Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

630 000 zł170 m² 3 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Dom w zabudowie szeregowej z miejscem na działalność usługową, święciechowa. Na powierzchnię użytkową domu około 170 m2 składają się: parter kuchnia spiżarnia salon łazienka piętro.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł57,90 m² 3 955,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwuczęściowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57,9 m2 w ścisłym centrum Bytomia. Oba mieszkania sukcesywnie wynajmowały się przez ostatnie lata dając 10% roi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł48,70 m² 3 080,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Sobięcinie. Blisko do Centrum i do Galerii Victoria. Budynek po kapitalnym remoncie , ocieplony, ogrodzony, monitoring. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł62 m² 9 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 nowoczesne mieszkania w kamienicy | Pszczyna - Centrum Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne mieszkania w nowoczesnej kamienicy z 2019r., położonej w samym sercu Pszczyny.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,02 m² 5 635,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanej Kamienicy w Bytomiu Centrum przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie Z oknem balkonowym Z wyjściem na ogródek, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 500 zł48,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,29 m znajduje się na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym budynku developerskim, oferującym atrakcyjny widok na Telegraf. Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

129 340 zł1 115 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne w Siedliskach obok Ełku. Działki o powierzchni od 1115 do 4025m2 z możliwością przekształcenia pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kliniskach Wielkich, ul. Złota. Osiedle domków jednorodzinnych, tereny sąsiednie zabudowane domami. Wokół sporo terenów spacerowych, przestrzeń, nie ma ścisku,.

Szczegóły ogłoszenia

604 000 zł57,10 m² 10 577,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko w miocasa Nieruchomości - 3-pokojowe mieszkanie w Redzie! Na sprzedaż oferujemy stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 57,10 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 685 zł91,40 m² 16 407,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,40 m , usytuowane na parterze w kameralnym, ogrodzonym i monitorowanym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł240 m² 3 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

Dom z potencjałem w Zaściankach - idealny dla dwóch rodzin! Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 240 m , położony na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,60 m² 13 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bronowice - ul. Podkowińskiego | 46,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Podkowińskiego Cena: 649 000 zł Powierzchnia: 46,6 m Piętro: 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł39,80 m² 16 055,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 40 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł77,42 m² 10 074,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 17 maja 2026 (niedziela) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Bielicowa, naramowice, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 835 zł33,24 m² 17 834,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.2.10 o pow. 33,24 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł436 m² 1 373,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:584 m²

Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom ok. 436m2 o wyjątkowym charakterze, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

25 zł/m²750 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn około 750 mkw, ogrzewany, podłoga niepylna, duża brama wjazdowa Do dyspozycji również pomieszczenia biurowe , od 100m2 do 280 m2 w otoczeniu magazynu Hala położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

245 210 zł3 503 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzialka z warunkami zabudowy! Spokojne miejsce na Twój dom - Sucha Huta, gm. Przywidz Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum! Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb. Na 69m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²204,28 m² 3 881 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inkubator Przedsiębiorczości Krosno inspiruje młody biznes, tworząc przyjazne i nowoczesne środowisko, sprzyjające powstawaniu oraz rozwojowi startupów, które wnoszą wartość dodaną do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł178 m² 2 803,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy państwu parterowy budynek użytkowy o powierzchni 178 m2. Budynek o funkcji handlowo-usługowej / magazynowej / hurtownia, położony na działce o powierzchni 397m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł120 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 w Tajęcinie. Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł46,70 m² 7 473,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio wyślij smsa o treści "orzesze" na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną lokalizacją!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: położenie mieszkania, przy ulicy Kruczej, jest jedną z jego największych zalet. Jest to ścisłe centrum Otwocka, blisko ważnych miejsc użyteczności publicznej, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 000 zł1 056 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 484 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku złożonego z dwóch hal o łącznej powierzchni 648 m2 i budynku biurowego 408m2, rozłożonego na dwóch kondygnacjach, posadowionych na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł968 m² 981,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową w trakcie realizacji zlokalizowaną w miejscowości Korczyna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł49 m² 4 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Będzin Grodziec ul. Górnicza Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49 m2 w kamienicy na wysokim parterze Mieszkanie w stanie do odświeżenia Kuchnia duża kwadratowa z dwoma oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł140,40 m² 4 109,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

819 864 zł1 062 m² 772 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1062 m2 w Smolcu ul. Słoneczna przy Chłopskiej. Działka uzbrojona- gaz, prąd ,woda, kanalizacja w drodze Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 965 756 zł74,39 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 74,39 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 085 m² 249,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2085 m (20,85ara), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Będkowice w gminie Sobótka tuż u podnóża góry Ślęży.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł400 m² 422,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowa działka rod, zlokalizowana na terenie działek rod w Srebrnicy w ostatniej linii zabudowy nad samą wodą. Powierzchnia działki to 400 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,10 m² 5 774,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, ul. Torowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,10 m 2 , położne na IV piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: dwa ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł354 m² 957,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł66,77 m² 35 195,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w pierwszej linii zabudowy w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 66.77 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma balkonami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł59 m² 13 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego przy jednej z najbardziej pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 018 zł44,47 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 25 o powierzchni 44,47 M2 termin zakończenia prac: 30.01.2027 termin przeniesienia wlasności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,46 M2 - pokój 11,64 M2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 008 m² 256,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna Premium Skierniewice Zalew Zadębie Prestiżowa lokalizacja Potencjał inwestycyjny Idealna pod osiedle szeregowe. To będzie wyjątkowa inwestycja. Oferujemy atrakcyjny teren.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł32 m² 22 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 8.