Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

700 zł200 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

700zł netto to cena za miesiąc od osoby już ze wszystkimi opłatami! Obiekt nawet na 28 osoby dla pracowników, studentów czy firm i obcokrajowców o powierzchni ok 200m2 w Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! działka rod Z domkiem 2 pokojowym na prądach! Polecamy działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m2, zabudowaną domkiem w skład którego wchodzi: duży zadaszony taras,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł750 m² 932 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok 750 mkw i wymiarach 23 x 32,5 m. położona tuż obok Rudzkiej Góry. Dla terenu tego nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w budynku dwurodzinnym do remontu - Trzebiele, gm.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Was do malowniczej Osęczyzny. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów letniskowych w pierwszej linii zabudowy przy drodze asfaltowej. W części oczyszczona w części.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł70 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad Parsętą Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi nad.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Dąbrowa Chełmińska. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 270 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjnie położona działka zagrodowa zlokalizowana w miejscowości Wronin. Przedstawiana oferta to działka niezabudowana, oznaczona w miejscowym planie symbolem rm.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,30 m² 5 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa nższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,30 m2 usytuowanego w świetnej lokalizacji ul. Tartaczna, czarna Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 917 zł79,86 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 870 m²

Dom z duszą i ogromnym potencjałem Przemków, 140 m z działką 98 arów Zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie poranek, gdy z kubkiem kawy wychodzisz na taras, a wokół.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,30 m² 8 955,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu zdrojowym Przestronne i słoneczne mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego zadbanego bloku. Spokojne osiedle z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł88 978 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 działki z linią brzegową rzeki Wałsza, położone na skraju miasta Pieniężno, powiat braniewski, woj.warmińsko-mazurskie. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,32 m² 15 439,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim na zaadaptowanym poddaszu, możliwość 2 pokoi. Studio o powierzchni całkowitej 32,32 m2 i użytkowej 28,45 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usytuowana w miejscowości Cegłów gm. Baranów pow. Grodziski o wym. ok. 30 x 66,5 m , bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Teren wg. Studium Uwarunkowań gm. Baranów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kielce,świętokrzyskie

710 000 zł87 m² 8 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym centrum Kielc - łączna powierzchnia ponad 87 m Kontakt: gabriela Gołąb tel. 535*907*151   .

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żory,śląskie

159 000 zł878 m² 181,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana żory zachód oferta na wyłączność biura Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 878 m2 zlokalizowaną w Żorach (zachód) w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze budynku przy ul. Spiskiej (gumieńce). Na powierzchnie 39m2 składa się: - duży, ustawny salon z rozkładaną kanapą, stolikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł84,75 m² 10 029,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Bliźniaka w Pruszkowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bliźniak o powierzchni 84,75m. Obie części.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł47,40 m² 5 443,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Oferujemy do kupienia bardzo atrakcyjne wyremontowane , jasne, wygodne mieszkanie w Rudzie Śląskiej Chebzie (plac Szkolny). Mieszkanie idealne pod inwestycję, wynajem lub na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł161,70 m² 14 223,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Na sprzedaż jasny, niezwykle przestronny apartament o powierzchni 161,7 m , położony na 12. piętrze (z 17) apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

20 zł/m²55 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy położony na parterze kamienicy w okolicach Centrum! Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia (układ przejściowy), pomieszczenie socjalne -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł30 m² 13 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 000 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Laszczki, gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Decyzja o warunki zabudowy + gotowy projekt budowlany : Warunki zabudowy: wydana.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Malownicza i spokojna okolica - działka położona na obrzeżach wsi Młodzikówko w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w wyjątkowej i rzadko spotykanej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł200 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w Radkowie. Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu. Budynek murowany, bez podpiwniczenia, posiada trzy kondygnacje + strych nieużytkowy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł921 m² 845,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę zlokalizowana na obszarze Warszawskiej Białołęki (białołęka Dworska), kształt działki regularny, zbliżony do trapezu. boki: 17.60m.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

14 595 zł1 000 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjną lub magazynową o powierzchni 10 00 m , zlokalizowaną we wschodniej, dogodnej części Wrocławia. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1000 m2 w Anielinie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 283 m² 69,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa super cena! Polecam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Waliły Stacja gm. Gródek. Wielkość działki pozwala na realizację naprawdę śmiałych wizji architekta.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł224 m² 9 776,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom zlokalizowany na wrocławskiej Wielkiej Wyspie, na jednym z najpiękniejszych i najchętniej wybieranych do zamieszkania osiedli -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni miejsca, które daje komfort, prywatność i możliwości aranżacyjne dopasowane do stylu życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam komfortowe, wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 na I p. w niskim bloku na osiedlu Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 367 m² 528,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kraków Zakrzówek ul. Św. Jacka Proponujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 23,67 ara. Działka o wymiarach: szerokość 23 m i 26 m, długość 112 m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

49,56 zł/m²34 m² 1 685 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy, usługowy w centrum Brodnicy z poczekalnią w części wspólnej za 1370 zł netto wynajmę. Jest to pomieszczenie o powierzchni 34 mkw z oknami wychodzącymi na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł5 196 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działka o powierzchni 5196 m2 w części budowlanej około 1100 m2 w kształcie prostokąta. Zjazd do nieruchomości z drogi gminnej asfaltowej w drogę.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 000 zł30 420 m² 159,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Młodziejowice ul. Kordonowa, w gminie Michałowice. Działka idealna pod budowę osiedla domów jednorodzinnych o powierzchni 30420 m 2. Działka w terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł7 158 m² 977,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium obiekt produkcyjno-magazynowy O parametrach dla ciężkiego przemysłu Lokalizacja: toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie ( Tereny Przemysłowe Elana ) Cena Ofertowa: 7 000.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,01 m² 8 812,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.