Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom z okresu międzywojennego w zabudowie bliźniaczej do remontu (powierzchnia mieszkalna ok. 120m2) położony w Jarocinie, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

107 500 zł1 000 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40,20 m² 18 532 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kawalerka przy ul. Inflanckiej 15 w Warszawie (dzielnica Śródmieście Północne), blisko Centrum Handlowego Arkadia oraz stacji metra Dworzec Gdański (linia M1). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²66,20 m² 1 854 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Szczecińska 71, stargard Powierzchnia użytkowa: 66,20 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. 33/2, o pow. 1 885 m2 Cena: 28,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

1 121 880 zł93,49 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 93,49m2, lublin, sławin Lokal typu "open space" - aranżacja według potrzeb najemcy, stan deweloperski - termin realizacji IV kwartał 2026r. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

156 736 zł1 984 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 900 m² 110,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów położona w malowniczej miejscowości Stróża , bezpośrednio przy lesie, z pięknym widokiem na okolicę. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł3 200 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż 3200 m w Lublinie, ul. Narcyzowa Lokalizacja: lublin, ul. Narcyzowa Powierzchnia działki: 3200 m mpzp - 2u/mnw teren zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Posiadamy w ofercie bardzo jasne i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,8 m2, 3 pokojowe zlokalizowane na Pradze Południe, na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczych Mściszewicach na pojezierzu kartuskim. Nieruchomość oferowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43,53 m² 9 878,24 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

412 057 zł38,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr 12, balkon: 4,72 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,66 m ( koszt dodatkowy: 8.187 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W tym momencie pełni funkcję sklepu. Wejście bezpośrednio z ulicy lub.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m , zlokalizowane w eleganckim budynku typu apartamentowiec w centrum Żyrardowa, przy ul. Okrzei. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 480 zł57,54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dostępny od zaraz, stan deweloperski. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł4 047 m² 38,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duże działki z wydanymi warunkami zabudowy - 4047 m , Polanów. Nieruchomości Apartament prezentuje dwie atrakcyjne działki o powierzchni 4047 m każda, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą pięknego domu w Aleksandrowie Łódzkim, mieście, które łączy miejski styl życia z ciszą i przyrodą na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 700 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 2700mkw. Urokliwa, cicha okolica w pobliżu rzek Bug i Narew, blisko miejscowości Serock, ok. 35 km od centrum Warszawy. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,40 m² 8 685,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych na długie spacery. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56,14 m² 10 954,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"domb" Nieruchomości w imieniu naszego klienta prezentuje Państwu lokal usługowy: opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy wykończony w wysokim standardzie lokal niemieszkalny o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 136 zł42,04 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania które może stać się wygodnym lokum na start. Propozycja zamieszkania na osiedlu green estate to nie tylko dobra oferta cenowa, ale również jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Rumi. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie całkowicie wyposażone w meble, sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

268 310 zł3 833 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzia ł ka w ś ród jezior i lasów. Gaj Grzmi ę ca - niezwykle malownicza miejscowo ść znajduj ą ca si ę w sercu Pojezierza Brodnickiego. W niewielkiej odleg ł o ś ci znajduj.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 162 m² 718,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, prostokątna działka budowlana, położona w Warszawie Białołęka, w okolicach Kanału Żerańskiego, (w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych), o powierzchni 4162.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe do remontu Do sprzedaży mieszkanie w bloku 4-piętrowym przy ul.Lotniczej 3 piętro Powierzchnia 55 m2 3 pokoje (21,4 m2, 11,45 m2 i 10 m2), przedpokój (3,95 m2), kuchnia ( 5,7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

128,57 zł/m²7 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy dostępne na podnajem małe stanowisko (ok. 7 m2 + części wspólne) w salonie kosmetycznym i pielęgnacji włosów, dla pani wykonującej: stylizację fryzur, make up, laminację itp.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 735 m² 10,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3 735 m , położoną we wsi Łapkiejmy w gminie Bartoszyce, zaledwie 10 km od centrum Bartoszyc i 65 km od Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek biurowo-mieszkalny. DO wynajęcia lokal mieszkalny wyłącznie na biuro! offer only for office use! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł98 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowa przestrzeń z charakterem 98,13 m komfortu na Osiedlu Europejskim Niektóre nieruchomości wyróżniają się nie tylko metrażem, ale przede wszystkim atmosferą i sposobem,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł52,50 m² 5 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu bardzo dobrze położone, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w cichej i spokojnej dzielnicy Szombierki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

685 000 zł79,60 m² 8 605,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Rewelacyjnie położone mieszkanie na krańcu osiedla z widokiem na las - spokojna okolica, zadbane osiedle a przede wszystkim świetny układ pomieszczeń tego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł530 m² 4 245,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość położoną w ścisłym centrum Sosnowca, na którą składa się działka gruntu o powierzchni 1139m2 zabudowana budynkiem /pawilonem użytkowym/.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²112 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem gastronomicznym znajdujący się w centrum, w bliskiej okolicy parku miejskiego. Cały budynek jest po generalnym remoncie, planowane zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł386 m² 6 217,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 646 m²

!Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość. Jest to przestronna rezydencja o pow. 386m/2 o nowoczesnej bryle wg indywidualnego projektu, położona w okolicach Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 827 zł50,45 m² 8 163 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Kleszczewo oddaloną 20 km od Poznania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł229,50 m² 3 464,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 182,80 m2 oraz całkowitej 229,50 m2, posadowiony na działce o powierzchni 11,06 ar. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 013 m² 48,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję atrakcyjnie położone działki w miejscowości Nobliny, w gminie Borne Sulinowo. Sprzedawane działki: 1. powierzchnia 3013 m2 - cena ofertowa 145.000 zł 2. powierzchnia 3298.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36 m² 10 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 400 m² 46,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: marcinkowice (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 54 ar (5400 m ) - Media: kanalizacja na działce, gaz w granicy, prąd, do wykonania studnia, - teren lekko nachylony - Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 141 zł51,56 m² 12 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pl/ua/ru Bez podatku pcc! 3-pokojowe mieszkanie 51,54 m z balkonem | Zielona dzielnica Maślice | Gotowe do odbioru Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł199 m² 3 512,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Szukasz domu, który wykończysz dokładnie pod siebie? To idealna baza w mieście, a jednocześnie z przestrzenią i widokiem na naturę Najważniejsze informacje: - ok. 200.