Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Glince w pobliżu skrętu na Butorówkę i Smereków oraz Geoparku Glinka. W jej skład wchodzą : duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt o powierzchni 76 m2, ulokowany na parterze nieruchomości, przy ulicy Helleńskiej w Radomiu. W obiekcie znajduje się 5 pomieszczeń: parter: -sala sprzedażowa 44 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł16 045 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera I lesznowola - Janczewice I na sprzedaż Propozycja dotyczy działek budowlanych objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 7mn (teren.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26 m² 20 385 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na Piaskach przy ul. Cechowej w bloku z 2020 r. Lokal o powierzchni 26 mkw. dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 982 zł54,41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania A3 (p.u. 54,38 m2), położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 20 m2 z łazienką z prysznicem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. W pokoju znajduje się kanapa rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 812 zł60,10 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż gotowe na już, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł11 700 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w Tarnowie na ul. Kąpielowej Przedstawiamy unikalną okazję zakupu działki położonej w samym sercu Tarnowa, przy ulicy Kąpielowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 009 zł52,76 m² 5 667,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Promocja do końca marca! wyjątkowa okazja: bezczynszowe 2 pokoje po remoncie - ul. Obłońska 10 z garażem w cenie! Szukasz mieszkania, które nie generuje co miesiąc wysokich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65,30 m² 4 119 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m, zlokalizowane w Piekarach Śląskich, w dzielnicy Szarlej przy ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność oferta wynajmu działki O powierzchni 800m2 położonej W bardzo aktakycjnej I widocznej części wołczkowa - skrzyżowanie ul. Lipowej i ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł114 m² 5 219,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu Zielone Wzgórze w miejscowości Cyprianka. Powierzchnia całkowita to 114,08m2, pow.użytkowa ok.95m2 Działka o powierzchni ok 900m2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy! 5 pokoi | 63,9 m | Balkon | Dwie piwnice | Miejsce postojowe Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dydnia,podkarpackie

685 000 zł140 m² 4 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 m²

W ofercie Biura Estaton przedstawiamy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , wybudowany w 1990 roku, położony w malowniczej miejscowości Dydnia.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,66 m² 13 492,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach klepka.

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł1 557 m² 91,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Bukowe.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł3 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w centrum Legnicy o powierzchni 3500mkw. Obiekt posiada 4 kondygnacje, 3 klatki schodowe, 2 windy. Obiekt przygotowany do produkcji każde piętro z dostępem do windy; 830 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 305 m² 104,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** Do sprzedaży działka budowlana - wydane aktualne warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł415 m² 1 301,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 636/40, 636/41, 645/24. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł68,45 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji dla biura Przedstawiamy Państwu nową inwestycję nieopodal Oławy w miejscowości - Stanowice. Mieszkania są bezczynszowe! Posiadają Fotowoltaikę. Ogródek. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

324 240 zł2 702 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane (warunki zabudowy w trakcie wydawania) w miejscowości Kunowo: - 490 o powierzchni 3001 m2, - 491 o powierzchni 3001 m2, - 492.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł62,18 m² 6 995,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/zgorzelec prezentuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w Zgorzelcu, które łączy nowoczesny styl loftowy z funkcjonalnością i komfortem codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 599 m² 80,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zaledwie 700 metrów od jeziora! Tylko w naszym biurze! Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, blisko natury, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł129 m² 5 806,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nowa inwestycja - cztery domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej. Budynki będą stały na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem w samym sercu Jeżyc. W okolicy wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia. Wygodna przestrzeń - 3 pokoje - 64mkw.: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35,49 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł39 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie na parterze położone w dużej, rozwijającej się wsi zlokalizowanej między Maszewem a Nowogardem. W cenie mieszkania: działka z własną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²22 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 22 m2 na parterze kamienicy w Centrum Chorzowa. Lokal nadaje się na działalność usługową, handlową lub biurową, miesięczny wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł190 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 m²

Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i komfort życia spotykają się w jednym punkcie? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeczowie na pięknej, widokowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 250 zł44 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m2 z tarasem o powierzchni 12,66m2. Lokal ma ustawny salon z aneksem z wyjściem na piękny taras, dużą sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

83,64 zł/m²275 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować budynek usługowy na wynajem, położony przy ul. Niepołomskiej 4 w Wieliczce o powierzchni użytkowej 275 m2 lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest we.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł355 m² 4 788,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kamienicy w celach inwestycyjnych ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: kamienica znajduje się w samym centrum Rybnika przy ul. Białych. Pomieszczenia : - Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²460,50 m² 32 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 460 m2 położony w doskonałej części Ursynowa tuż przy stacji Metra Stokłosy. Lokal Idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł136,39 m² 5 059,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż budynek zlokalizowany przy ul. Zwycięstwa 250 w Koszalinie. Do tej pory nieruchomość pełniła funkcję apteki. Możliwość prowadzenia innej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45,60 m² 6 776,32 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania bez nakładów finansowych, w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do Lublina? Mamy coś idealnego! Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł29 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament dla wczasowiczów. 50 m od plaży! Super lokalizacja nad morzem przy samych wydmach. Bardzo blisko las. Nowy w pełni wyposażony. Bardzo ładnie doświetlony. W oknach żaluzje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44,50 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Home&invest Oddział Wrocław tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej, zielonej części Wrocławia Osobowice, ul. Witkowska Oferowane mieszkanie o powierzchni 44,3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

3 790 000 zł420 m² 9 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:616 m²

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość z pięknym ogrodem w samym centrum miasta Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość przestronny i funkcjonalny dom, idealny dla rodzin ceniących.