Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kożuchowa. To idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, odnowione wnętrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Masztowej w Łazach. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 727 zł38,17 m² 15 450,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

481 250 zł1 250 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1250 m , położona w prestiżowej i rozwijającej się części Dojlid Górnych. Okolica z przewagą nowej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 494 570 zł71,17 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania: słoneczne dwupoziomowe mieszkanie (orientacja wschód- zachód) z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej w Krakowie o pow. 71,17m2 Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 128 m² 12,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę budowlaną nr 52/2 o powierzchni 3 128 m we wsi Łapkiejmy (gmina Bartoszyce), usytuowaną około 10 km od Bartoszyc. Działka ma nieregularny kształt, teren jest równy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zbrachlin,kujawsko-pomorskie

569 000 zł178 m² 3 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 471 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! zbrachlin Jeśli szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

2 747 000 zł455 m² 6 037,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Budynek pensjonatowy przy wyciągu. Wisła Malinka do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 455m2 usytuowana na działce o powierzchni 1001m2. Położona na wzgórzu, przy samym wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 112 zł36,72 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,72 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Targówku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

221,72 zł/m²90,20 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 90.2 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne, biurowe lub handel. Do wynajęcia od listopada.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł78,60 m² 5 025,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

"Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły Do sprzedania przestronne, słoneczne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł30 190 m² 32,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł103,22 m² 7 740,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny położony na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. Bliska odległość placu Grunwaldzkiego i placu Odrodzenia generuje duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł851 m² 163,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Twoje miejsce na ziemi działka, która ma wszystko! Okazja, która zdarza się raz na wiele lat! Wyobraź sobie, że budzisz się w domu, który sam zaprojektowałeś. Wychodzisz na taras, słyszysz.

Szczegóły ogłoszenia

7 862 040 zł43 678 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa możliwość działalności związanej Z odpadami Teren o powierzchni ponad 4,3 ha, wymiary działki około 197 x 221 m Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 584 m² 53,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Uzbrojona działka o powierzchni 6584 m2 (65 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Czułów, gmina Liszki, powiat Krakowski. Obecnie (od 29.09.2021 roku) jest uchwalony miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł550 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:3 476 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu Dom Seniora/pokoje pracownicze, położony w Gminie Stare Babice, w miejscowości Koczargi Nowe. Budynek o powierzchni użytkowej 500 mkw., wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²55,67 m² 1 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na wynajem lokale biurowe w budynku zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Ostrowskiej 300, w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł177,30 m² 9 582,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży dom wolnostojący w okolicy Janowic Wielkich. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1900m2. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²183,68 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 183,68 m.kw. Lokal znajduję się na 1 piętrze kamienicy w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Prezentuję Państwu wolnostojący dom na wynajem w centrum miejscowości Łęg Tarnowski idealną propozycję zarówno dla rodzin, jak i inwestorów czy firm szukających przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł11 690 m² 11,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę działki w Białaczowie. Szukasz działki pod budowę poza miastem? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

16,04 zł/m²1 122 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem biurowym | konin | blisko A2 Opis nieruchomości Na wynajem funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO sprzedaży pawilon usługowo-handlowy, sklep, oś. Piekary Pawilon wolnostojący o pow. 60 m2, położony na działce o pow.ok 100 m2 zlokalizowany w Legnicy na oś. Piekary A. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł782,49 m² 3 182,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

NA sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny po szkole muzycznej W trzcianie | 782,49 m2 | Wyłącznie w homfi Na sprzedaż budynek po szkole muzycznej w Trzcianie k. Rzeszowa. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - handlowy 110 m.kw. w centrum Warszawy. Lokalizacja Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²246 m² 29 520 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonałe doświetlony, nowy, narożny lokal na wynajem z 5 miejscami parkingowymi naziemnymi przy budynku. Plus możliwosc podnajecia 1 miejsca w garażu za 350+vat. Ogromne witryny na 3 strony,.

Szczegóły ogłoszenia

29,03 zł/m²620 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu, nowoczesnego dwukondygnacyjnego lokalu biurowego z halą magazynową o łącznej powierzchni 620 m2, zlokalizowanego w Złotorii. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 104 zł57,88 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w Niepołomicach Podłężu | Kameralne osiedle z garażami i placem zabaw. Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkania o powierzchni 56-60 m2 w nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 834 125 zł146,73 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

28 800 €6 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna hala 6 000 mkw. + powierzchnia biurowa, we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł320 m² 24 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Górny Sopot to prestiżowa lokalizacja, spokojne miejsce do życia, zaciszna z uwagi na bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i wygodna, gdyż centrum Sopotu jest na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 492 m² 381,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2492 m2. Aktualnie teren jest nieogrodzony, płaski, z zadrzewieniem w postaci samosiejek i niewysokich świerków w jednej ze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 500 zł43,80 m² 9 121 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna lokal handlowy W centrum kielc, ul. Jana pawła II 19 Uwaga! Jest to ostatni lokal dostępny w tej znakomitej lokalizacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wawelska

Ełk,warmińsko-mazurskie

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Z potencjałem W centrum! Zapraszamy do odkrycia przestronnego mieszkania o powierzchni 31,57 m2 , które czeka na Ciebie w samym sercu Ełku, przy ul. Wawelskiej. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

120 080 zł1 520 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1520 m2 w Laskowicach pry ulicy Polnej. Położona w malowniczej i spokojnej okolicy - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł600 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 6ar, położona na os. Zawada w Nowym Sączu- rejon ul. Bolesława Prusa. Działka płaska w kształcie prostokąt o wymiarach ok. dł. 30m.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 500 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Strachocin, 1500 m lub 3000 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m w miejscowości Strachocin, z możliwością zakupu drugiej, sąsiedniej.