Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 000 zł40,40 m² 19 801,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy apartament połozony w dwuletniej inwestycji w świetnej lokalizacji - w samym centrum a zarazem przy otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 865 255 zł100,50 m² 28 510 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament z dużym tarasem widokowym o powierzchni 110,5 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł11 800 m² 42,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 11800m2. Działka o regularnym kształcie w pięknej podwarszawskiej okolicy. Piękna i cicha okolica. Blisko do Warszawy dojazd miejskim autobusem linii 742. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł85,46 m² 17 435,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate prezentuje słoneczne 4 pokojowe mieszkanie położone w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty prestiżowa, pożądana lokalizacja widok na pięknie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,50 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie środkowe o powierzchni 45,5 m2 na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Składa się z dwóch pokoi (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

83 790 zł931 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w pięknej i malowniczej wsi bukowna pomiędzy Lubinem a Legnicą. Działki O numerach: 197/19 o pow. 9,31 ara - cena 83 790 zł 197/12 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35,80 m² 8 519,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal łączy wygodny układ z możliwością dalszej aranżacji to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²54,36 m² 3 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu 54m na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska okolo 20 Lokal biurowo-użytkowy w nowoczesnym budynku biurowym Czynsz: 70,37 zł/m netto + vat + prąd wg zużycia Kaucja: 2 miesiące Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł3 500 m² 625,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3495 m2 w Magdalence koło Piaseczna. Działka z dostępem do dwóch dróg gminnych. Dłuższy bok działki kończy się w odległości 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł71 m² 10 380,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w segmencie szeregowym na osiedlu linea w Dopiewcu. 18 km od Poznania. ul. Jutrzenki, ogródek, dedykowane miejsce postojowe na auto.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²88,39 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Adres: ul. 17 Marca 38, malbork Powierzchnia uż.: 88,39 m Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. 96/2 o pow. 3041 m Cena: 30,00 zł/ m Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł32,52 m² 6 396,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,50 m² 9 108,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 zlokalizowane przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²19 m² 1 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 19 m.kw. w Centrum Warszawy. 1 pokój. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m. od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,60 m² 7 558,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne I słoneczne mieszkanie - parter Z dużym balkonem (blok 2021r.) Komfort, styl i słońce w Twoim nowym domu. 2 pokoje z garderobą i doskonałą infrastrukturą!.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,01 m² 9 144,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Ścinawie przy ulicy Lipowej. Nieruchomość o powierzchni 41,01 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł17,52 m² 12 842,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.6, taras: 3,31 m2, ogródek: 22,08 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

238 800 zł796 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka granicząca z Notecią. Kształt wielokąta. Dla nieruchomości wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł53,21 m² 4 978,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wygodne i ustawne 2 z potencjałem na 3 pokoje! Niski blok. Centrum obecny układ oraz adaptacja zaprezentowane w rzutach. Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł18,70 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie/lokal użytkowy w dobrej lokalizacji na warszawskich Włochach, w inwestycji Modern Space.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł34 500 m² 53,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować dwie działki, bezpośrednio graniczące z rzeką Świder. Działki o łącznej powierzchni 3,45 ha położone są w gminie Wiązowna w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,30 m² 14 022,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku, na zamkniętym osiedlu "na Fali" w Pogórzu, tuż obok Gdyni Obłuża. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na osiedlu idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

66,40 zł/m²177 m² 11 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niezależne biuro w budynku biurowym usytuowanym w śródmieściu Gdyni. Biuro mieści się na trzecim, ostatnim piętrze biurowca, które to piętro w całości pozostaje do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 972 m² 126,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do sprzedaży u stóp Pańskiej Góry. Działka doskonała na budowę wymażonego domu. Jest możliwość dokupienia 10 Arów działki również budowlanej Serdecznie zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

104 990 zł742 m² 141,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecamy działkę budowlaną o powierzchni 740 m , położona w malowniczej miejscowości Wudzyn , zaledwie 250 metrów od głównej drogi. Spokojna, wiejska okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł253 m² 7 707,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dom pod Krakowem w otoczeniu zieleni [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia nowoczesny dom na kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gliwice Ul. Zwycięstwa: proponujemy do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 110 mkw. Lokal wykończony w wysokim standardzie, nieumeblowany. Cały lokal posiada alarm oraz monitoring wewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 200m2, w wyjątkowym budynku mieszkalnym wzniesionym na początku XX wieku, murowanym, z cegły z kamiennym detalem architektonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł63 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 63 m2, składające się z 3 pokoi, dużej kuchni z jadalnią, dwóch balkonów, przedpokoju oraz dużej łazienki. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

504 960 zł31,56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, jeżeli myślicie o inwestycji w apartament nad morzem lub poszukujecie idealnej lokalizacji pod second home to oferta właśnie dla Was! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z widokiem na Karkonosze - Łomnica, powiat karkonoski Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Łomnica, u podnóża Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²175 m² 10 325 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 175m2 na wynajem Nowoczesny budynek biurowy, zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, oferuje wygodną przestrzeń biurową, którą można dostosować do wymagań najemcy. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł938 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Działka o pow. 938m2 położona w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Południowej Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł41 m² 13 170,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Eljasza Radzikowskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł55,70 m² 91,56 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55,7 m | mokotów - suwak 11 | 2021 | od zaraz english below | pet friendly Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²400 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe w budynku dworca kolejowego pkp Lubliniec usytuowany na I oraz II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Koleczkowo w sąsiedztwie lasów i Parku Krajobrazowego. Dom.