Nieruchomości

239 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 675 000 zł101,50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Stylowy i odnowiony apartament o powierzchni 101,5 m | 2 przestronne sypialnie | Ogromny, zadaszony taras z widokiem na zieleń | Plac Vogla | Kameralny budynek | Południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 665 zł84,65 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku B inwestycji Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 150 zł76,82 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 400 zł76,72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 000 zł90,19 m² 8 182,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Sprzedam przestronną połowę lewą lub prawą bliźniaka, lokalu mieszkalny o powierzchni użytkowej 90,19 m2 przynależy działka o powierzchni 521 m2 przy ulicy Lisiej w Bojanie. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł53,01 m² 8 960,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ustawne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Wygodnej we Wrocławiu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ołbina. Nieruchomość o pow. 53,01 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59,20 m² 9 966,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament z ogródkiem położony na parterze budynku jednopiętrowego o powierzchni 59m2. Kameralne osiedle zamknięte składające.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Żelazna / 59 m2 / 2 pokoje / balkon W pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum. Mieszkanie Słoneczne mieszkanie składające się z: - pokoju dziennego - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 110 zł41,10 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 964 zł43,88 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 530 zł65,10 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł90 m² 15 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gdańska dzielnica Letnica- charakteryzuje się bliskością pasa nadmorskiego, zielenią oraz rozwijającą się infrastrukturą Handlowo - usługową. Tworzy się tutaj małe miasteczko, zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,49 m² 19 022,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka 30,49 m z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,16 m² 5 043,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Łodzi, w klimatycznej kamienicy w pobliżu Placu Wolności oraz ul. Piotrkowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł947 m² 515,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwolenie na budowę domu. Ustroń Szpitalna do sprzedaży działka o powierzchni 947m2. Parcela posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49 m² 13 265,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką przy ulicy kluczborskiej, jest również komórka lokatorska w piwnicy. Dokładny metraż to 48,5400 m2 ok. 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 450 m²

Atrakcyjne działki przy lesie obrzeża Tychy Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlano-rolne zabudowane domem i pomieszczeniami gospodarczymi. Położone w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 763 zł36,81 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania składającaego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 511 zł35,57 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania składającaego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 125 zł36,81 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł36,57 m² 15 969,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*jurowiecka* bez pcc*2 pokoje*wyposażone*miejsce postojowe* *oferta tylko w naszym biurze*posiadamy klucze* Prezentujemy Państwu nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sportowa

Rybno,warmińsko-mazurskie

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Rybno. To propozycja dla osób, które szukają miejsca blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 375 zł29,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,60 m² 6 848,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, z dużym balkonem Osiedle Piastowskie Na sprzedaż oferujemy ciepłe, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 999 zł148 m² 7 425,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, tuż na południu Jagodna. Inwestycja znajduje się na ulicy Błotnej, w Żernikach Wrocławskich. Standard: deweloperski Plus Dodatkowe atuty: - kanalizacja - droga.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł267 m² 10 674,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Prezentujemy wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 267m2, zlokalizowany w prestiżowej części Magdalenki, tuż przy lesie. Nieruchomość położona na zadrzewionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł3 000 m² 226,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o miejscu, które połączy ciszę natury z bliskością miasta? O działce, na której zbudujesz dom swoich marzeń, a z okna podziwiać będziesz widok na malownicze pola? Jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam wyjątkowy dom, położony w wymarzonym miejscu pod lasem, na południowym stoku, na Pogórzu Ciężkowickim niedaleko Gorlic i Biecza. Dom z lat 70tych, nadaje się dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 599 m² 374,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1599 m2 położoną w Nowym Słupnie, w gminie Radzymin (powiat wołomiński), przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł203 m² 3 443,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Zadbany dom z ogrodem energooszczędny, z pompą ciepła i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny usytuowany na działce o powierzchni 856 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 000 zł169 m² 6 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Ostatni dom nr 2! budowa zakończona - dom oddany do użytkowania "osiedle fiedlera" - Gliwice Żerniki ul.Fiedlera Domy w wysokim standardzie deweloperskim! pompa ciepła, rekuperacja, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł89 m² 13 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowy produkt inwestycyjny | 89 m | 2 balkony | naramowice | 2022 Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość o powierzchni 89 m2, położona w budynku z 2022 roku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł183 m² 7 513,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny azyl pod Krakowem wysoki standard, gotowy do zamieszkania! Szukasz domu, który nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Cenisz design i bezkompromisową jakość? Ten dom w Rzozowie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż ,ranczo Natura, to dwa domki drewniane o powierzchni 70 m2 i 35 m2, ocieplane całoroczne usadowione na działce o powierzchni 918 m2 wraz całą małą architekturą altanką,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł59,60 m² 7 046,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokoje z potencjałem aranżacyjnym Górczyn, ul. Andersa Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł180 m² 17 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Agencje zapraszam wyłącznie w przypadku, gdy kupujący płaci Państwu prowizję za wyszukanie nieruchomości i obsługę. Na sprzedaż oferuję w pełni wyremontowany segment środkowy (180.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł53,80 m² 14 962,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Unikatowe w inwestycji Millanova ,nowe dwupokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze budynku, w kameralnym nowoczesnym kompleksie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu kawalerkę na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł300 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Zadzwoń i umów się na prezentację już teraz, aby na własne oczy poczuć tę niesamowitą przestrzeń i wyjątkowy klimat domu! Odkryj miejsce, gdzie komfort spotyka się z prestiżem. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł102,40 m² 12 597,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w prestiżowej dzielnicy. Na sprzedaż komfortowy klasy premium, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 102,47 m2 gotowy do zamieszkania. Usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł86 m² 13 941,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Mieszkanie 86 m w Krakowie, krowodrza ul. Urzędnicza Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Urzędnicza Cena: 1 199 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 86 m Piętro: pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Bysina k. Myślenic Mam do zaoferowania piękną, widokową działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Bysina, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51 m² 15 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe 50m2 nowe budownictwo (2009) przy ulicy Radzikowskiego. Lokalizacja na granicy dzielnic krowodrza/prądnik Biały. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu Lidl, ikea, galeria Bronowice,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł80,50 m² 29 813,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament po kompleksowym remoncie | 2 sypialnie | 40 m taras z markizą | prestiżowy adres ul. Górnośląska | klimatyzacja Elegancki apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 245 000 zł500 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny, umeblowany rodzinny dom w prestiżowej lokalizacji Józefowa | 8 pokoi | 500 m | działka 1 600 m | garaż na dwa auta | gruntowa pompa ciepła nibe | panele fotowoltaiczne | sauna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,90 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem mieszkania przytulnego, słonecznego 2 pokojowego o powierzchni 37,90 m2 na czwartym piętrze, blok z windą w Gdańsku Stogi ul. Stryjewskiego 3. Do mieszkania przynależy piwnica około.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,6 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku na.