Nieruchomości

238 718 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 000 zł2 000 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy dwie działki w Malcanowie -każda po 2000 metrów. Cudowna lokalizacja z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Cisza i widok na stary las a zarazem blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 185 zł50,61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł185 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Jeżeli szukasz wolnostojącego domu + dużego garażu na 2 samochody + dostęp do jeziora 100m - to już nie szukaj dalej! Ta nieruchomość spełnia te warunki i nie tylko! Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 793 m²

Dom wolnostojący drewniany ok. 70 m2 (siedlisko) na działce ok. 1800 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Tylko 800 m do nowo wybudowanej drogi asfaltowej. Działka zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cieplewo,pomorskie

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo produkcyjna położona w Cieplewie przy ul. Klonowej. Działka płaska, droga dojazdowa z płyt betonowych. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako upm -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie szeregowej, położonego przy ulicy Jantarowej w Gdyni Obłuże. Dom funkcjonalny o powierzchni całkowitej 240m2 ( użytkowa 173,3m2) i ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,50 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 806 zł86,16 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Ventus Park Świnoujście, położonej w samym sercu Świnoujście. To jedna z 2 ostatnich dostępnych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 524 m² 209,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość zgiełku miasta? Ta działka to idealne miejsce, by rozpocząć nowy rozdział bliżej natury, w ciszy i spokoju, a jednocześnie z szybkim oraz wygodnym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²140 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni łącznej ok. 140m2 - Lublin, zadębie Parter, lokal typu "open space" z częścią socjalną Wydzielone dwa przeszklone pomieszczenia biurowe, własna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł54 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować nowe mieszkanie do wynajęcia, na ul. Wyszyńskiego składające się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

28 zł/m²32 m² 896 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe idealne dla przedsiębiorców Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w dynamicznie rozwijającej się lewobrzeżnej części Szczecina. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, z pięknym widokiem na jeziorko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 891 zł58,57 m² 15 910,72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 Mieszkanie 3- pokoje, 58.58 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44,31 m² 14 646,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odkryj Inwestycyjny Klejnot nad Bałtykiem: twój Nowy Apartament w Chłapowie! Marzysz o własnym miejscu nad morzem, które łączy prestiż nowoczesnej architektury z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł100 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie komfortowe mieszkanie na 1 piętrze w domu jednorodzinnym w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowic. Mieszkanie ma 100 m2 powierzchni, składa się z 3 pokoi. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Lubowo (działki w trakcie podziału): - 219/3 o powierzchni 3204 m2 (sprzedana), - 219/6 o powierzchni 3059 m2, - 219/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł42,67 m² 12 186,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon kuchnia sypialnia garderoba łazienka przedpokój Mieszkanie ze wschodnią ekspozycją. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z tarasem i miejscem w garażu | Nowe Zagórze Na wynajem wyjątkowy, świeżo wykończony apartament 2-pokojowy o podwyższonym standardzie, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

411 700 zł35,80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 486 m² 59,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż okolice Odolanowa, świeca, gmina Odolanów, teren pod zabudowę jednorodzinną, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna malowniczo położona działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 782 zł48,58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 400 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa na sprzedaż- zendek gm. Ożarowice Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2, znajdująca się w Gminie Ożarowice - Zendek. Działka płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł750 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Teren inwestycyjny O łącznej pow. OK. 95 arów, zabudowany 3 kondygnacyjnym budynkiem administracyjno - biurowym O pow. OK. 750 mkw., POŁOŻONY W PRZEMYSŁOWEJ DZIELNICY MIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 800 zł52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,59 m² 7 591,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,59 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku cena 255 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z antresolą, 29 m ul. Chrobrego, blisko Centrum po remoncie. Na sprzedaż kawalerka z antresolą o powierzchni 29 m , zlokalizowana przy ul. Chrobrego w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51,50 m² 3 864,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Rogoźna, przy ulicy Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni 51,5 m2 usadowiony jest na parterze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 083,71 m² 16,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego obiektu handlowo-usługowego, położonego w sercu Grudziądza, przy ul. Rybackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pozdom nieruchomości polecają do najmu hale oraz biuro w miejscowości Borgowo, powiat śremski. Hale znajdują się w murowanych budynkach. Wjazd na posesję utwardzony w związku z tym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 900 m² 210,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- milejowice - 5 km od żórawiny - 2,5 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlano-usługowa O pow. 1900m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala murowana mieszcząca dwa autobusy. Obiekt jest solidny i wysoki ok 5 m. Hala położona w Centrum miasta Opola. Dojazd odbywa się za pomocą jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł10 918 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka między lasami na terenie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. Wymiary 389x27 m Możliwość sprzedaży wraz z sąsiednią działką. W takim przypadku cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 297 zł67,30 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice jedno Z ostatnich takich inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł42,41 m² 15 255,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem o wielkości 42,41 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1 kameralnego budynku. Gotowe do odbioru, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²12 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

253 400 zł1 267 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunty budowlane pod zabudowę jednorodzinną 4km do Karpacza! Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Łomnica (gmina Mysłakowice) w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ząbki rejon ul. Ks. Skorupki, do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o pow. 150 m2; lokal składa się z 5 pomieszczeń biurowych, łazienki, wc, hallu; usytuowany na 1 piętrze w 2 p.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie ostatnie działki! Atrakcyjna, ładnie położona działka w Studziankach. Oferuję 2 działki 643/14 oraz 643/16 ( oraz udziały w działce 643/15 i 643/8 stanowiące drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

94,43 zł/m²41,30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia gotowy lokal usługowy na wynajem w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle ul. Solec. Lokal handlowo-usługowy.