Nieruchomości

239 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

539 000 zł58,20 m² 9 261,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa niższa cena! Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58,20 m2, dodatkowo z balkonem oraz piwnicą Rzeszów, ul. Baligrodzka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem stylowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic - tuż obok rynku - Plac Inwalidów Wojennych. Prezentowany lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

603 000 zł86 m² 7 011,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas- oferta na wyłączność Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - łączące styl, funkcjonalność i lokalizację w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł90 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, idealny pod działalność gastronomiczną, biurową, medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł93 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,57 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum krakowskiego Kazimierza. Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy przy Placu Nowym. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa ul. Garncarska 1. Idealne dla osób, które chcą mieszkać w sercu miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł274,31 m² 5 614,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z widokiem na panoramę Przemyśla 274 m + działka 13 arów Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 274,31 m , usytuowany na dużej, 13-arowej działce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 600 zł56,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł144 m² 6 923,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta Na sprzedaż Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Mickiewicza w Białymstoku, przy ul. Marii Konopnickiej. Lokalizacja To prestiżowa i bardzo ceniona lokalizacja w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,80 m² 8 176,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Leszczynowej- 48,8 m2 Oferta jest ciekawą propozycją osobom, które szukają mieszkania wolnego, z możliwością zamieszkania od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł116 m² 7 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Uwaga! Nowa, niższa cena. Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 116m , położony na działce o powierzchni 428m na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Ostróda,warmińsko-mazurskie

31,20 zł/m²125 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w luksusowym biurowcu przy ul. Sobieskiego 4 Nasz biurowiec oferuje elastyczne i nowoczesne przestrzenie biurowe. Możliwość adaptacji lokali pod indywidualne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł1 370 m² 415,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana narożna Henryków Urocze, 1370 m Oferujemy działkę narożną o powierzchni 1370 m w urokliwej miejscowości Henryków Urocze. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł341 m² 7 008,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zielonym sercu Zalesia Dolnego Powierzchnia całkowita 341 m a użytkowa 205m2 na pięknej działce 1345 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,16 m² 5 960,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chruściele,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł155 m² 9 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 806 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem przerywającym ciszę jest miarowe uderzanie wody o deski Twojego prywatnego pomostu. Nie budzi Cię hałas miasta, lecz miękkie światło.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60,20 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z 2013 roku przy ul. Tulipanowej w Bielawie. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, do wydania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - Trakt Lubelski, wawer, warszawa Lokalizacja: warszawa, wawer - Nadwiśle, ul. Trakt Lubelski Powierzchnia: 4 000 m Cena: 5 400 000 zł + vat (1 350 zł/m ) Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Prawomocnym Pozwoleniem na Budowę Falenica | Wawer | Warszawa Powierzchnia gruntu: 1 590 m Cena ofertowa: 2 290 000 zł ( 1 440 zł/m ) Status prawny: pełna własność | aktualne kw.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł175 m² 18 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Józefowa - Michalinie. To propozycja przede wszystkim dla osób, które szukają dobrze położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 487 m² 1 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, radość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena: 990 000 zł Powierzchnia: 1004 m Lokalizacja: warszawa - Miedzeszyn (wawer) Twoje miejsce przy lesie - gotowe pod budowę domu Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z wydanymi Warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 167 m² 771,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Wawer, warszawa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1167,47 m , położona w spokojnej i zielonej części Warszawy - Zerzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł1 656 m² 1 080,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Radość, warszawa-Wawer Cena: 1 790 000 zł (1 081 zł/m ) Powierzchnia: 1 656 m Typ działki: budowlana (zabudowa jednorodzinna z zielenią leśną) Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł1 484 m² 799,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Aleksandrów / Wawer / Warszawa - 1 484 m - ul. Zagórzańska. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 484 m , położona w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 599 m² 813,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 600 m | Warszawa Wawer-Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 300 000 PLN (ok. 813 zł/m ) Powierzchnia: 1 600 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 725 m² 811,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 725 m | Warszawa Wawer - Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 400 000 PLN (ok. 811 zł/m ) Powierzchnia: 1 725 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

58,05 zł/m²200 m² 11 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia - 200 m , Warszawa Oferujemy do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 200 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku. Lokal zostanie odświeżony i dostosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

51,17 zł/m²1 200 m² 61 404 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 1200 m , z możliwością podziału na dwa niezależne lokale o powierzchni 600 m . Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 325 m² 796,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 2 działki budowlane 3 325 m | Warszawa Wawer (mpzp G22.MN) Cena: 2 650 000 PLN (ok. 796 zł/m ) Powierzchnia łączna: 3 325 m (1 725 m + 1 600 m / 96/35.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł733 m² 886,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 733 m - ul. Zagórzańska, warszawa Wawer Lokalizacja: ul. Zagórzańska, obręb 3-15-02, warszawa - Wawer Powierzchnia działki: 733 m Cena: 650 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Park Nieruchomości prezentuje dom położony w miejscowości Rudna Mała, zaledwie 12 minut od centrum Rzeszowa - propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wygodnego dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²170 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny, częściowo wykończony lokal 170 m2 na biuro lub usługi. Bardzo dobra widoczność, możliwość umieszczenia reklamy. Lokal znajduje się I piętrze (z windą) w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

67,94 zł/m²114,80 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 114 m2, na parterze z dużymi witrynami, zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie warszawskiej Białołęki przy ul. Płochocińskiej. Lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,80 m² 10 351,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 58.24 m Liczba pokoi 3 Numer piętra 10 Liczba pięter 10 Czas przekazania do uzgodnienia Stan dobry Własność prywatna Informacje dodatkowe: Piwnica Internet Domofon Plac zabaw Prąd Okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183 m² 8 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Przestronny, nowoczesny segment z pięknym poddaszem, ogródkiem i garażem w podwarszawskich Łomiankach Idealny do celów mieszkaniowych nawet dla dużej rodziny. Duże wysokie poddasze to.