Nieruchomości

239 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły w okolicy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 718 m² 2 575,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Obiekt hotelowy w trakcie rozbudowy i adaptacji - rozbudowa wykonana w 80%. Obiekt położony bezpośrednio przy porcie jachtowym w Pucku z widokiem na zatokę w odległosci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 075 zł31,70 m² 16 500,79 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zakup od dewelopera! 0 prowizji I pcc! Jednoetapowa inwestycja, w ramach której powstaną 154 komfortowe mieszkania. Doskonała lokalizacja na gdańskiej Morenie oznacza świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł828 m² 102,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 828m2 w miejscowości Gorzyczki. Media znajdują się w granicy. Atutem nieruchomości jest:.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 zł171 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenie magazynowe w budynku dawnego magazynu przesyłowego o powierzchni 171,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 250 m² 2 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu usługowo-handlowego o całkowitej powierzchni 1250 m 2 do sprzedaży,znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł84 m² 9 273,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament 84 m w Centrum Bydgoszczy, 4 pokojowy , gotowy do wprowadzenia. Idealny na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

908 270 zł3 949 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Duża działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej, urokliwej części Jarużyna.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł250 m² 15 360 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość będąca częścią większej nieruchomości (również dostępnej do sprzedaży na innych ogłoszeniach), ale mogąca funkcjonować niezależnie. Sprzedawana nieruchomość: -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim I piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Dąbroszyńskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:750 m²

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i relaksie nad pięknym Jeziorem Tarnawskim Dużym? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż niezwykle komfortowy domek letniskowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł145,47 m² 10 930,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 maja! w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł300 m² 1 430 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Biuro nieruchomości idea poleca Budynek handlowo-usługowy z parkingiem i częścią magazynową na zapleczu. Lokalizacja: sady gm. Słubice Jeśli szukasz dobrej lokalizacji do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł11 140 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość na łowisko ryb. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntu o powierzchni 1,1140ha (rivb-0,1760ha, łvi -0,8280ha, psv- 0,1100ha). Na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy Łupków, na sprzedaż mieszkanie własnościowe po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. użytkowej 48 m2, położone na I piętrze w skład którego wchodzi: kuchnia, sypialnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł128,30 m² 10 124,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom położony w miejscowości Wisła Głębce, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia, a jednocześnie z dogodnym dojazdem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, na działce ok. 800 m2 na osiedlu Tyniec w Kaliszu. Budynek świeżo po generalnym remoncie, bardzo funkcjonalnie zaprojektowany - myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 267 700 zł2 400 m² 528,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Raszyn Nowe Grocholice o powierzchni 2400 m , składająca się z 2 działek po 1200 m , objęta mpzp. Możliwa realizacja 2 domów jednorodzinnych lub zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Dom jednorodzinny w Mławie świetna propozycja dla rodzin i inwestorów! Na sprzedaż oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany w Mławie przy ul. Napoleońskiej 66. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 001 m² 26,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 3001 m , położona w miejscowości Guty, w gminie Wieliczki, w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł32,49 m² 24 469,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście, u zbiegu ulic Łobzowskiej i Spasowskiego - ogrzewanie mpec. Lokalizacja: kamienica położona jest w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

255 250 zł1 021 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 8 działek budowlanych położonych przy ul. Widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł8 300 m² 222,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro klimczak nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Mała Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka położona przy ul. Makowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł89,29 m² 4 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość usytuowana na III parterze w kamienicy. Powierzchnię 84m2 tworzy umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 287 m² 217,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka rolno-leśna w miejscowości Nowy Sącz, przy ulicy Promiennej, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Wydane warunki zabudowy umożliwiają realizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł2 500 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, niezabudowana położona w drugiej linii zabudowy, z wjazdem od ulicy Bukszpanowej. Dla działki wydane prawomocne warunki zabudowy dla dwóch budynków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,30 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tuż przy metrze. Na sprzedaż funkcjonalnie rozplanowana kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana zaledwie 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł122 m² 729,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka budowlana 122 m - ul. Kwiatowa 13, chocianów Pod zabudowę szeregową | środkowa działka | Media w drodze Lokalizacja: ul. Kwiatowa 13, chocianów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,51 m² 48,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Akademickim w otoczeniu lasu. Spokojna okolica, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. Okolice głównego kampusu Politechniki Bydgoskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł44 m² 15 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze z własnym ogródkiem w Kompleksie Laola Spa w Pobierowie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 120 m² 133,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jednym ze zdjęć;.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł867 m² 137,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - ładna działka budowlana z usługami o pow. 867 mkw, wym. ok. 20 m x 42 m, położona w terenie płaskim. Media: dostępny prąd, trzeba kopać studnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł134,53 m² 5 574,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Gmina Piekoszów - Micigózd Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 131,17 m2 (całkowita 134,53 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł430 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegółowy rozkład pomieszczeń: parter: mamy tutaj 50 metrowy salon z kominkiem i wyjściem na taras, na podniesieniu znajduje się jadalnia, kuchnia, gabinet, toaleta oraz wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

100 320 zł1 056 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawną, atrakcyjną działkę pod wymarzony dom w doskonałej lokalizacji w Ostrowcu Św. Każda z działek posiada wydane prawomocne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł1 900 m² 217,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Drodzy Państwo, oferujemy do sprzedania dużą działkę o powierzchni 1900 m2 mieszczącą się w miejscowości Kozłów w gminie Sośnicowice powiat gliwicki. Działka ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

678 546 zł68,54 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji, i etap inwestycji zakończony! Lokal nr 160, ogródek: 30,29 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 171 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz box o pow.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 000 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 5000m2, 3 km od Świecia, 3,5 km od Chełmna. 100 metrów od drogi asfaltowej. Woda bezpośrednio przy działce, prąd zaledwie 35 metrów. W pobliżu przystanek autobusowy ( 200 metrów).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Spokój i cisza - brak miejskiego zgiełku Bliskość.