Nieruchomości

238 340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62,50 zł/m²12 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal biurowy 12 mkw. na parterze w budynku przy ul. Chopina w Kutnie. Budynek biurowo usługowy. Bardzo dobry standard. Miejsce parkingowe. Własny parking na 30 aut. Cena najmu 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 55 m 3 pokoje balkon centrum Olecka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. 11 Listopada w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 496 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy urokliwe działki położone w spokojnej i zielonej części Mierzeszyna: nr533 -1500 m nr536 -1400 m nr537 -1293 m Działki objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł2 125,82 m² 2 540,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży rentowny budynek z przeznaczeniem na wiele działalności o pow. 2 125,82 m2, znajdujący się przy Alei Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł64 m² 13 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku (kiełpinek). Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł41,50 m² 15 301,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   mieszkanie W trakcie remontu - załączono zdjęcia Z innej realizacji Mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł905 m² 97,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 9 arów zlokalizowana w centrum miejscowości Ptaszkowa (gmina Grybów). Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

99 860 zł649 m² 153,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 6491209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 174 m² 302,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świątniki Górne, działka budowlana o powierzchni 1174 m2 , z której rozpościera się niezwykła panorama na okoliczne wzgórze w którym panuje niesamowity klimat i spokój. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł925 m² 227,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy to p rzestronne 925 m , które zapewni Ci prywatność i miejsce na wymarzony dom i ogród. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł54,86 m² 4 919,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

344 500 zł1 300 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących :) Unikatowa widokowa działka 13 ar - Siercza! Idealna lokalizacja pod wymarzony dom Blisko miasta, blisko natury Na sprzedaż działka budowlana - 13 arów - Siercza,.

Szczegóły ogłoszenia

69,66 zł/m²559,90 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować budynek administracyjno-socjalny do wynajęcia o łącznej powierzchni użytkowej 559,9 m , położony w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł620 m² 13 709,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o łącznej powierzchni 620,11 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Kołobrzegu przy ulicy Waryńskiego. W lokalu prowadzony jest sklep delikatesy groszek. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł126,30 m² 10 285 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kliencie u nas nie płacisz prowizji za zakup tej nieruchomości. Ta oferta to gratka dla osób dla których estetyka i niebanalne podejście do otoczenia ma znaczenie bo przecież miło się.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38 m² 13 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura onhouse na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł217,09 m² 8 706,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną zieloną działką w w bliskiej odległości od lasu! Dom jest z 2001r., i znajduje się w Gdyni na Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 800 zł81,80 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup bez prowizji! Nowa inwestycja w sercu Gdańska. Świetny punkt pod inwestycję - bliskość stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, galerii Bałtyckiej, szybki dojazd na plażę w Brzeźnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł866 m² 75,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję wyjątkowy kompleks 15 działek w malowniczych Drwalewicach, gmina Kożuchów. *oferta dostępna tylko w naszym biurze* Teren ten obecnie jest już odrolniony i przekształcony na.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²250 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Numer oferty w biurze 4315 Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 250m2 w bliskim centrum miasta w Żyrardowie, usytuowany na parterze. Przeznaczony pod handel lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedlu Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,50 m² 17 757,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,5m 2 położone na I piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Łokietka. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,9m.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł440 m² 6 815,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek, przeznaczony na działalność hotelową/villa z pokojami na wynajem. Świetny punkt przy trasie S6, blisko centrum handlowego oraz doskonały dojazd w każdym kierunku małego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,40 m² 6 297,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe | 52,4 m | Balkon | Piętro 6 | Winda Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł230 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom wolnostojący z pięknie zaaranżowanym poddaszem użytkowym parter: 3 sypialnie, duży pokój dzienny openplace z aneksem jadalnym, łazienka, pralnia, garaż Świetny układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na Sprzedaż w Wilanowie - Wyjątkowa Ofera dla Rodzin i Biznesu Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60,10 m² 3 993 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 60,10m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia 3 ustawne sypialnie łazienka oddzielne wc korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł83 m² 3 722,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Kontakt: agnieszka Paprocka   Uwaga! Dom na działce rod (rodzinnych ogródków działkowych) w Sierosławiu przy ul. Leśnej 1. Sierosław Twój azyl blisko Poznania Szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - dzielnica Aniołki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m , położone w klimatycznej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

389 961 zł39,39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,39 m2 przy ulicy Umińskiego na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w 2 kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,92 m² 7 600,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania dla swojej rodziny w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałą infrastrukturą? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł50 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, położone przy ulicy Elfów 35 w Tychach. -Nieruchomość- powierzchnia 50 m . Salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²31,60 m² 1 896 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy dobrze wyeksponowany przy głównej ulicy w Centrum Alwerni. Doskonała ekspozycja przy głównej ulicy Duża przeszklona witryna Parking dla klientów Nadaje się na każdy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 280 m² 210,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Wskazówka dojazdu w Google.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Do sprzedania parterowy dom o powierzchni ok. 70 m2, w Rzeszowie na osiedlu Wilkowyja Południe. Dom budowany w roku 1956r, murowany, częściowo podpiwniczony, strop lany, dach dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł44,53 m² 16 370,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia | chodźki residence | taras | garaż | fra vat Szukasz nieruchomości, która realnie pracuje na Twój kapitał? Proponuję gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł35,28 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokoje, 35,28 m2 Z miejscem postojowym blisko morza! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Piła

Piła,wielkopolskie

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal użytkowy w centrum osiedla, piła Cena: 999 000 zł Powierzchnia użytkowa: 230 m Powierzchnia całkowita: ok. 290 m Opis nieruchomości: na sprzedaż oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36 m² 14 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Jasne 2 pokoje na Ochocie do remontu, ale w świetnej lokalizacji, dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 547 zł43,74 m² 15 467,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.