Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 000 zł1 224 m² 148,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy idealną działkę położoną w Babicach (koło Oświęcimia) przy ulicy Spacerowej. Działka w pierwszej linii zabudowy, o powierzchni 1224 m 2 , położona jest pośród.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł290 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Przytyku Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale, zlokalizowaną w Przytyku, przy głównej drodze krajowej nr 740. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 933 m² 103,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecam, na sprzedaż działka w miejscowości Marysin gmina Kotuń, powiat siedlecki. Działka ma charakter budowlany, zostały dla niej wydane warunki zabudowy. Nieruchomość jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł614 m² 5 195,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u Nas w ajon Nieruchomości! Oferta idealna dla Inwestora! Centrum miasta, działka przemysłowa 26 ar! wydana wz -ka! Pragniemy Państwu przedstawić na sprzedaż obiekt usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 487 000 zł2 393 m² 621,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2393 m2 położoną w Lublinie w obrębie Sławinek wieś, w bliskiej odległości osiedla Ruczaj. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 700 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

25,01 zł/m²78,77 m² 1 970 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w odrestaurowanym budynku dworca pkp w Szczytnie. Stacja Szczytno pełni charakter.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł130 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwiema działkami o łącznej powierzchni 0,2825 ha, położony w malowniczej miejscowości Grzmiąca. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w atrakcyjnej lokalizacji-bezpośrednio przy trasie S8 Grunt objęty mpzp przeznaczony pod szeroko pojmowane usługi Możliwość wybudowania budynku parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł76,06 m² 17 749,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała - osiedle Lake Park Ursynów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 204 m² 57,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nad rzeką, dębnica Kaszubska, ul. Ks. Antoniego Kani, 69.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z bezpośrednim dostępem do rzeki Skotawa o powierzchni 1204 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146,80 m² 5 790,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Opiekun oferty: bernardyna Smutniak-Parzyk Nr. kontaktowy:   Wyjątkowa okazja - dom jednorodzinny w spokojnej, cichej okolicy! Zachwyć się urokiem życia w Kościerzynie, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł57,43 m² 5 032,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień otwarty 15.05.2026r. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z balkonem w miejscowości Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 095 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 1095m2 położona nad jeziorem w pięknej miejscowości Golczewo. Działka usytuowana w kompleksie działek położonych przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 650 zł62,98 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Korytów A,mazowieckie

560 320 zł1 751 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom, który łączy bliskość natury z miejską wygodą? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł998 m² 109,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w czestate Mam do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Zawada przy ulicy Częstochowskiej o powierzchni 998 m2. Parametry działki: mpzp dla działki: 5mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł3 031 m² 188,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 3031 m2 położoną w miejscowości Silno, gm. Obrowo. Nieruchomość leży przy drodze wojewódzkiej 654. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

644 690 zł25 108 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Informacje podstawowe: - lokalizacja: chochołów - numery działek: 4255/2, 4214/5, 3989/5, 5805/5, 7942/5, 7940/4, 7941/4, 7950/4, 8290/2, 8291, 8447/6, 8447/11, 8711/4, 8711/5, 8699/5, 8700, 8702, 8703,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż wolnostojący, rodzinny dom o powierzchni 144 m (w tym użytkowa 130 m ), położony na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1700 m w Rożnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 920 000 zł142 m² 20 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! ostatni nowoczesny dom | W enklawie zakamycze Ekskluzywne osiedle | Jedynie 3 domy | Zamknięta oaza przy lesie | Wola Justowska | 150m od lasu Wolskiego | Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł60 m² 10 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60 m2, jasne, rozkładowe. Bardzo ciepłe zimą, nie przegrzane latem. Okna na przestrzał, także łatwe do wietrzenia. Pomieszczenia: 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł514,48 m² 3 790,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Na sprzedaż zakład betoniarski i mas bitumicznych w miejscowości Jeżopole, gmina Lututów, powiat wieruszowski, obszaru gruntu około 8500m2. Nieruchomość zabudowana o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży komfortowy, dwupoziomowy apartament, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w górnym Karpaczu. Lokal jest zadbany, w pełni wyposażony, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł35,12 m² 10 677,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiot sprzedaży stanowi mieszkanie o powierzchni 35.12 m . Nieruchomość usytuowana jest na ósmym piętrze bloku z windą z 1978r. przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł31,90 m² 8 746,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,9 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w budynku przy ul. Jedności Narodu w Tczewie. Lokal składa się z : -jasnego salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż dom 2b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,46 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy centrum Opole | 120 m Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Opola, w pięknie wyremontowanej, dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,20 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka, poznań centrum Oferujemy na wynajem przestronną, jasną kawalerkę znajdującą się w tętniącym życiem centrum Poznania. Bez wątpienia, lokalizacja jest największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Brwinowie w atrakcyjnej lokalizacji w blisko centrum na osiedlu Sochaczewska. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

419 360 zł176,08 m² 2 381,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom, który czeka na Ciebie! Twój dom w sercu natury - Marżynek, ul. Urocza. Szukasz miejsca, w którym codzienność zwalnia tempo, a poranki pachną lasem i spokojem? Tutaj budzisz.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł320 m² 12 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:319 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość miejską na sprzedaż zlokalizowaną w sercu Saskiej Kępy. Dom o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł47 m² 20 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

English version below Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Wilcza 71 to jeden z nich. Mieszkanie dla osób, które cenią architekturę z historią, wysoki standard budynku i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²300 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Hala wysoka min 4 m pod produkcję, magazyn z dużą mocą prądu, parking w Andrychowie. Bogusław Mokwa tel.   Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,89 m² 9 152,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje unikatową okazję inwestycyjną w samym sercu Śródmieścia. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, co w połączeniu z lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 746 000 zł14 616 m² 187,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-produkcyjna Z pozwoleniem na budowę - siedlęcin kluczowe informacje: powierzchnia: 1,4616 ha (14 616 m2) Cena: 2 746 000 zł - pomniejszona o 324 000 zł! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł181,20 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą, co daje poczucie relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63,70 m² 5 180,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 o powierzchni 63,7 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

167 118 zł23 874 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość rolną położoną w m. Orłowicze, blisko granicy z m. Sokółka. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W skład nieruchomości wchodzą działki: nr.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,40 m² 7 654,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m , należące do wspólnoty mieszkaniowej położone na wysokim parterze w solidnym, ocieplonym budynku z grubej cegły. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,20 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, zlokalizowane przy ul. Budziszyńskiej we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna. Mieszkanie do.