Nieruchomości

238 556 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, ciepłe i słoneczne. Uroku dodają skosy i belki w kuchni. Ogrzewanie elektryczne, indywidualne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 680 zł75,30 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, termin oddania pierwszy kwartał 2026r. Inwestycja położona w miejscowości Rusiborek, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł168 m² 8 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Imponujący dom parterowy o powierzchni 168 m na działce 1470 m w Biskupicach pod Poznaniem. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnego, gotowego do zamieszkania domu.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²44 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy, wielkość lokalu 44 m2 , w tym 30 m2 główne pomieszczenie, 14m2 pomieszczenie zaplecza z toaletą. W pomieszczeniu zaplanowana jest klimatyzacja. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł66 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie usytuowane na niskim parterze w 2 piętrowym budynku. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 362 m² 74,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3362 m , położona w miejscowości Kiszkowo, zaledwie 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 164 m² 198,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Lema Powierzchnia: 2164 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Lema /krasny Las/ o powierzchni: 2164 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²75 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na najem na ul. Rakowickiej w Krakowie. Nieruchomośc o pow. 75 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowej kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł153 m² 4 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje nieruchomości z dużym potencjałem. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 406m2, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Szczecin (bliskie Pomorzany, okolice ul. Mieszka I i os. Polonia). Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł916 m² 196,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z warunkami zabudowy w Trzciannie gm. Świlcza. Atuty nieruchomości : -drugi pas zabudowy -media: gaz i woda -warunki pod zabudowę jednorodzinną -dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bychawa,lubelskie

349 999 zł5 900 m² 59,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do nieruchomości gruntowej, stanowiącej zabudowane działki ewid. nr 182 i nr. 183 o łącznej powierzchni 0,59 ha, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł90 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Przyborowie spokojnej, zielonej okolicy w gminie Krobia w województwie Wielkopolskim. W skład oferty wchodzi dom mieszkalny 90m.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 841 m² 32,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 5841 m , położoną w malowniczej miejscowości Dębowina, w sercu wschodniego grzbietu Gór Bardzkich. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po generalnym remoncie w sercu Lublina! Na wynajem oferujemy lokal biurowy o powierzchni 48 m zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku w samym sercu Lublina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

21,05 zł/m²38 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 38 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50,71 m² 7 276,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w jednej z bardziej lubianych lokalizacji na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Układ lokalu o pow. 50,71 m2 obejmuje dwa ustawne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 610 zł71,29 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 10 mieszkań w stanie deweloperskim o metrażach od 39m2 do 71m2 z ogródkami, tarasami i balkonami, zlokalizowane w Radwanicach, 9km od centrum Wrocławia. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57 m² 14 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł86,50 m² 9 005,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86,5 m (ok. 100 m po podłogach), położone na zamkniętym i spokojnym osiedlu Nowe Miasto. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 600 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki przylegające do siebie dłuższymi bokami, szerokość ok 21m; stary plan zagospodarowania przewidywał budownictwo mieszkaniowe - plan nie wszedł w życie z powodów formalnych;.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł58,40 m² 25 599,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Super lokalizacja - tuż przy Placu Zbawiciela; 5 minut do stacji metra Politechnika. Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł154 m² 4 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom z lat 80 tych położony na działce 756 m2 w malowniczym zakątku Siennicy Pięknie zagospodarowana działka narożna z dwoma niezależnymi wjazdami. Działka ogrodzona. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł918 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlana w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina. Działka o pow.918m2 , położona w II linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

308 056 zł42,24 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale W sprzedaży! Projekt Nadolnik Compact Apartments to zespół smartapartamentów w znakomitej lokalizacji Poznań Zawady. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł47,35 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Koszutce zlokalizowane blisko parku a zarazem zaraz obok centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy salon beauty na wynajem - wchodzisz I zarabiasz od pierwszego dnia Szukasz miejsca pod własny biznes beauty bez inwestowania dużych środków? Ten lokal jest kompletnie wyposażony i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł714 m² 204,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana lub kompleks trzech działek w miejscowości Wola Kurowska, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Działki mają łączną.

Szczegóły ogłoszenia

131 400 zł1 314 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży unikatowej działki widokowej w Krasiczynie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z widokiem na malowniczą dolinę rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

6 290 000 zł19 862 m² 316,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Łomiankach Dolnych, ul. Brzegowa. Całość to około 1,99 ha przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dom na wynajem dla firmy Lokal przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Nowe miasto/kawaleryjskie. Lokal położony na pierwszym i drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73,80 m² 47,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Oferuję do wynajęcia od zaraz zadbane mieszkanie dwupoziomowe. Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Wrocław Klecina, ul. Wałbrzyska Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł3 031 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* działka rolna przy lesie- idealna na siedlisko* Oferuję na sprzedaż areał ziemi rolnej o powierzchni 2,85 ha zlokalizowany w Ostrówkach, gmina Zabłudów, w cenie 18,5 zł/m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 306 m² 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 arów, zlokalizowaną w miejscowości Karczów, gmina Dąbrowa. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, które przewidują.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 014 m² 89,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki budowlane od 3014 m2 do 4965 m2 z prywatną plażą nad jeziorem Pozezdrze na Mazurach. Dzięki udziałowi w plaży właściciele otrzymują dostęp do atrakcyjnego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki poza miastem, w spokojnej i zielonej okolicy? A może potrzebujesz kilku działek w jednym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 700 m² 1 088,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Dla tego terenu obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego ustala powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 70%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł102 m² 7 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Kontakt do opiekuna oferty   Brak pcc! Na sprzedaż wolnostojący dom na osiedlu mieszkaniowym w podbydgoskim Toporzysku. Projekt tego niewielkiego domu został tak przemyślany, aby część.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł119 m² 10 907,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Opis Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 119 m (ok. 160 m po podłodze), położony na działce o powierzchni 396 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

29 zł/m²58 m² 1 700 zł