Nieruchomości

238 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

272 826 zł659 m² 414 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! zapraszamy do współpracy! Do sprzedaży pozostało 10 działek - zaznaczone na mapce kolorem zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze kamienicy tuż przy Świebodzickim Rynku. Powierzchnia 70m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł274,43 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży cztery w mieszkania domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Winiary. Dom po rozbudowie i całkowitym remoncie w nowoczesnej technologii. Oddany do użytkowania 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, chyszów, od 15 marca ( może wcześniej) lokal handlowo - usługowy, o pow. 90 m2, w budynku parterowym z prywatnym parkingiem na kilka samochodów. Dwie sale handlowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł2 800 m² 188,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie trapezu o powierzchni 2800.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł145,16 m² 5 352,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

***biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny murowany w spokojnej lokalizacji, idealny dla rodziny lub osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł3 451 m² 132,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż grunt położony w kamieniu pomorskim w pobliżu głównej drogi, co stanowi doskonałą lokalizację dla działalności inwestycyjnej. Działka składa się z dwóch odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Sokolnikach 2 działki w sokolnikach o powierzchni 1000m2 każda Cena: 130.000zł (.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł80,81 m² 5 073,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,81 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Ludowej w Pile. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł1 200 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Lokalizacja: myślenice/ Sienkiewicza (ok. 900m od Rynku w Myślenicach) ok. 22 km na południe od Krakowa - widoczne z Zakopianki, prawie przy drodze krajowej nr 7 Kraków - Zakopane (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,63 m² 5 457 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,63 mkw, znajdujące się w miejscowości kobierzyce, gm, kobierzyce, 15 km od Wrocławia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł54,09 m² 8 319,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Nowoczesne mieszkania w osiedlu nowa kłodnica. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją budynkami mieszkalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości "consilo Nieruchomości" ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57m2 znajdujące się w kamienicy po generalnym remoncie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki położone w Łośnie, przy ul. Wrzosowej. Dojazd droga utwardzoną. Urokliwa okolica. Działki o pow. 1200 m2 każda, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł37 m² 18 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania do zakupu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy? Ta oferta na Starym Żoliborzu to idealne połączenie prestiżu, zieleni i miejskiej wygody. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko na magazyn! Dostępny od zaraz murowany magazyn, bardzo wysoki na 6 m, samodzielny/ możliwość najmu dwóch obok siebie, każdy po ok. 70 m2/ brama wjazdowa z pozycji "0", wszystko dogodne,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 6. piętrze wysokiego, nowoczesnego apartamentowca (z windą), wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem 100m2 Gdańsk Kokoszki. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 100 m2 na pierwszym piętrze. Dobra lokalizacja obiektu - przy węźle Karczemki. Zapewniony jest wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 388 m² 45,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-letniskowa 1388 m , Podgórze Parcele (woj. mazowieckie, pow. płocki, gm. Mała Wieś). Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1388 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł27,61 m² 4 346,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Taniej nie będzie! - tylko 120 000 zł! | Cisownica k. Ustronia Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27,61 m , położone w spokojnej, zielonej części Cisownicy , zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł15 200 m² 130,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jastków k. Lublina. Działka 15200 m 2 położona przy starej drodze krajowej nr 12/17 Warszawa - Lublin. 3 km do węzła drogi ekspresowej S 17 i 5 km do centrum Lublina. Bezkolizyjny prawo.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł119,94 m² 8 754,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Kolejne wolne lokale będą oddane na przełomie marzec kwiecień 2026 Wyposażenie budynków Nowo budowane osiedle to 17 budynków dwulokalowych oraz 1 jednolokalowy, łącznie 35 bezczynszowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kaplityny

Kaplityny,warmińsko-mazurskie

165 000 zł1 107 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Kaplityny (gmina Barczewo), sprzedawane jako całość. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł7 900 m² 13,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 7900 m2 zlokalizowana w Rębowie, gm. Kije, pow. pińczowski. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 38x156x52x134x14x24 , szerokość frontu ok. 38m ,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł87,48 m² 5 887,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które z pewnością sprawdzi się zarówno jako własny kąt, miejsce na biuro lub kancelarie, jak i mieszkanie inwestycyjne? Zatem zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Ostróda,warmińsko-mazurskie

169 000 zł60,30 m² 2 802,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w głównej części Ostródy, bezpośrednio przy ulicy , idealny pod działalność usługową, biurową lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 443 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1443 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

4 147 196 zł102 483 m² 40,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż - kompleks działek inwestycyjnych, gmina Sochaczew (obręby Chrzczany i Janaszówek) Oferujemy atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 102 483 m (10,25 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł150,69 m² 5 965,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznana się z ciekawą ofertą sprzedażny domu piętrowego jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 229.79 m . Nieruchomość zlokalizowanego w miejscowości Węgry gmina.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł110 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 106 m 2 , usytuowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 106 m 2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł906 m² 142,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Sulnówko, gmina Świecie. Działka o powierzchni 906 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł60,70 m² 7 314,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

**rezerwacja** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80.,.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł117 m² 11 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje: wyjątkowy dom wolnostojący w Tarnowie. Działka o powierzchni około 500 m. Dom o powierzchni użytkowej 115 m, wybudowany w 2024 roku. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 031 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych brańsk, ul. Tadeusza kościuszki Na sprzedaż oferuję kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Brańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 627 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Karczów k/opola. Teren o powierzchni 16,27 ara. Dla oferowanej działlki wydano Warunki Zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł3 500 m² 8,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna, bardzo widokowa działka rolna, 35 ar Lokalizacja - Olszyny , gmina Rzepiennik Strzyżewski , województwo małopolskie W sąsiedztwie działki rolne, najbliższe zabudowania - ok. 270 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 500 000 zł350 m² 15 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, słoneczny, przestronny lokal handlowo- usługowy wykończony w nowoczesnej technologii o powierzchni 350 m2 zlokalizowany na działce 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł73,91 m² 9 741,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizja - 0% oferta deweloperska dostępne również dla obcokrajowców - bez konieczności uzyskania zezwolenia na zakup gruntu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Świdnica,dolnośląskie

749 999 zł98,19 m² 7 638,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

W sprzedaży kompleks dwulokalowych domów w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami. Powierzchnia dwupoziomowego domu wynosi 98,19 m2 , ogród około 202 m2. Parter: salon, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 100 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usytuowana w Grodźcu, gminie Jasienica. Kształt działki: prostokąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Dostęp do mediów: prąd, gaz,.