Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

18 arów Dojazd asfaltowy Prąd na działce Możliwość podziału Wniosek o wz Lokalizacja Gorzyce, gmina Żabno Działka znajduje się w spokojnej, zielonej części miejscowości Gorzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,49 m² 7 568,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem Zabobrze, ul. Wiłkomirskiego Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,30 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 831 m² 54,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka nad Jeziorem Wąsosze w drugiej linii od jeziora. Dojazd do działki kostką brukową. 120 km od centrum Szczecina, 6,4 km za Złocieńcem i 21 km za Drawskiem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 395 m² 150,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana (878 m ) z Prywatnym parkiem/ogrodem (1517 m ) Suwałki Ukica Wałbrzyska/ Suwałki Cena za obie działki: 360 000 zł (cena dotyczy zakupu dwóch działek sprzedawanych.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł137,46 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż siedlisko z dużym potencjałem - 2700 m , Baranki, gm. Juchnowiec Kościelny Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość siedliskowa położona we wsi Baranki, w gminie Juchnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł69,48 m² 6 764,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne czteropokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na os. Niepodległości w Słupsku. Mieszkanie ma powierzchnię 69,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł118,90 m² 5 878,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie/lokal użytkowy z witryną, z bezpośrednim wejściem z ulicy, w centrum miasta, nieopodal Polmosu. Na powierzchni 118,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Czubach! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 121 800 zł3 752 m² 298,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka mieszkaniowo-usługowa - Mileno, gm. Czerwonak Spokój natury, ogromny potencjał inwestycyjny i tylko chwila drogi od Poznania! Szukasz miejsca, które pozwoli połączyć życie.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł935 m² 53,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Poradów gmina Miechów. Działka położona przy drodze asfaltowej, bezpośredni zjazd na działkę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64,29 m² 14 776,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyposażony apartament w wysokim standardzie - Szklarska Poręba Cena brutto: 950 000 zł | Bez pcc | Bez prowizji Biuro Nieruchomości Perfect - oferta z rynku pierwotnego Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

735 000 zł27,58 m² 26 649,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł43,10 m² 13 109,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronny apartament znajdujący się w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy, która łączy w sobie urok przeszłości z wygodą współczesnego mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł35,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kraków, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Do sprzedania funkcjonalny i z potencjałem parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni około 100 m2 usytuowany w miejscowości Opypy, na działce 899m2. w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł17 076 m² 40,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W pobliżu autostardy A1 W miejscowości gorzelnia, 9 km do centrum częstochowy Oferujemy do sprzedaży dużą działkę o powierzchni 17076 m 2 w Gorzelni.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł6 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 6000 m 2 bezpośrednio przylegająca do drogi asfaltowej o wymiarach 85 m na 77 m. Według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł30,30 m² 16 436 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Świetna opcja na pierwsze własne lub inwestycję pod wynajem. Nowoczesny budynek z 2010 r., winda, monitoring, MPEC, dużo miejsc postojowych(bez krążenia po osiedlu). I uroczy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł124 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z miejscem parkingowym, własnym ogródkiem oraz garażem. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny jak i pod inwestycje! Możliwość przearanżowania mieszkania pod prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,60 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży mieszkanie na prestiżowym osiedlu "saska"( Saska Residential Estate). To nowoczesny kompleks mieszkaniowy na Pradze Południe o niepowtarzalnym klimacie, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

* piotrówka* piotrówka* Oferujemy do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Piotrówka, gmina Jedlicze. Działka o powierzchni 22ar, wymiarowa, kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²237,20 m² 3 202 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym Centrum Poznania wzdłuż brzegu Warty, tuż przy przystankach autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46,10 m² 11 496,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki oraz osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,47 m² 7 293,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | 53,5 m | balkon | parking dla mieszkańców | Bielsko-Biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , położone przy ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,01 m² 8 487,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: sebastian Matczak   Licencja pfrn nr 31726 3-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy Otoczenie nieruchomości: - miejsce postojowe za szlabanem - lokale handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 450 m² 93,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Grajowie, gmina Wieliczka! Dostępne 3 działki o powierzchni: 1. 14,5 ar za 135 000 zł 2. 13 ar - sprzedana 3. 12 ar - sprzedana Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 089 m² 188,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy pod budynek jedno rodzinny. Media: skrzynka elektryczna na działce, dojazd drogą polną. + nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł68,07 m² 9 093,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI! DOMY.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Śródmieście, ul. Prusa Miejskie życie na wyciągnięcie ręki. Znakomita komunikacja tramwajowa, spacerem na Ostrów Tumski, kilka minut pieszo do Rynku a na najlepsze lody tylko na plac.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,82 m² 9 504,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,90 m² 17 163,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy o pow. 34,9 m w topowej lokalizacji Kołobrzegu przy samej Latarni Morskiej, zaledwie 200 m od plaży. Nieruchomość położona jest przy ul. Towarowej 17,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł344 m² 2 034,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 747 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Stronie Śląskie u podnóża Sowiej Kopy, w otoczeniu natury i licznych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,78 m² 7 480,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Od razu zamieszkasz-2 pokojowe słoneczne mieszkanie z zielonym widokiem zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 488 zł60 m² 15 691,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł129 m² 19,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia we Włocławku na osiedlu Południe, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 129,0m2, oraz dwa garaże samochodowe, każdy o powierzchni ok 18,0m2 w tym jeden pod.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł214,48 m² 3 027,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Nowoczesny i przestronny dom w sercu Złoczewa - ul. Zielona Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia, które łączy nowoczesność, komfort i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 241 zł70,29 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tarasy Śląskie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się 137 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 m2, rozmieszczonych w czterech klatkach schodowych napięciu kondygnacjach. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

590 000 zł205 m² 2 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Dom wolnostojący na Rokosowie. Dom z potencjałem na Rokosowie - Twoja inwestycja lub wymarzona rezydencja! ?szukasz nieruchomości w najbardziej pożądanej dzielnicy Koszalina? Na sprzedaż dom.