Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 799 zł1 411 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mdp Partners przedstawia: atrakcyjna działka budowlana w Porębach - 1411 m | Natura | Potencjał Inwestycyjny Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł52,44 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Jędrzejowie przy ulicy Batalionów Chłopskich w województwie świętokrzyskim, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł138 m² 6 811,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Szukasz miejsca w którym naprawdę odpoczniesz po pracy, a Twoja rodzina zyska przestrzeń i komfort na co dzień? Ta nieruchomość to idealne połączenie nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

59 720 zł1 493 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W miejscowości radwan - ok.1,5KM DO DROGI KRAJOWEJ TARNÓW-KIELCE. Oferujemy do sprzedaży pięć działek budowlanych położonych w miejscowości Radwan gmina Szczucin.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 946 m² 75,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę w miejscowości Zator, gmina Puszcza Mariańska w cichej i spokojnej okolicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł110 m² 6 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Dostępny już tylko jeden dom - pospiesz się - pięciopokojowe domy z dużą działką szybko się sprzedają! Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

55,74 zł/m²61 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Centrum Handlowym tgg - bezpośrednio przy wejściu głównym. Obiekt wyposażony jest w bogatą infrastrukturę (media, klimatyzacja, bms, telekomunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc! premium 2 pokoje 30m2! osiedle skorbud atuty: - wysoki standard wykończenia! - budynek z 2024r! - pełne wyposażenie agd! - balkon! - brak podatku pcc! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,04 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje po remoncie - przy Parku Tysiąclecia Szukasz wnętrza z duszą w samym sercu miasta, ale cenisz sobie spokój i bliskość natury? To mieszkanie jest dla Ciebie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł11 200 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malownicza działka położona w samym sercu Kaszub! atuty: staw na terenie działki, nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł119 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom jednorodzinny 119 m z ogrodem Osiedle Poznańskie #twojaprzyszloscmaswojadres Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł15 365 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż dużą nieruchomość gruntową o powierzchni 15365 mkw położoną w gminie Wielka Wieś. Jest to doskonała propozycja dla inwestorów szukających dużego.

Szczegóły ogłoszenia

581 240 zł52,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Apartament 142 m z oranżerią 28 m i panoramicznym widokiem | Park Mirowski Na wynajem apartament, w którym przestrzeń i widok są realną wartością, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Kraków, przy ul. Jana Sas-Zubrzyckiego - w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę miejską. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł36,21 m² 9 251,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka o powierzchni 37m2 położone na osiedlu Leśnym na drugim piętrze w bloku przy szpitalu wojskowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 188 800 zł5 760 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki premium przy lesie ul. Baśniowa, otwock - Świder Twój przyszły dom wśród wysokich sosen! W miejscu z klimatem, historią i przyszłością! Wyobraź sobie poranek wśród zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł65 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne w okolicach Goleniowa o łącznej powierzchni 6,5 ha. Ze względu na rodzaj gleby, działka idealnie nadaje się do założenia szkółki leśnej, choinki, iglaki, lub.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł46,30 m² 13 434,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok ocieplony, wyremontowany w środku (w tym również piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 999 zł51,66 m² 13 917,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł1 000 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Hala magazynowa o pow. 1000 m2 hala dostępna od 1 września Hala położona przy głównej drodze. Bardzo dobry dojazd do aow oraz autostrady A4. Dwa wjazdy umożliwiające łatwą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 034 zł23,44 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta apartamentu w Karpaczu w stanie deweloperskim! Oferowany na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 23,44 m , składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł98,56 m² 10 653,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na 3 piętrze w nowym bloku z windą o powierzchni 98 m . To komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Tychach na osiedlu R przy ulicy Rodakowskiego o pow. 51,20m2, usytuowane na V piętrze. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł211,93 m² 7 077,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:202 m²

Wyjątkowa oferta na sprzedaż - piętro kamienicy + przyziemie o łącznej powierzchni 211,93 m Nieruchomość położona w ścisłym centrum Katowic, ul. Warszawska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krosno - ładna działka Prezentujemy państwu na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 30 ar przy trasie Krosno-Łężany. Działka leży przy ulicy Sikorskiego a dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 608 zł117,12 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych apartamentów (10a i 10b) zlokalizowanych na poziomie +2 w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. To idealna propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł34 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Widokowy apartament w sercu gór - przestrzeń, która zachwyca każdego dnia Są miejsca, które urzekają od pierwszego spojrzenia. To jedno z nich. Apartament położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł86 m² 23 139,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

DO sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na ulicy długiej O powierzchni 84 M2 Z tarasem składające się Z: - 2 sypialni - salonu z otwartą kuchnią - 2 łazienek - przedpokoju - tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 395 zł70,09 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70m2 położone na parterze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł95,70 m² 26 123,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Pakiet 2 luksusowych apartamentów W sercu sopotu - victoria residence Prestiżowa lokalizacja | Wykończenie Premium | Winda i Hala garażowa | Blisko Dworca pkp | Odległość od plaży 10 min |.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 108 m2 nieruchomości zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy na Podzamczu wśród lokali gastronomicznych, handlowych i birowych, z przeznaczeniem na handel i usługi. Na powierzchnię 50 m2 składa się sala konsumpcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 170 m | działka 280 m | wysoki standard | pod klucz Lokalizacja: ruda Śląska Halemba, typ nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: 170.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²716 m² 12 172 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 716,55 m2 (740,91 m2 gla) z antresolą, warszawa Mokotów. Standard: parter: 393,31 m2 + antresola: 323,24 m2 wysokość parteru: 3-7,2 m ! wysokość antresoli: 2,7 - 3,8.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 539 m² 44,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 5539 m2, położona nad Jeziorem Olszewskim, w miejscowości Olszewo, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł274,84 m² 5 057,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł20 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę w gminie Skała - Cianowice. W pobliżu głównej ulicy Krakowskiej na ul. Do Cegielni. Teren inwestycyjny w pobliżu obwodnicy, stacji benzynowej, centrum Handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po 60.

Szczegóły ogłoszenia

30,56 zł/m²90 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wynajem o pow. 90m2 na 1 piętrze do własnej aranżacji. Lokal znajduje się w budynku mieszkalno-biurowym na piętrze. Miejsca parkingowe pod nieruchomością. Wjazd dla.