Nieruchomości

238 590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

42,22 zł/m²36 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 36m2, położony na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Słowackiego. Lokal po remoncie, na podłodze płytki. Czynsz najmu wynosi 42zł/m2 + media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Wierzbno,zachodniopomorskie

72 240 zł516 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad Miedwiem. Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :513 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną Dojazd :do działek drogą gminną nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 100 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane o pow. 11 ar w Bęble gm. Wielka Wieś. Nieruchomości położone na wzniesieniu z przestrzennym widokiem w rozproszonej zabudowie. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł2 207 m² 316,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w drugiej linii zabudowy, bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Kowalskim, w miejscowości Borowo-Młyn, tuż obok Jerzykowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł36,06 m² 19 966,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w dzielnicy Zabłocie. Niewątpliwie najważniejszą zaletą jest lokalizacja - ścisłe centrum Krakowa, ul. Ślusarska 5. Mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Nielubia,dolnośląskie

650 000 zł550 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Nielubia, gmina Żukowice, budynki 7 mieszkań , stodoła, łącznie o powierzchni 550m2, działka 20,04ar sprzedaż 650 000 zł Szukasz wyjątkowego miejsca pod inwestycję na wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 780 zł46,71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Wrocław - Krzyki Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,71 m , położone na parterze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

50 zł/m²61,50 m² 3 383 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 61,5 m , zlokalizowany w klimatycznym kompleksie Koszary Funka przy ul. Kasprowicza 4 w Olsztynie. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m! Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł981 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona 7 km od Kamienia Pomorskiego, 16 km od morza (dziwnówek), przy pełnowymiarowym polu golfowym (3 szereg), 600 m od rzeczki Niemica i lasu, w zespole kilkunastu podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Przestronne mieszkanie 64 m z balkonem typu loggia - Osiedle Niebrów Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 029 m² 242,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1029 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Mielenko przy ul. Topolowej, gm. Mielno. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski - Sarbinowo -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bemowo - 2 oddzielne pokoje w dobrej lokalizacji przy ulicy Lazurowej. Rozkład I wyposażenie Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Pomieszczenia dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 188 m² 118,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pozwoleniem na budowę - przyłęki Marzenie o własnej posiadłości zaczyna się tutaj Czy miałeś kiedyś marzenie, by wjeżdżać na swoją posesję długim, majestatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł47 m² 12 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,58 m , wykończone pod klucz, z balkonem ok. 5 m , komórką lokatorską (1,43 m ) na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Błonie,mazowieckie

799 000 zł87 m² 9 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż Bliźniak o powierzchni całkowitej 87,5m2 posadowiony na działce 408m2 w gminie Błonie , ok 5km od Centrum Błonia. Bliźniak budowany w technologi tradycyjnej , składający.

Szczegóły ogłoszenia

1 954 392 zł62,80 m² 31 120,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z widokiem na rzekę oraz przestronym tarasem W inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64,42 m² 9 298,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący przy lesie w cenie mieszkania! Zakup bezpośrednio od Dewelopera > ani podatku pcc! Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które marzą o zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tarczyn

Tarczyn,dolnośląskie

2 000 000 zł57 930 m² 34,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę działki położonej w najpiękniejszym miejscu w Dolinie Bobru jakim jest wieś Tarczyn. Działka świetnie nadaje się na budowę domu, agroturystyki, domków.

Szczegóły ogłoszenia

155 334 zł8 446 m² 18,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! Podana kwota nie uwzględnia okresowego zwolnienia z czynszu najmu Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w parku logistycznym klasy A w Bielsku Białej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59.50 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Łukasińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł70,55 m² 16 966,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z tarasem dachowym i widokiem na port - Kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70,55 m2, położona na ostatnim (czwartym) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gajowa , 60 m2 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Cisova modern - funkcjonalne domy o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2, z garażem, usytuowane na działkach o powierzchni ok 370 m2, w malowniczej okolicy, tuż przy granicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45 m² 11 088,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 45 m Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 45 m , przeznaczony pod szeroki wachlarz działalności gospodarczych,.

Szczegóły ogłoszenia

39,32 zł/m²66,12 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny nowy budynek handlowo usługowy przy ulicy Topolowej 22. Lokalizacja w samym centrum dużego osiedla mieszkaniowego. W budynku żabka i pizzeria. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 335 458 zł120,12 m² 27 767,72 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 064 m² 93,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i dopracowane w detalach mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na cenionym osiedlu Zielony Południk przy ul. Jagiełły w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł20 843 m² 64,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Jeżewo Stare, gmina Tykocin. Lokalizacja: działka znajduje się tuż obok trasy S8 na odcinku Warszawa - Białystok, co zapewnia doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,40 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Centrum Mieszkanie położone przy ul. Niepodległości o powierzchni 47,40 m 2 na którą składa się: - umeblowany pokój stołowy - sypialnia (bez łóżka) -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 500 m² 181,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w gm. Tykocin Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5507 m2 , położona bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8, w miejscowości Rzędziany,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²333,65 m² 15 014 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Bronowicka 44, kraków Powierzchnia najmu: 333,65 m2 Liczba pomieszczeń: 21 Grunt: dz. ewid. nr 203/1 i 202/5 o pow. 988 m2 Cena: 45 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł179 m² 5 251,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Nowoczesny dom 179 m w otoczeniu lasów Puszcza Mariańska Na sprzedaż nowy, funkcjonalny parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 023 m² 170,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położonych we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo Atrakcyjnym Miejscu. Działka o nr 259/54 o powierzchni 1023 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana z pięknym widokiem na góry! Działka budowlana o powierzchni 1500 m2; pomieści 'każdy' projekt domku. Dojazd drogą utwardzoną, media prąd ok 40m,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedaz ze względów rodzinnych - dla poważnie zainteresowanych cena do rozmowy. Dochodowy dom ze sklepem w doskonalej lokalizacji, z mozliwoscia zaadaptowania dodatkowego lokalu dochodowego np.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł479,43 m² 3 126,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 472 zł58,27 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tramwaj w odległości 300 m ( 5 minut pieszo) - 0% a także nie płaci podatku pcc-0% opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2, z ekspozycją wschnią jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł4 785 m² 449,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Rajszew, gm. Jabłonna Media Prąd, woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 32,5m x 151m x 31m.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - gotowy do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 119 m (powierzchnia netto ok.