Nieruchomości

238 340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni ok. 140 mkw. usytuowaną na parterze budynku w centrum miasta, z bardzo dobrą komunikacją. Dodatkowe informacje: hala do odnowienia.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36,80 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Śródmieście, ul. Niska , 10. piętro, balkon Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł465,69 m² 6 442,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu do sprzedania świetnie prosperujący wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy w idealnej lokalizacji Radomia. Budynek ulokowany jest w północno-wschodniej części miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 650 zł35,30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 149 000 zł174,43 m² 23 786,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość - przestronny penthouse o powierzchni prawie 180 m , położony w prestiżowym kompleksie Katamarany Zatoka w Pucku. To nowoczesne osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł380 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Budynek produkcyjno- magazynowy + dom = niepowtarzalna okazja! Szukasz nieruchomości, która łączy komfortowe miejsce do życia z przestrzenią do prowadzenia działalności? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż w Tyliczu widok na góry, rzekę i wyciąg narciarski. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 250 m , położony w urokliwej części Tylicza niedaleko centrum, na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł204,24 m² 6 462,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży, wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 444 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Kłębowiec, w pobliżu Wałcza, idealna dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz komfort życia. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł83,50 m² 22 742,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 903 zł26,83 m² 34 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowy apartament inwestycyjny | Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalny apartament zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej - jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

839 999 zł54 m² 15 555,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,13 m² 56,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*dostępne od kwietnia! Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy Apex Koncept Nieruchomosci ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończony, gotowy do zamieszkania apartament przy ulicy Ks. J. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł36,55 m² 13 762 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w sercu Czarnej Góry - komfort, styl i inwestycyjny potencjał w jednym. Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament położony w Siennej - prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 410 zł42,90 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje! Cena apartamentu netto 553 410 zł / cena brutto: 680 694,30 Apartamenty inwestycyjne z vat 23% Możliwe wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 000 zł22 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż Teren inwestycyjny - Środa Śląska. Grunt przemysłowy o łącznej powierzchni ok.2,2 ha z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W bliskim sąsiedztwie działki,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Nowy, całoroczny domek 50 m na Kaszubach | 500 m od plaży | las, cisza, natura Na sprzedaż nowoczesny, świeżo wykończony domek całoroczny o powierzchni 50 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²300 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 300 mkw w nowoczesnym budynku w dzielnicy Podgórze przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Firma pt Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 120 m kw składający się z: piętro: -4 pokoje - łazienka z prysznicem - korytarz - schowek/skrytka 2 szt parter: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67,54 m² 10 068,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,55 m w budynku przy ul. Chrobrego we Wrocławiu! Świetnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 180 m² 148,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. 1180 m2, znajdującą się zaledwie 55 min od południowych dzielnic Warszawy (ursynowa i Wilanowa). Działka ma płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł70,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 450 zł36,22 m² 14 093,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament dostępny w aktualnej promocji cenowej. To doskonała propozycja dla osób szukających prywatnego apartamentu wakacyjnego typu second home, czyli miejsca do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł151,50 m² 5 412,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący po generalnym remoncie W stanie deweloperskim - koźmin, ul. Jałowcowa 12 Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej ok. 151,5m2, użytkowej ok.138m2 Budynek całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł147,73 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w stylowej, przedwojennej kamienicy na ulicy Kościuszki 42 w Toruniu. ***dla kogo*** To propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł6 446 m² 83,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Górne Maliki gm. Stara Kiszewa. Oferuję atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 498 100 zł8 327 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę rolną o pow. 8230 m2 w Radomiu przy ul. Bolesława Zwolińskiego. Podstawowe informacje; miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł713 m² 1 116,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, płaska działka! Uzbrojona! Osiedle Wschód! Pruszcz Gdański! lokalizacja: działka znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Jedną z jej największych zalet jest mnogość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł2 696 m² 11,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna, położona na wzgórzu z pięknym widokiem, pomiędzy Hłudnem a Izdebkami. Doskonała na rekreację ze względu na walory czystości powietrza, spokój i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł209,20 m² 22 466,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Klasyczna rezydencja z duszą | Górny Sopot | Historyczna willa w otulinie lasu W najbardziej prestiżowej części Sopotu absolutnie unikatowa oferta połowa zabytkowej willi z 1908.

Szczegóły ogłoszenia

15,85 zł/m²82 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia lokal komercyjny do wynajęcia położony w Mielcu w centrum handlowym "pasaż" na drugim piętrze.Powierzchnia: 76m + 6m (socjal)Czynsz najmu: 1300.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 280 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przy ulicy Kieleckiej nad Zalewem Pasternik. Działka o powierzchni 1280 m2 szerokości od frontu 15,20m i długości 86m. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz po.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 376 m² 420,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2376 m Międzyborów, gm. Jaktorówzadrzewiony teren z klimatem zaczarowanego ogrodu - mpzp - wszystkie media w drodze przy działce - świetna lokalizacja. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

357 777 zł47 m² 7 612,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Katowice ligota - ul. Koszalińska - 47m2 - 2 pokoje + piwnica we speak english Idealne jako inwestycja jak i do zamieszkania Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż ładne, przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł73 m² 10 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty:Jakub Choja   Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w kamienicy na Ołbinie zaledwie kilka minut od ścisłego centrum.Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 161 m² 40,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję działkę budowlaną na sprzedaż położoną w Wirwajdach, gmina Ostróda. Powierzchnia: 4161 m Lokalizacja: wirwajdy, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Ostróda.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią i łazienką blisko centrum Krzeszowic przy ul. Aptecznej. Preferowany najem długoterminowy (co najmniej na 1 rok). Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł34,31 m² 4 051,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub jako inwestycji pod wynajem? Ta oferta spełnia wszystkie kluczowe kryteria. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy Państwu do na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 160 m 2 znajdujący się w samym Centrum Płot na głównej ulicy handlowej. Lokal ten wyposażony jest w system.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 157 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlane nr 404/14 uzbrojona , położone w gminie Psary na granicy Malinowic i Sarnowa - ulica Jasna. Dla działki wykonano projekt budowy domu jednorodzinnego.