Nieruchomości

238 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

705 000 zł63 m² 11 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m z dużym balkonem12,24 m . Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł46 m² 38,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2 niezależne pokoje w sercu Poznania, ul. Ratajczaka 15 Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w samym centrum Poznania przy ul. Ratajczaka 15. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 525 zł41 m² 12 622,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 41m2 + balkon 5,56m2. Mieszkanie położone jest od strony południowo-wschodniej , ma 3 okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 750 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł140 m² 5 713,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 774 m²

** Warsztat samochodowy - Witnica ** Na sprzedaż - parterowy budynek usługowy o pow. ok 140 m2, usadowiony na dużej działce o pow 1770 m2 - zlokalizowany na obrzeżach miasta w Witnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 010 m²

Nieruchomość, którą oferuję na sprzedaż to bardzo atrakcyjny dom znajdujący się w Popielowie. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły. Stoi na działce ok. 4010 m2 1. Na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży: siedlisko marzeń w okolicy Wartkowic! Urokliwe siedlisko położone w malowniczej okolicy, które spełni marzenia o spokojnym i komfortowym życiu na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 291 m² 76,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1291 m , położona w miejscowości Klucze, gmina Głogów. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł31,75 m² 10 866,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy do sprzedaży lokal usługowy na osiedlu przy ulicy Filtrowej na Ochocie. Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy - niski parter- zlokalizowany na zamkniętym, spokojnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł123,19 m² 5 268,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie 123 m w sercu Lęborka - przestrzeń, w której chce się żyć Wyobraź sobie poranki przy kawie w jasnej kuchni z jadalnią, zapach drewna palącego się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Atuty - Ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 208 zł39,19 m² 12 125,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze o powierzchni 39,19 m2 z ogródkiem!. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17,60 m2, sypialni 10 m2, przedpokoju 3,80 m2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 163 m² 116,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w miejscowości Gajewo, w gminie Golub-Dobrzyń, ok. 10 minut do Golubia-Dobrzynia i Kowalewa Pomorskiego oraz ok. 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41,60 m² 6 466,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Władysława Broniewskiego w Koszalinie! Tylko u nas mieszkanie o powierzchni 41,60 m2, znajdujące się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł617 m² 283,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki pod budowę domu przy pięknym jeziorze w Niedżwiadach! Na działkach można postawić dom o powierzchni ok. 120 mkw z poddaszem użytkowym. W drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy 260 m | Bielsk Podlaski, ul. Kleszczelowska Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 260 m , zlokalizowany przy ul. Kleszczelowskiej w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²43 m² 2 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu o powierzchni 43m2 mieszczącego się na I piętrze jednej z kamienic w Centrum Opola. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 044 m² 249,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Idealna na dom za miastem - blisko i wygodnie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2044 m 2 położoną w miejscowości Księżyno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł95 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny, słoneczny apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni, dwustronne, północno-południowe z ogródkiem i 2 balkonami. Bez prowizji i podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł78 m² 7 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim, położone na zamkniętym osiedlu w gminie Kłaj tj.miejscowość Grodkowice. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 250 m2 na pierwsszym piętrze budynku, przy ul. Skrzetlewskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 6 pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł40,01 m² 11 134,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,04 m2, znajdujące się w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze budynku, gotowe jest do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł1 435 m² 90,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w centrum Kiszkowa, którego okolica charakteryzuje się ciekawym i malowniczym ukształtowaniem z licznymi jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

151 000 zł914 m² 165,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni o powierzchni 914m2, położonej w miejscowości Bolesławice, działka bezpośrednio graniczy z nowo powstałym osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł142,10 m² 8 789,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 382 m²

Twój Rodzinny Azyl w Sercu Natury Dom w miejscowości Lipniak Wyobraź sobie poranne kawy z widokiem na las i wieczory przy kominku, gdy Twoje dzieci bezpiecznie bawią się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,59 m² 10 038,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego położonego w Gdańsku w dzielnicy Nowy Port przy ul. Oliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 79,59 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 192 683 zł56 849 m² 56,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 5.6 ha podzielona na 23 działki o powierzchni od 700m2 do 14000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Możliwość zakupu działek.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane wodzisław śląski oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych graniczących z sobą o powierzchniach odpowiednio: 5 x 1000m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

15 300 zł225 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do wynajęcia ogrzewany magazyn 225 m z rampą i placem manewrowym - Sopot, aleja Niepodległości. Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

642 000 zł58,35 m² 11 002,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie 4-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 58,35 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 58,35 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: świeżo wykończone, jasne, przestronne mieszkanie wraz z miejscem postojowym, oraz komórką lokatorską (ok. 4,m/2), w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 676 m² 38,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Sprzedamy malowniczo położoną działkę w miejscowości Borówna Gmina Lipnica Murowana na obszarze Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1778M N. Sącz ul. Lwowska, udział wynoszący 2/16 części w kamienicy. Cena: 299 000 zł Na sprzedaż udział wynoszący 2/16 części w II- piętrowej kamienicy i działce o pow. 3,63.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł200 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Do sprzedania duży dom na działce o powierzchni 1,45 ha nowa niższa cena - 485 000 zł (poprzednia - 595 000 zł) Mokre, gmina Rossosz, powiat bialski, województwo lubelskie Powierzchnia domu 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł160 m² 55,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia narożny segment usytuowany w Pruszkowie o powierzchni 140 m2 (całkowita 160). Działka z urządzonym ogrodem ma powierzchnię 450 m2. Parter: wiatrołap, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 898 zł30,02 m² 9 890,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 035 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite prezentuje ofertę wynajmu magazynu (także z biurami) przy ul. Bardowskiego na Targówku. Opcje : 1.840 m2 (magazyn) + 190 m2 (biuro) 2.035 m2 (magazyn) bez biura Parking naziemny przy.