnego lokum w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł7 700 m² 298,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo mieszkaniowa 1u/mn (3min do Trasy S8, 2km od granicy z Warszawą). Powierzchnia działki 7700 m . wymiary 33mx230m. Blisko terenów giełdy handlowej bronisze Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 994 zł65,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł76,43 m² 16 354,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zabytkowa kamienica w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia, a w niej na prestiżowym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 249 m² 66,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz nieruchomości z dala od zatłoczonych miejsc , to zapraszam do zapoznania się prezentowaną działką o powierzchni 2249m2, położoną w miejscowości Drwały w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zakupu parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, usytuaowany na działce o pow. 1000 m2 w miejscowości Marianka blisko Niedrzwicy. Zeswtawienie.

Szczegóły ogłoszenia

7 206 zł554,30 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku administracyjnym ekspedycji towarowej w Żurawicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł432 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 559 m²

Agroturystyka nad zalewem w Kobylej Górze wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna! Szukasz miejsca z potencjałem, które łączy piękno natury z możliwością prowadzenia własnego biznesu?.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł3 443 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się w urokliwym , cichym miejscu. Korczaki znajdują się w odległości 5 minut autem od centrum Suchej, działka otoczona lasem. Wymiary ok.92 m na 37 m z czego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 860 m² 69,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1860 m , położona w miejscowości Parypse, zaledwie 3,8 km od granic Chełma. To idealna propozycja dla osób, które chcą wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Czarnków,wielkopolskie

189 000 zł240,60 m² 785,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal użytkowy 240,60 m idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową I piętro | Pawilon handlowy | Doskonała lokalizacja przy ul. Kościuszki nad marketem spożywczym Delikatesy.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:500 m²

Hala budowana pod potrzeby klienta. Skoczów okolice do wynajęcia hala przemysłowa magazynowa o powierzchni 3000 m2. Hala będzie znajdować się blisko trasy E75. Oferujemy do wynajęcia nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gliwice Wojska Polskiego al. Majowa - 65 m2 / 4 pokoje + balkon! Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej poszukiwanych gliwickich lokalizacji! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł684 m² 729,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Nowa cena - 499 000 zł! lokal usługowy W szczecinku, blisko centrum. Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji miasta - Szczecinek ul. Koszalińska. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł76 m² 13 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwustronne 3-pokoje do wejścia! Balkon i garaż! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wejdyki

Wejdyki,warmińsko-mazurskie

200 000 zł51 698 m² 3,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż grunt rolny O pow. 5,16ha wejdyki gmina ryn Malowniczy teren składający się z czterech działek geodezyjnych (68, 72/1, 72/2 i 72/3) o łącznej powierzchni 51698m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł88,37 m² 29 988 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł65 m² 16 615,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kompanii ak Goplana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł95 m² 7 673,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

3-pokojowy dom w pięknej okolicy nad zatoką w Gdyni Oksywiu, ul. Kępa Oksywska. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Gdyni - dzielnica Oksywie, przy ul. Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł862 m² 156,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   ! OSÓWIEC! IDEALNA LOKALIZACJA - 5 KM OD BYDGOSZCZY! OKAZJA CENOWA! DZIAŁKI NA TERENIE GMINY SICIENKO Piękne działki budowlane, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł87 900 m² 4,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Gilwa (gm. Prabuty). Przedmiotem sprzedaży jest rozległy zadrzewiony grunt, który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł148,30 m² 7 545,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Mdp Partners przedstawia: osiedle przy Lesie - Twoja Przystań na Modrzewiowej w Wiązownie Odkryj miejsce, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym sąsiedztwem natury. Osiedle przy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,17 m² 11 023,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w solidnym budownictwie z klimatem? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł5 285 m² 376,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas działka inwestycyjna Z linią brzegowa W bydgoszcy przy witebskiej Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5285m2 w Bydgoszczy z linią brzegową rzeki (150.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 289 m² 334,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 10/3, położona w obrębie 313s w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób poszukujących gruntu z potencjałem rozwojowym -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,44 m² 50,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana *** ul. Batalionów Chłopskich *** 2-pokojowe, umeblowane *** Blisko skm lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane blisko środków komunikacji miejskiej Gdynia - Sopot-.

Szczegóły ogłoszenia

32 406 zł982 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Opis nieruchomości Nowoczesna Hala Handlowo-Usługowa w Boguchwale, ul. Przemysłowa Lokalizacja: obiekt znajduje się w Boguchwale strategicznej lokalizacji pod Rzeszowem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 400 m² 227,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie zbliżonym do prostokąta położona w bliskiej odległości od miasta, przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość o szerokości od 38 do 25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł70,69 m² 6 592,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (70,69 m ) położonego w pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł38,60 m² 6 968,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone w Tarnowskich Górach przy ul. Słoneczników. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. To dobra propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnie biurowe "open space", w jednej z odnowionych kamienic w Opolu [ "stara" część kamienicy odnowiona została w 2007 roku, "nowa" część.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Łomnica,dolnośląskie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż połowę domu o powierzchni ok. 90 m2, położongo na działce 323 m2, wraz z dodatkową działką budowlaną o powierzchni 698 m2 - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bobolice,zachodniopomorskie

190 000 zł42,66 m² 4 453,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nieruchomość położona w Bobolicach z ogrodem, idealna dla osób poszukujących wygodnego miejsca do zamieszkania. Połowa domu o powierzchni mieszkalnej 42,66 m2, składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 572 zł37,50 m² 15 668,59 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,60 m² 4 910,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mieszczak Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży własnościowego prawa 2-pokojowego mieszkania w Białogardzie. Lokalizacja: nieruchomość świetnie zlokalizowana!.

Szczegóły ogłoszenia

19 680 000 zł6 997 m² 2 813 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa pod inwestycję z pnb, 540 m od morza w ustroniu morskim! Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową pod "inwestycję" z gotowym projektem i pozwoleniem.