Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 250 zł2 250 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Drzonek k. Śremu 2250 m lokalizacja: drzonek k. Śremu. Działka oddalona ok 5 km od miasta. Dojazd od asfaltu - kilometr drogą wiejską nieutwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,80 m² 7 190,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowany przy ul. Daszyńskiego w Wrocław. To doskonała propozycja dla inwestorów oraz osób poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalną kawalerkę ulica Zbożowa, duży taras, nowe budownictwo miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł103,50 m² 8 106,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł212,22 m² 7 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy Państwu duży dom wolnostojący posadowiony na w miarę kwadratowej działce w Przebieczanach nieopodal Wieliczki. Wyjątkowy dom z garażem dwustanowiskowym, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł163 m² 14 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni 183 m (w tym garaż dwustanowiskowy 43 m ), położonego na pięknej działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do wynajęcia nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia zadowoli każdego wymagającego klienta ( biuro,ambasada, jak również i na cele mieszkalne) 4 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,50 m² 6 728,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 53,5 m2 usytuowany w ścisłym centrum Zielonej Góry ul. Plac Bohaterów. Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku usługowo mieszkalnym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 640 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 599 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na Tatry w Maruszynie! Homfi ma zaszczyt zaprezentować niezwykłą nieruchomość, która harmonijnie łączy w sobie tradycyjny podhalański styl.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł226,60 m² 11 032,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Osiedle Patio w Powsinie to doskonała lokalizacja dla ceniących sobie spokój oraz szybki dostęp do Wilanowa, ursynowa oraz Konstancina. Doskonale skomunikowane, położone w sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł150,18 m² 19 176,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

(English version below) \szanowni Państwo, międzynarodowa agencja nieruchomości Keller Williams ma przyjemność przedstawić jeden z najciekawszych apartamentów na polskim rynku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł127 m² 98,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować przestronny, 4-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem i tarasem, zlokalizowany przy ul. Leszczyny, w prestiżowej, zielonej części Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 zł60 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować apartament położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych inwestycji w Krakowie Browar Lubicz. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł12 096 m² 81,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na granicy dzielnic Zamysłów i Niedobczyce - przy ul. Gruntowej. Przeznaczenie działki: pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na ivpiętrze budynku z 2025 roku przy ulicy św Barbary 16f w Wieliczce na pograniczu Krakowa. Inwestycja Osiedle Solne zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 730 zł36 m² 21 770,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | południowa ekspozycja | smart home Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m z prywatnym ogródkiem 22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 640 zł42,13 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł51 300 m² 48,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Głuszycy Górnej! Działka o powierzchni 5,13 ha położona jest w Głuszycy Górnej i aktualnie nie posiada planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59 m² 21 186,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grzybowo | 3 pokoje | 59 m | 300 m od morza | wysoki standard | miejsce postojowe + komórka I winda Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w malowniczej miejscowości Garbicz, w województwie lubuskim. To doskonałe miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł58,20 m² 4 295,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Proponowane mieszkanie to nieruchomość o powierzchni 58,20 m , położona na 3 piętrze w niskim bloku w Łapach przy ul. Cmentarnej. Opis mieszkania: mieszkanie do remontu Łapy Miasto:.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł43,95 m² 11 331,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,95 m , zlokalizowanego na VI piętrze nowoczesnego budynku z windą, przy ul. Dynowskiej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 806 150 zł320,41 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: parter budynku, lokalizacja, 15-minutowe miasto, dyskretna elegancja w historycznym Gdańsku nad samym brzegiem Nowej Motławy wyjątkowa architektura i najwyższy standard wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł148,24 m² 6 401,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Ten urokliwy dom w Barnówku to idealna propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego, funkcjonalnego i energooszczędnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,47 m² 36,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 35,47 m w Radomiu, zlokalizowanej przy ulicy Młodzianowskiej na osiedlu Planty. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł46 m² 32,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w Centrum Świętochłowic. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, kompleksowo wyremontowanej kamienicy z monitoringiem. Powierzchnia: 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł207 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal magazynowy ogrzewany który znajduje się na klinach. Jest to przyziemie budynku magazynowego z pochylnia umożliwiająca podjazd po d sama bramę wjazdową. Lokal jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł60,20 m² 10 498,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38,50 m² 17 896,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Malawskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł2 700 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż działkę o powierzchni 27 arów zlokalizowaną w miejscowości Grabin przy drodze krajowej 46 ( kierunek Nysa, 8km od Niemodlina). Działka stanowi teren utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,52 m² 19 951,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w 5***** Hotelu Aquarius Spa 0 prowizji od Kupującego. Oaza kolorów i luksusu nad morzem bałtyckim. Wyremontowany całkowicie wyposażony apartament o pow. 49,52 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł961 m² 175,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zabudowa mieszkalna wielorodzinnej - Borne Sulinowo Działka nr 85/6 o pow. 961 m2 znajduje się na rogu ul. Wojska Polskiego i ul. Poprzecznej w Bornem Sulinowie. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł34,20 m² 13 976,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 34,2 m2 w Krakowie, krowodrza ul. Czarnowiejska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Czarnowiejska Cena: 478 000zł (do negocjacji) Powierzchnia: 34,2 m Piętro: parter w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł108,53 m² 6 357,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Umów wizytę w naszym domu pokazowym tel   bezczynszowy dom jednorodzinny Z ogródkiem, garażem I tarasem stanowice 73 O cena: 620 000 zł netto + vat skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 864 m² 724,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa zabudowana domem wolnostojącym położona w Piasecznie w zielonej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury. Dom wybudowany w latach 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 481 190 zł50,90 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M10, bez balkonu M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów z inwestycji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł81,60 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż duże komfortowe dwupoziomowe mieszkanie kilometr od Plaży Miejskiej w Brodnicy. Dzięki świetnej lokalizacji, oraz przestronności idealne jako mieszkanie dla pary/ pary z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 097 zł60,57 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 60.57m2 w super lokalizacji. Mieszkanie posiada duży balkon (5.27m2) wychodzący na zielone, wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

14 100 zł650 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesne hale magazynowe klasy A z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji. Hale budowane modułowo, jeden moduł wielkości 650 m 2. Wysokość hali - 10 m netto składowania.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54,46 m² 12 467,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Produkcyjnej w bydgoskim Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 272 zł56,58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 56,58m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,45m ),.