Nieruchomości

238 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

649 000 zł46,60 m² 13 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bronowice - ul. Podkowińskiego | 46,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Podkowińskiego Cena: 649 000 zł Powierzchnia: 46,6 m Piętro: 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł39,80 m² 16 055,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 40 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł77,42 m² 10 074,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 17 maja 2026 (niedziela) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Bielicowa, naramowice, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 835 zł33,24 m² 17 834,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.2.10 o pow. 33,24 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł436 m² 1 373,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:584 m²

Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom ok. 436m2 o wyjątkowym charakterze, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

25 zł/m²750 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn około 750 mkw, ogrzewany, podłoga niepylna, duża brama wjazdowa Do dyspozycji również pomieszczenia biurowe , od 100m2 do 280 m2 w otoczeniu magazynu Hala położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

245 210 zł3 503 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzialka z warunkami zabudowy! Spokojne miejsce na Twój dom - Sucha Huta, gm. Przywidz Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum! Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb. Na 69m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²204,28 m² 3 881 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inkubator Przedsiębiorczości Krosno inspiruje młody biznes, tworząc przyjazne i nowoczesne środowisko, sprzyjające powstawaniu oraz rozwojowi startupów, które wnoszą wartość dodaną do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł178 m² 2 803,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy państwu parterowy budynek użytkowy o powierzchni 178 m2. Budynek o funkcji handlowo-usługowej / magazynowej / hurtownia, położony na działce o powierzchni 397m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł120 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 w Tajęcinie. Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł46,70 m² 7 473,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio wyślij smsa o treści "orzesze" na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną lokalizacją!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: położenie mieszkania, przy ulicy Kruczej, jest jedną z jego największych zalet. Jest to ścisłe centrum Otwocka, blisko ważnych miejsc użyteczności publicznej, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 000 zł1 056 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 484 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku złożonego z dwóch hal o łącznej powierzchni 648 m2 i budynku biurowego 408m2, rozłożonego na dwóch kondygnacjach, posadowionych na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł968 m² 981,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową w trakcie realizacji zlokalizowaną w miejscowości Korczyna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł49 m² 4 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Będzin Grodziec ul. Górnicza Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49 m2 w kamienicy na wysokim parterze Mieszkanie w stanie do odświeżenia Kuchnia duża kwadratowa z dwoma oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł140,40 m² 4 109,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

819 864 zł1 062 m² 772 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1062 m2 w Smolcu ul. Słoneczna przy Chłopskiej. Działka uzbrojona- gaz, prąd ,woda, kanalizacja w drodze Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 965 756 zł74,39 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 74,39 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 085 m² 249,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2085 m (20,85ara), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Będkowice w gminie Sobótka tuż u podnóża góry Ślęży.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł400 m² 422,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowa działka rod, zlokalizowana na terenie działek rod w Srebrnicy w ostatniej linii zabudowy nad samą wodą. Powierzchnia działki to 400 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,10 m² 5 774,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, ul. Torowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,10 m 2 , położne na IV piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: dwa ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł354 m² 957,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł66,77 m² 35 195,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w pierwszej linii zabudowy w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 66.77 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma balkonami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł59 m² 13 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego przy jednej z najbardziej pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 018 zł44,47 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 25 o powierzchni 44,47 M2 termin zakończenia prac: 30.01.2027 termin przeniesienia wlasności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,46 M2 - pokój 11,64 M2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 008 m² 256,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna Premium Skierniewice Zalew Zadębie Prestiżowa lokalizacja Potencjał inwestycyjny Idealna pod osiedle szeregowe. To będzie wyjątkowa inwestycja. Oferujemy atrakcyjny teren.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł32 m² 22 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament (68,71 m2) składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i korytarza. Apartament jest wykończony w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Czy poszukujesz nowego domu w Bydgoszczy, w spokojnej okolicy ? Zapraszam. dom w zabudowie bliźniaczej 120 m2 - w stanie developerskim na Czyżkówku- projekt indywidualny, działka 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

52 500 €15 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Nowoczesny park logistyczny zlokalizowany przy trasie Warszawa - Poznań. Magazyny wysokiego składowania wyposażone w doki i najnowsze rozwiązania techniczne. Magazyny są ogrzewane, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł9 387 m² 57,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano- usługowo-leśna , usytuowana w niewielkiej odległości od Kalwarii Zebrzydowskiej , obejmująca powierzchnię 93,87 ary położona w terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

27,73 zł/m²750 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia obiekt o powierzchni całkowitej około 750 m2. Na działalność turystyczną np. (hostel / hotel), biurową, itp. Pożądane funkcje: turystyczne, biurowe itp.; możliwość adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 158 m² 224,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka formalnie rolna, faktycznie budowlana na obrzeżach Rewala, w odległości 1500 m do morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Słomczyn,mazowieckie

7 000 zł3 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia: utwardzony plac o powierzchni 3500 m2 zlokalizowany przy drodze tranzytowej dk50 w pobliżu Grójca. Miejsce doskonałe dla komisu samochodowego lub ekspozycji kamperów, domków.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wśród zieleni w Lipowie oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas Działka budowlana wśród zieleni w Lipowie Lipowo to malownicza, bajkowa okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł10,50 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia wyposażony pokój jednoosobowy dla kobiety w mieszkaniu 4-pokojowym rozkładowym na pierwszym piętrze w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Gądowie Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rulewo

Rulewo,kujawsko-pomorskie

439 000 zł375,64 m² 1 168,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3