Nieruchomości

238 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

660 000 zł58,80 m² 11 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Jeśli pragniesz zaprojektować wnętrze od zera, to jest Twoja najlepsza alternatywa w sercu Otwocka. Lokalizacja Otwock centrum, okolice ul. Andriollego. Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł131,82 m² 3 186,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Funkcjonalny dom parterowy, wybudowany wg projektu serafin 2 w miejscowości Białcz gm. Witnica. Przyjemna parterówka, ustawiona idealnie względem stron świata, czyli taras na południe!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 36 m2 zlokalizowany przy ul. Klimeckiego nieopodal modnego Zabłocia w inwestycji Lokum Salsa. Co wyróżnia inwestycję? Bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł24 060 m² 4,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki rolne zlokalizowane w gminie Mstów, w miejscowości Kobyłczyce, działki nr. 954, 955, 957. Przedmiotem sprzedaży są działki rolne o nr. ewidencyjnych 954, 955, 957, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

265 000 zł1 964 m² 134,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kętach o powierzchni 1964 mkw zabudowana budynkiem mieszkalnym z lat 60 tych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Kęty oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł51,19 m² 4 493,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,19 m2, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy w malowniczym Moryniu. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł397 m² 4 408,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom / Pokoje na Wynajem - Władysławowo, blisko Morza! Na sprzedaż przestronny dom nad morzem, położony w spokojnej okolicy Władysławowa, blisko zatoki i niedaleko plaży. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie 3 - pok. o pow. 99 m2, użytkowej 76 m2, III piętro. Mieszkanie usytuowane w budynku apartamentowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 983 zł40,99 m² 10 977,87 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 248 zł36,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł210 m² 2 309,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 210 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 14 arów zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miejscowości Wiązownica,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 045 m² 478 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w miejscowości Wolica k. Nadarzyna przy ul. Pingwinów w powiecie Pruszkowskim. Przeznaczenie: budowlana (pod zabudowę jednorodzinną) Powierzchnia: 1045 m2 Szerokość: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Radgoszcz,mazowieckie

61 000 zł39,72 m² 1 535,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł11 800 m² 20,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy trzy działki rolne, które mogą stać się Twoim wymarzonym miejscem na wypoczynek, działalność lub inwestycję. Pierwsza z nich o powierzchni 4900 m (numer ewidencyjny 1403).

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136,94 m² 6 499,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż oddany do użytku przestronny dom z ogrodem o całkowitej powierzchni działki 415m2 na której stoi 136,94m dom # 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł50 971 m² 88,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna z dużymi możliwościami parametry oferty: miasto: bierawa Powierzchnia Działki: 5,0971 ha Forma własności: własność kw mpzp: teren parkingu, obiekty obsługi pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Janikowo,kujawsko-pomorskie

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż lokal w Janikowie. Oferowany lokal usytułowany jest na pierwszym piętrze w budynku przychodni. Przedmiotem sprzedaży jest gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 667 zł47,93 m² 9 569,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 Pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy Załęże w Rzeszowie przy ul. Potockiego. Mieszkanie o powierzchni po podłodze 47,93 m z miejscem postojowe w cenie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę mieszkaniową w miejscowości Krzeczyn Wielki, gmina Lubin Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, usytuowaną w pobliżu zabudowy mieszkaniowej, lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł270 m² 6 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 235 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 401 mkw. Dom położony przy bocznej, cichej ulicy w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Wierzchowo,zachodniopomorskie

238 000 zł70 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Marzysz o własnym miejscu w sercu natury, blisko jeziora i lasu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy całoroczny domek letniskowy położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Strzyżno

Strzyżno,zachodniopomorskie

199 000 zł87,71 m² 2 268,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 88 m2 - Strzyżno, gmina Stargard Cena: 199 000zł Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 88 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Turek,wielkopolskie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy do sprzedaży zadbaną, w pełni ogrodzoną i zagospodarowaną nieruchomość o powierzchni działki 2220 m , położoną w cichej i spokojnej okolicy. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł486,65 m² 5 137,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Szukasz pomysłu na inwestycję i cenisz sobie lokalizację blisko centrum Wadowic? A może chcesz adaptować budynek usługowy na mieszkania? Nieruchomość w terenach mieszkaniowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł90 m² 2 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w miejscowości Sośnie, w dogodnej lokalizacji w pobliżu szkoły oraz punktów usługowych. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m, położonego na działce o powierzchni 608 m w spokojnej i kameralnej części Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 456 zł30,36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż połowa domu, położonego w miejscowości oddalonej o zaledwie 2 minuty jazdy od Kątów Wrocławskich, 17 minut do Góry Ślęży i około 20 km od Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł46,48 m² 9 445 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Opolu ul. Karola Miarki Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł8 466 m² 944,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 8466m2 oddalona od morza o 300m oraz od jeziora Sarbsko.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł44,90 m² 6 636,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji przy ul. Zielonej 72, osiedle Piastowskie, iława! Szczegóły oferty: -powierzchnia użytkowa mieszkania 44,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29,10 m² 14 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja*** Kawalerka 29 m w zielonej okolicy świetna lokalizacja tuż przy Parku Tysiąclecia Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,1 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł69 m² 7 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Strykowie! Z radością przedstawiamy kameralny projekt obejmujący 14 nowoczesnych, trzypokojowych mieszkań, idealnych dla rodzin, par i wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

833 400 zł2 778 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Cena W dół! cena W dół! działka Z koncepcją zabudowy! poszukiwany inwestor! świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży gotowe do zamieszkania i nie wymagające żadnych nakładów mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym standardzie, posadowione na III piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 zł/m²1 000 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego z płyt betonowych przy ul. Armii Krajowej w Opolu. Plac o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²1 706 m² 110 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

W ofercie wynajmu lokal biurowy o pow. 1706m2 zlokalizowany w nowo wybudowanym budynku biurowym - Nowe Żerniki, al. Architektów we Wrocławiu. Budynek biurowy posiada certyfikat breeam na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 714 zł55,61 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie 55,61 m | Funkcjonalny układ, idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,61 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 066 m² 93,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.