Nieruchomości

238 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 001 zł147 m² 8 503,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opole centrum Apartament 147 m w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka | II piętro / III | tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł44 m² 11 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 3-pokojowy apartament 44 m - inwestycja Morska Przystań, 15 min pieszo do plaży w miejscowości Jastrzębia Góra. Na sprzedaż dwukondygnacyjne apartamenty w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł71,34 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł53 m² 11 320,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku z 2017 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,56 m² 5 906,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 -pokojowe mieszkanie z balkonem | Zasole, ul. Orłowskiego | do remontu Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 57,56 m , położone na osiedlu Zasole przy ul. Orłowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł255,70 m² 5 862,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Gotowy z wyposażeniem, kameralny dom z pełną infrastrukturą w Murowańcu. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł47,95 m² 9 009,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95m , położone przy ul. Czesława Miłosza. Osiedle Miłosza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł12 000 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Potęgowie pod zabudowę przemysłowo- usługową. Przedmiotem oferty jest działka opisana.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal biurowy o powierzchni użytkowej ok. 50 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku. Lokal znajduje się na drugim piętrze, składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł108 m² 907 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal, stanowiący poddasze do adaptacji o powierzchni całkowitej 108 m2, który mieści się w niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92,62 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy penthouse w Sobieski Residence z dużym tarasem i 2 miejscami parkingowymi english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,40 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki ul. Przyjaźni, oddzielna kuchnia Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni na osiedlu Belvedere Park, mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 770 zł51,54 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie, przy rzece! Bez prowizji i podatku pcc W ofercie również inne powierzchnie mieszkań Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,54 m2 znajdujące się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł5 153 m² 34,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka w miejscowości Wolanów. Oferujemy na sprzedaż działkę w powiecie radomskim w miejscowości Wolanów. Działka składa się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł52,50 m² 9 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu, na osiedlu Winnica, będącego częścią Jakubskiego Przedmieścia. Mieszkanie świetnie się sprawdzi dla singla lub pary. Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

331 500 zł1 950 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna zielona okolica blisko Kampinowskiego Parku Narodowego. Działka przy lasku, dłuższym bokiem przylegająca do asfaltowej drogi z dostępem do mediów. Zgodnie z nowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 928 zł38,40 m² 13 045 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 2 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł11 150 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nietuzinkowa oferta działki o powierzchni ponad 11 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość dokupienia działki z domkiem letniskowym (zaznaczona kolorem żółtym na zdjęciu) -.

Szczegóły ogłoszenia

134 640 zł748 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks działek przy Jeziorze Ostrowite, z dojazdem drogą asfaltową, na płaskim terenie, porośniętym młodymi drzewkami. Parcele maja powierzchnie: 748 m2, 810 m2, 1292 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł34,55 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu komfortowe , dwupokojowe mieszkanie własnościowe z oknem balonowym o powierzchni 34,55 m2 usytuowane w Oświęcimiu przy ulicy Bałandy. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł980 m² 1 631,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest kompleks 5 domków pod wynajem położonych w nadmorskiej miejscowości Wrzosowo - 1600 metrów od plaży. Stała baza klientów - współpraca z niemieckim biurem.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł36,55 m² 9 247,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie w Wasilkowie gotowe do wprowadzenia! Wasilków | 15 minut od Białegostoku | 36,5 m | 3. piętro | blok z cegły Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w Jeleniej Górze na ulicy Waryńskiego! Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa: 59m2 Lokalizacja: jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 630 zł65,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Śrutowa Dostępne od 01.07.2026 Numer oferty w biurze: 5050/4186/OMW BUDYNEK I OSIEDLE - ul. Śrutowa | Centerville (2020) Piętro 4 z 5, winda, teren.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²118,36 m² 7 102 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz powierzchni biurowych do wynajęcia (30m2 - 101m2) w nowoczesnym biurowcu w sercu miasta to przyjrzyj się tej ofercie! Lokalizacja: bielawy, jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

35,07 zł/m²99,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Fabrycznej 11 naprzeciwko Galerii Gala. Lokal o łącznej powierzchni 205 m (wraz z pomieszczeniami przynależnymi).

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,68 m² 3 397,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kolejowej w Bobolicach! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł77,04 m² 2 985 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Ruda Śląska, chebzie, ul. Dworcowa 29 Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 77,04 m , zlokalizowane przy ul. Dworcowej w dzielnicy Chebzie (ruda.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²32 m² 1 184 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga! Do wynajęcia lokal ok 32,0m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku handlowo-biurowym w centrum Radomia. Bardzo widne, ciche pomieszczenie nadające się na biuro. Cena najmu 37,0.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 501 m² 265,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 204,52 m2 usytuowanego na pięknej działce na wzniesieniu w miejscowości Zabór na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 990 zł103,06 m² 8 538,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Pełczyce| Bliźniak| piękna okolica! |. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki budowlane przy granicy Środy Śląskiej i miejscowości Proszków, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. W drodze asfaltowej znajduje się sieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł37,06 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem, położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2016 roku przy ul. Hennela 10 w Ursusie - dzielnicy Szamoty.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł69 155 m² 173,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem opisu jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6,9155 ha, położona w Częstochowie, przy ul. Gościnnej, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła A1 Konopiska (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tuszyn,dolnośląskie

350 000 zł4 004 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Tuszynie! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4004 m2 w miejscowości Tuszyn, zaledwie 5 minut od Dzierżoniowa i 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł53,89 m² 11 059,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wałdowo Szlacheckie koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 , położoną w miejscowości Wałdowo.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł37 m² 14 486 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okolice uczelni na Ruczaju i Zakrzówka. Mieszkanie do odświeżenia 2 pokojowe mieszczące się na 1 piętrze. Salon z aneksem kuchennym , pokój oraz łazienka i balkon. . Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia: miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,80 m² 5 655,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 położone w centrum Leszna przy ulicy Prochownia. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.