Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka budowlana

Gorczeniczka,kujawsko-pomorskie

450 000 zł3 322 m² 135,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną przy lesie w miejscowości Gorczeniczka. Położona wśród pól i małych kompleksów leśnych zaledwie 250 metrów od drogi asfaltowej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł42,16 m² 5 550,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 usytuowane na II piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. 11 Listopada 22 w Koninie. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł39,05 m² 8 934,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w jednym z najbardziej cenionych osieli Szczecina - na Pogodnie , przy ul. Rostworowskiego. To miejsce zachwyca spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł102 m² 5 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł2 838 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97,20 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przy Parku Żeromskiego 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m2 na wysokim parterze kamienicy, idealne również na działalność np. kancelarię, notariat, biuro rachunkowe. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

419 000 zł97 m² 4 319,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom z bali w Yacht Klubie Inowrocław nad Jeziorem Mielno, łącko Na sprzedaż unikalny dom z bali, położony w malowniczej miejscowości Łącko, na terenie prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł350 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Bardzo ładna działka w Pieczyskach Masz dość betonu i asfaltu? To ogłoszenie jest dla kogoś, kto szuka klimatu i spokoju, którego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

45 zł/m²28,40 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61,19 m² 6 373,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dworcowa | 61,19 m | 3 pokoje | balkon | 4 piętro Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 383 m² 30,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno- budowlaną o powierzchni 4383 m2 we wsi Widowo gm. Bielsk Podlaski woj. podlaskie. Działka w kształcie prostokąta. Ta działka to prawdziwa perełka! Położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł64,60 m² 7 585,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - chociszewskiego 16 Lokal nr: 9 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210,44 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł650 m² 1 027,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup! Działka 644 m na osiedlu przy lesie | mpzp | Gdynia okolice Na sprzedaż atrakcyjna działka pod budowę domu (grunty orne) o powierzchni 644 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni ok. 0,3 ha położona przy węźle Sośnica w Gliwicach. Działka w planie zagospodarowania przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferujemy państwu Dom w zabudowie a'la szeregowej dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni ok. 60 m2 wymagający remontu, usytuowany na działce o powierzchni 70m2 w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł87,82 m² 11 329,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego - parter, witryna, nowe budownictwo największe atuty Lokal w nowym budynku (2023 r.) Parter z wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

277 200 zł714 m² 388,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 714 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł831 m² 228,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Budowlano-Usługowa 831 m | Mikołów, ul. Waryńskiego Na sprzedaż ustawna działka o numerze 2805/22 i powierzchni 831 m , położona w Mikołowie przy ulicy Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia ścisłe centrum ustronia Miejskie Targowisko | Nowa Galeria | Doskonała lokalizacja Oferujemy do wynajęcia lokale handlowo usługowe zlokalizowane na I piętrze nowej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł51 m² 13 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 840 zł24,40 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 978 m² 106,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²68,72 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł330 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wolnostojącego na północnej stronie Krakowa w miejscowości Czaple Wielkie. Dom gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł67,87 m² 4 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w 18 rodzinnym bloku, w centrum małej miejscowości oddalonej od morza (ścieżka rowerowa) o 14 km (międzywodzie), o 5,5 km od Wolina, 250 m od wody Rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61,51 m² 10 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

14,55 zł/m²220 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje lokal do wynajęcia usytuowany na poziomie -1 w centrum Dębicy.Nieruchomość o powierzchni 220 m2 położona w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 154 zł64,98 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 988 zł795,50 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena, duża obniżka! Udział w działce w pobliżu Śluzy nr 5 prądy Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 051 m² 222,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona - słoneczna działka budowlana w Piechowicach - Górzyńcu. Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej - asfaltowej w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł95,10 m² 6 298,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Osiedle przyjaźni, to zespół sześciu budynków, każdy z dwoma dwupoziomowymi lokalami mieszkalnym, położonych w Luzinie, przy ulicy Kościelnej. Okolica/ lokalizacja Luzino, to duża.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 000 m² 19,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duża działka w Chojniczkach! Atuty: duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł336 m² 4 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

***oaza spokoju***dobra energia***inwestycja warta przemyślenia****** Jeśli szukasz miejsca gdzie pragniesz przeżyć wspaniałe chwile, to z całą pewnością znajdziesz je tutaj! Dobry Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż połowę domu z ogrodem w Świeradowie-Zdroju ul. Polna. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł51,98 m² 15 198,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej części Woli przy ul. Syreny. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 057 m² 178,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1054 m położona jest w miejscowości Ublik , w gminie Orzysz , na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 583 m² 67,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dwie przylegające do siebie działki budowlane w samym centrum gminnej miejscowości Kobylany idealne dla osób szukających atrakcyjnego miejsca pod dom lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

22,70 zł/m²43,70 m² 992 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń. WC na korytarzu. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 997 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Munina / ul. Morawska W ofercie sprzedaży działka o charakterze budowlano-rolnym położona w Muninie przy ul. Morawskiej. W sąsiedztwie łąki i pola uprawne idealna propozycja.