Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 800 000 zł9 628 m² 186,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż cztery działki inwestycyjne położone obok siebie w Pruszakowie. Nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dlatego trzeba złożyć wniosek o warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 004 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł14 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 1 pokój 14m2 Katowice Centrum. Oferujemy Państwu pokój do wynajęcia, znajdujący się w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 76m2 zlokalizowanym na parterze przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

244 890 zł907 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Kielcach, na osiedlu Zalesie (ul. Przegony). To miejsce łączy świetną lokalizację w mieście z ciszą i bliskością natury - do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60,48 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| bardzo atrakcyjny 3 pokojowy apartament zlokalizowany w samym centrum miasta z bardzo eleganckim wyposażeniem i miejscem postojowym w cenie najmu. Lokalizacja - apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 €8 500 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno-magazynowa w Międzyrzeczu. Magazyn o wielkości ok. 8 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,10 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 37 m | Sławno centrum Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowca bez.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł1 055 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana -borkowo Łostowickie! lokalizacja Nieruchomość położona w Borkowie to gwarancja dobrego dojazdu nie tylko do Gdańska ale także Sopotu, gdyni, pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł77,93 m² 4 863,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grupa fortis nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 77,93 m , położonego na parterze w bloku bezczynszowym. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polkowice, plac do wynajęcia, ogrodzony, utwardzony, legnicka, 2 000 zł miesięcznie. Plac o powierzchni 1000 m2 - 3000 m2 w Polkowicach, do wykorzystania jako np. teren pod parking dla aut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł116 m² 7 327,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni 120m2, z garażem bryle budynku. Dom został zbudowany z solidnych materiałów, z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²12,20 m² 183 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia pomieszczenie nr 11 na parterze w budynku Dworca w m. Sątopy Samulewo o pow.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53,46 m² 6 546,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy terenach rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 200 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki rolnej położonej w malowniczej miejscowości Podjazy na pojezierzu kaszubskim. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²370 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pomieszczenie do wynajęcia w centrum Olsztyna. Powierzchnia 370m2. Położone na parterze, w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Łazienki dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mint Property prezentuje na wynajem luksusowy dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom bliźniak, po generalnym remoncie w 2012 roku z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

9 715 500 zł1 143 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:622 m²

Gotowy obiekt do prowadzenia biznesu! Niezwykłe, najpiękniejsze, starannie odrestaurowane zabytkowe piwnice winiarskie Ernsta Muehle. Obiekt wyposażony we wszystkie niezbędne, nowoczesne instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka rolna usytuowana w malowniczej lokalizacji w Mironicach. Działka o powierzchni 3000 m2 położona tuż przy lesie. Cicha i spokojna okolica pozwalająca.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Cieplice, jelenia Góra. Lokal o powierzchni 73m (użytkowe 63 m ) usytuowany jest na 2. piętrze kamienicy, w której niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł893 m² 260,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę położoną w Jaworznie w dzielnicy Byczyna. Działka położona przy ul. Abstorskich. Działka o powierzchni 828 m2 + 65 m2 działka drogowa -.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 067 m² 270,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1067 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt kwadratu o wymiarach ok. 35m x 30m. Dojazd do niej.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł53,30 m² 22 420,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,81 m² 7 820,09 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w przy ulicy Fliegera w Katowicach. Doskonała propozycja inwestycji pod wynajem ze względu na świetną lokalizację- śródmieście Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,94 m² 6 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny, 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim podwyższonym. Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia ta alternatywa jest dla Ciebie. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł255 m² 6 270,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

gmin Chrząstowice - lędziny ul Słoneczna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości domu wolnostojącego w odległości 3 km od Opola, 8km od centrum miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 w Sosnowcu na osiedlu Pogoń o następujących parametrach: 47,2m 2 - dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł230 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Nowoczesny funkcjonalny i wygodny dom dla rodziny. Nieruchomość położona jest w Bolestraszycach, w pobliżu przedszkole, szkoła, kościół oraz sklepy. Dojazd do centrum Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł71 m² 5 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 672 m²

Na sprzedaz siedlisko położone w podlaskiej wsi Wojszki, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o powierzchni 9672m2 zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 71m2, budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł138 m² 11 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 155 zł44,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu w Świdnicy- os. Młodych. Mieszkanie o powierzchni 40,7 mkw zlokalizowane jest na IV piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł235 m² 13 021,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w budynku apartamentowym na Dolnym Mokotowie, w pobliżu parku Morskie Oko. Na parterze budynku znajduje się recepcja ze stanowiskiem ochrony a na.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²95 m² 6 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

95m2 do Wynajęcia w Nowoczesnym Budynku | Warszawa Włochy Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 95m2, usytuowany w nowoczesnym biurowcu nieopodal ulicy Łopuszańskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat 30.000 zł Nowa cena: 409.000 zł Jedyna sztuka na Inwestytcji! OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY 2 POKOJOWEGO MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM PREMIUM BRAK PCC | BRAK PROWIZJI | BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł853 m² 128,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 853 m2 zlokalizowana przy ul. Trzuskawickiej, w dzielnicy Słowik w Kielcach. Działka niezabudowana, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł666 m² 674,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w górach? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Unikalna działka w okolicy! Zlokalizowana zaledwie 50 metrów od punktu widokowego krucze skały, ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł106,95 m² 6 498,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:336 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż kamienicę znajdującą się na Placu 11-go Listopada, w Łasku w samym centrum miasta. Szukasz miejsca, które stanie się nie tylko Twoim domem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 500 zł36,96 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu nieruchomości w jednym z ostatnich wolnych miejsc pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²200 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała-centrum-dolne przedmieście lokal usługowo- biurowy, 1 piętro W pięknej odrestaurowanej kamienicy Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu usługowo- biurowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,86 m² 9 563,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,86m2, zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej w Niepołomicach ( Przyjazna Park ). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.