Nieruchomości

238 341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

599 000 zł3 001 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9 (rzeszów Radom) w Nowej Dębie, przy ul. Bieszczadzkiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²40,32 m² 1 492 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dominanta nieruchomości. tel:   Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 40,32 m2 usytuowany w biurowcu na II piętrze znajdującym się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Nadarzynie pomiędzy ul. Błońskiej i ul. Akacjową. Wjazd od ul. Akacjowej. Nr działki 140/32. : dla kogo? Dla rodziny lub pary. : atuty? - Zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł59,54 m² 4 014,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,54 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z lat 80. przy ulicy Osiedle Centrum 30 w Grajewie. Budynek administrowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł10 501 m² 14,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna objęta mpzp z przeznaczeniem na miejsce obsługi podróżnych t.j. jezdnie manewrowe, urządzenia wypoczynkowe, stacje paliw, stanowiska obsługi pojazdów, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²500 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji. Powierzchnia dostępna od zaraz! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 500m2 brutto (436m2 netto) położony na III piętrze w nowoczesnym biurowcu klasy A przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe i sala konferencyjna. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe do 10m 2 do 22m 2. Cena 40zł/m 2 netto. Dodatkowo płatne media wg zużycia. Sala konferencyjna wynajmowana na godziny,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł3 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy atrakcyjną działkę rolną w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich w Gminie Pisz. Jest położona nad samym jeziorem Śniardwy w miejscowości Zdory, gmina Pisz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować absolutną perełkę na mapie Białegostoku - 3-pokojowy apartament (44 m ), położony na 7. piętrze w prestiżowej inwestycji z 2025 roku przy ul. Ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! transakcja sprzedaży : jednopokojowego mieszkania o pow. 27mkw na I IV piętrze w bloku z cegły, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 711 zł59,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z antresolą Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w Lublinie na Sławinie os. Botanik.

Szczegóły ogłoszenia

33,09 zł/m²136 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmę duży lokal w centrum Bytowa. Z przeznaczeniem na magazyny, sale konferencyjna, fitness, siłownia lub podobne działalności. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń 94 i 32,5.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 189 m² 587,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niepowtarzalna oferta! idealna lokalizacja! działka budowlana zlokalizowana W atrakcyjnym miasteczku letniskowym na polskim wybrzeżu! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne świeżo wyremontowane Mieszkanie w świetnej lokalizacji w Ścisłym Centrum Katowic! Mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Piękna odrestaurowana Kamienica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł87,85 m² 5 919,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Nowa cena! Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w okolicy Szkoły Muzycznej, opery Śląskiej oraz Szkoły Baletowej. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł244 m² 11 680,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 860 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z panoramicznym widokiem na zakole warty Przedmiotem oferty jest unikalna nieruchomość położona w Radzewicach, w otulinie Rogalińskiego parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 001 m² 229,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do zakupu: - przestronną - o bardzo korzystnym parametrze szerokości (stwarzającym możliwość opcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 648 zł37,13 m² 7 962,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,13 m z balkonem o powierzchni 6,75 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,18 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Glinki. Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ulicy Glinki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 000 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prostokątna działka budowlana o powierzchni 10 arów (20,4 50 m) w Gorzowie, gmina Chełmek. Atuty działki: bezpośredni dostęp do gminnej drogi asfaltowej Pełne uzbrojenie: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,61 m² 7 612,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | 2 balkony | centrum | nowa elewacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,61 m2, położone na 2 piętrze zadbanego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł75 m² 9 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom bliźniak | pompa ciepła | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej dostępna lewa połowa budynku w kameralnej inwestycji w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²567,40 m² 11 348 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe w budynku dworca pkp Trakiszki. Lokale komercyjne położone są zarówno na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł550 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, ścisłe centrum Proponuje do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 550m 2 położoną na parterze nieopodal Centrum. Lokal składa się z wydzielonego pomieszczenia magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł92 m² 9 010,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Drewniany dom z duszą | 5 pokoi | Przyłęki | klimat, którego nie da się podrobić Są nieruchomości, które ogląda się na chłodno. I są takie miejsca, do których wchodzisz i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuje Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Bachórzec w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim. Nieruchomość z niezwykłym wystrojem i urokliwym ogrodem z altanką.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Krzywczyce, gmina Niegosławice, dom 35 m2, działka o powierzchni 2 483 m2, cena 450 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Krzywczyce, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

265 265 zł1 001 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1001 m2 w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł185 m² 4 967,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Dom wart swojej ceny bo działka i lokalizacja jest wyjątkowa! wyposażenie W cenie, cena do rozsądnej negocjacji. Inny niż "inne ". To ciepły i przytulny dom, gdzie powietrze pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł346,73 m² 6 344,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piętrowy budynek dwurodzinny usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł750 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż: nr oferty: sbdoc7255 Kategoria: hala magazynowa Miasto: legnica Lokalizacja: okolice centrum Powierzchnia: 750 m2 opis Hala produkcyjno-magazynowa wysokiego składowania o pow. 750 m2. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł62 m² 29 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Stan po generalnym remoncie, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów wykończeniowych jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,82 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca! Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku przy ulicy Gdańska 121! Zostań pierwszym najemcą! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| designerski, nowoczesny, dwupokojowy apartament w pięknej przedwojennej kamienicy , w tętniącej życiem lokalizacji -starej Pragi. Oryginalne w każdym calu. Starannie dobrane materiały.

Szczegóły ogłoszenia

4 083 690 zł10 471 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania dobrze położoną działkę w Urzucie przy ul. Bielińskiej W drodze przy działce znajduje się prąd i woda, gaz. Wymiary działki: 186m x 73m x 95m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 853 m² 77,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt