Nieruchomości
238 304 ogłoszenia
Od najnowszych
Ogłoszenia wyróżnione
Apartament 2-pokojowy
Łódź,łódzkie
518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²
Działka rekreacyjna uzbrojona
Warzenko,pomorskie
159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²
3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Tarnobrzeg
Tarnobrzeg,podkarpackie
339 000 zł59,50 m² 5 697,48 zł/m²
Dworek
Wręczyca Mała,śląskie
2 100 000 zł290 m² 7 241,38 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Poznań,wielkopolskie
547 000 zł47,70 m² 11 467,51 zł/m²
339 000 zł54,20 m² 6 254,61 zł/m²
2 000 000 zł600 m² 3 333,33 zł/m²
Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego
Rzeszów,podkarpackie
549 000 zł82,67 m² 6 640,86 zł/m²
353 000 zł47,50 m² 7 431,58 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie
129 000 zł5 500 m² 23,45 zł/m²
2 900 000 zł979,40 m² 2 961 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Druckiego-Lubeckiego
Szczecin,zachodniopomorskie
385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratuszowa
Ryn,warmińsko-mazurskie
220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²
31,58 zł/m²380 m² 12 000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąsiedzka
Wrocław,dolnośląskie
799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²
150 000 zł2 090 m² 71,77 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Złotowska
Szczecin,zachodniopomorskie
779 999 zł90 m² 8 666,66 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa
Kunice,dolnośląskie
260 000 zł2 911,58 m² 89,30 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Klonowa
Kielce,świętokrzyskie
899 000 zł76,90 m² 11 690,51 zł/m²
372 240 zł2 068 m² 180 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowa
Oława,dolnośląskie
399 110 zł37,30 m² 10 700 zł/m²
389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²
Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska
Oława,dolnośląskie
820 000 zł114,80 m² 7 142,86 zł/m²
Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska
Oława,dolnośląskie
820 000 zł115,40 m² 7 105,72 zł/m²
499 000 zł43,15 m² 11 564,31 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Krakowska
Wrocław,dolnośląskie
3 000 zł40 m² 75 zł/m²
Rynek pierwotny
Domek letniskowy, ul. Bosmańska
Wicie,zachodniopomorskie
549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Domek letniskowy, ul. Bosmańska
Wicie,zachodniopomorskie
549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Domek letniskowy, ul. Bosmańska
Wicie,zachodniopomorskie
549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Domek letniskowy, ul. Bosmańska
Wicie,zachodniopomorskie
549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Domek letniskowy, ul. Bosmańska
Wicie,zachodniopomorskie
549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²
Budynek użytkowy Piaseczno
Piaseczno,mazowieckie
1 590 000 zł286 m² 5 559,44 zł/m²
2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²
Mikrokawalerka, ul. Urbanistów
Warszawa,mazowieckie
1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²
Biuro, ul. Patriotów
Warszawa,mazowieckie
63,08 zł/m²13 m² 820 zł
Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa
Warszawa,mazowieckie
1 315 000 zł40 m² 32 875 zł/m²