Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 80m2 - Lublin, konstantynów Drugie piętro - winda w budynku, lokal typu "open space", duży parking przed budynkiem, ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,20 m² 6 990,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie w bloku, i piętro, ul. Zwycięzców. Lokal mieszkalny czeka na nowego właściciela idealna na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna przystań na lata. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

71,96 zł/m²53,50 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 3 pokoje oraz część wspólna czyli pokój socjalny z kuchnią, 2 toalety damska, męska oraz korytarz w bliskiej odległości od Auchan Piaseczno za 3850zł. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130 m² 10 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Unikatowa nieruchomość W centrum krakowa mieszkanie 3-pokojowe + 2 kawalerki + garaż + strych Oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Krakowa, w prestiżowej okolicy przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł139 m² 10 035,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony dla siebie z użyciem najwyższej jakości materiałów ze szczególną dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł49,60 m² 4 828,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,66 m² 15 840,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,66 m , położone na warszawskiej Woli przy ul. Płockiej w bezpośrednim sąsiedztwie metra i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 372 zł61,05 m² 18 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł1 419 m² 149,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 798/37 w pięknej i spokojnej okolicy o areale 0,1419 ha Gmina Zawonia miejscowość Czeszów powiat Trzebnicki woj,dolnośląskie Działka zadrzewiona drzewami sosnowymi.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 314 m² 49,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 18,314 m2 w Puszczy Mariańskiej w miejscowości Zator. W ofercie działki podzielone: 152/1, 152/3, 152, 4, 152/5, 152/6 + połowa powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,79 m² 7 031,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane w Katowicach na Brynowie przy ul. Gallusa. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 363 m² 168,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż w Skokach, ul. Kościuszki Działka o pow. 1363m 2 o wymiarach 33m x 40m x 35m x 45m przy drodze gruntowej Dla działki wydano warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

137 125 zł1 097 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu lub po prostu dobrej inwestycji? Przedmiotem sprzedaży jest 7 działek przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowane w Sławnie: 226/16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 472 zł46,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2, położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46,50 m² 8 172,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku przy głównej ulicy, z dostępem do jednego miejsca parkingowego od strony podwórka. Dostępność: do przekazania od zaraz. Opis: powierzchnia: sala.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł2 600 m² 961,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Budynek biurowy, który może służyć jako siedziba firmy, hotel, szkoła, itp. Łatwy dojazd drogą asfaltową. Teren ogrodzony. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 2600m2 a użytkowa blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł800 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek przeznaczeniu produkcyjnym i magazynowym z częścia biurową i socjalną położony na działce o pow. 1600 m2. Część produkcyjna i magazynowa posiada pow. 700 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

197 107 zł3 719 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W sercu przyrody - ostrowite, gmina dąbrówno, powiat ostródzki. Numer działki: 45/15 | Powierzchnia: 3719 m Wydane Warunki Zabudowy | Lasy, łąki, jeziora | 7 km od Dąbrówna ucieczka.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne usytuowanie bloku, dużo zieleni I doskonały dostęp do infrastruktury Blok zlokalizowany w centralnym punkcie osiedla na Rubinkowie I. W bliskiej odległości znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł11 500 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1,15 ha (11 500 m ), położony w miejscowości Topolno (gmina Pruszcz, powiat świecki). Działka stanowi grunt rolny łąki trwałe (ł).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lisia Góra

Lisia Góra,zachodniopomorskie

699 000 zł144,46 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 565 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Lisiej Górze pod Dygowem dom w stanie surowym otwartym (brakuje tylko drzwi zewnętrznych) + zabudowania na dużej działce 9565 m ! Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 150 zł77,40 m² 7 999,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży: mieszkanie do wykończenia w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 Mamy przyjemność zaprezentować drugie z czterech mieszkań na sprzedaż. Znajduje się na 1. piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

6 680 750 zł26 723 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową w Świdnicy przy ul. Metalowców Powierzchnia działki - 2. 6723 Ha Wymiary - ok 90 x 305 9.PU -tereny zabudowy produkcyjne, składowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł47,29 m² 8 437,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy lokal usługowy w doskonałej lokalizacji ul. Pułaskiego 23, luboń Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w dynamicznie rozwijającej się części Lubonia? Ten nowoczesny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł236 m² 8 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szukasz przestronnego, wygodnego domu z widokiem na zieleń najlepiej pod samym lasem, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum lub do obwodnicy Trójmiasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł172 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przepiękny, nowoczesny dom na osiedlu Kapriola tuż przy Miasteczku Wilanów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje elegance, stylowy, trzykondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł220 m² 3 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 z garażem w bryle budynku, położony na działce o powierzchni 800 m2, wybudowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł176 m² 4 403,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Polecam gorąco nowy, wolnostojący dom z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 176 mkw. Nieruchomość mieści się w Okradzionowie przy jednej z bocznych ulic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł69,40 m² 32 420,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz miejsca, które wyróżnia się na tle innych inwestycji nad morzem, ten apartament spełni Twoje oczekiwania już od pierwszego wejścia. Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 318 m² 317,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: gotowa działka budowlana o powierzchni 1318 m2, położona w Tyczynie w spokojnej, rozwiniętej części zabudowy jednorodzinnej przy ul. Kościuszki, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 522 900 zł29 180 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Domachowo gm. Trąbki Wielkie o powierzchni 29180 m2. Działka jest zabudowana jednym budynkiem gospodarczym, który nadaje się do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł240 m² 4 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:339 m²

Przedstawiam Państwu połówkę bliźniaka, położoną na lubelskim Sławinie. Lokalizacja Sławin to dzielnica Lublina położona w jego zachodniej części. Dominuje tu niska jednorodzinna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł405 m² 6 419,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do zakupu nieruchomość składającą się z domu wolnostojącego z 2003 roku o powierzchni 165 m oraz budynku wolnostojącego z 2012 roku o powierzchni 240 m. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł173,10 m² 8 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 173 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1414 m2 Nieruchomość z 2009 roku, wybudowana z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł170 m² 23 523,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Oferujemy do sprzedaży dwie kondygnacje (pierwsze piętro i poddasze) w wyjątkowej Willi w Gdańsku Wrzeszczu! okolica Gdańsk Wrzeszcz to biznesowe, edukacyjne i kulturalne serce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł149 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 856 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Przemysłowo Budowlana 28,56 m2 lutoryż Przedstawiamy w ofercie biura wyjątkową działkę z przeznaczeniem pod budownictwo lub usługi w Lutoryżu k. Boguchwały. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł88,10 m² 6 242,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietypowego mieszkania zlokalizowanego na świdnickim Osiedlu Młodych. Lokal mieszkalny o powierzchni 74,10 m2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane przy Parku Moczydło na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu wola/koło. Układ mieszkania: dwa oddzielne, ustawne.