Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł1 104 m² 996,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, działka budowlana o powierzchni 1104 m , położona w miejscowości Stare Babice (powiat warszawski zachodni) Kluczowe informacje: przeznaczenie: mn1 zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł47,94 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na IV ostatnim piętrze nowego osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień. To idealna propozycja dla singla, seniora lub osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

5 328 927 zł819 835 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 82ha w Starej Studnicy gm. Kalisz Pomorski, powiat drawski na Pojezierzu Drawskim. Obszar składa się z dwóch działek geodezyjnych leżących po dwóch stronach.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania widokowa działka o pow. 1ha położona w Ochotnicy Dolnej około 20km od Szczawnicy i 50km od Zakopanego. Działka w trakcie przekształcania na działkę budowlaną-.

Szczegóły ogłoszenia

39 200 000 zł70 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 70 000 m składający się z 3 działek na obszarze Wrocławia. Teren inwestycyjny położony w strategicznej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu z przestronnym ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień? Ta wyjątkowa działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł422,54 m² 3 549,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 241 m²

Dom z duszą i potencjałem inwestycyjnym Przechód, serce Borów Niemodlińskich Mieszkanie z możliwością podziału na 2 mniejsze lokale; funkcjonujący sklep z najemcą; dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 950 m² 65,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna działka rolna w Niepołomicach. Nieruchomość o powierzchni prawie 40 a, położona niecały 1 km od Rynku. Teren płaski, dojazd drogą polną (gminną),.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²110 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. 4 pokoje. Oddzielny moduł. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 45.

Szczegóły ogłoszenia

10,07 zł/m²121 m² 1 219 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krzeszowicach przy ul. Kościuszki 24a. Przedmiotem oferty najmu.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży piękną, klimatyczną kawalerkę w cichej części Powiśla. 30m2 - przedpokój, pokój z balkonem, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia widna). Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

588 250 zł905 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 905 m2 w Grodzisku Mazowieckim Wymiary działki: 16,5m x 54,5m Media: prąd, woda, gaz w drodze przy działce Brak Planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 594 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1594m2. Położona w miejscowości Boniewo, gmina Fajsławice. Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania symbolami: mn, u - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,60 m² 10 305,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie 42,60 m w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł148 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w centrum Świdwina Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 148 m2, zlokalizowany w Świdwinie. Nieruchomość składa się z 9 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 900 zł94,60 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż do - 1/2 bliźniaka 94 m2 na działce ok. 500 m2 w Osowcu k. Grodziska Maz. Marzysz o domu z ogrodem blisko natury, ale z dobrym dojazdem do Warszawy? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

562 500 zł37,50 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy lokal usługowy w centrum Piastowa zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony lokal użytkowy, który łączy świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 500 zł37,15 m² 11 236,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim blisko Gdańska. Jest to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o doskonałej lokalizacji gm. Glinojeck, pow. ciechanowski, dojazd z/do Warszawy trasą S7 Warszawa-Gdańsk doskonała oferta sprzedaży nieruchomości do zamieszkana,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 024 m² 148,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w świetnej lokalizacji bezpośrednio przy drodze krajowej nr 79. Ogromny potencjał na obiekt usługowo/handlowy ze względu na świetną ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1700 m2 położona przed obwodnicą Lublina, w miejscowości Płouszowice-Kolonia (gm. Jastków). Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł104 m² 3 173,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: funkcjonalny budynek usługowo-produkcyjny (104 m ) na ogrodzonej działce Szukasz optymalnej przestrzeni do rozwoju swojej firmy? Zależy Ci na gotowym zapleczu, dogodnym dojeździe.

Szczegóły ogłoszenia

79 200 zł1 056 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W kustrzycach - twoje miejsce na spokojne życie Gmina Sędziejowice | 1056 m | Media | Atrakcyjna lokalizacja | Spokój i natura Marzysz o budowie domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,82 m² 13 194,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55,90 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Mały Domek polecaja na sprzedaż mieszkanie w Kowarach widok na Śnieżkę! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku na 5. piętrze, położone w spokojnej,zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 717 m² 288,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży komfortowy dom rekreacyjny położony na peryferiach Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rewelacyjna działka nad jeziorem! Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 7000.

Szczegóły ogłoszenia

500 599 zł2 677 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 2.677 m2, położona w Przyłękach przy ulicy Podjazd. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 245/4. Wydane warunki zabudowy na 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 706 002 zł100,91 m² 26 815,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 867 m² 1 339,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, parterowy budynek biurowo-usługowy o pow. zabudowy ok 620 mkw posadowiony na działce o pow. 19 arów (działka w użytkowaniu wieczystym -opłata roczna 3 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

1 249 000 zł206 m² 6 063,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w osieku 206 m 2 z piękną działką. Nieruchomość położona wśród bujnej zieleni na osiedlu domów jednorodzinnych w Osieku w doskonałej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:923 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Łukowo (starorzecze rzeki Bug) w Starosielu! To uroczy domek letniskowy na dużej, ogrodzonej drewnianym płotem działce, idealny na relaks i wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł34 500 m² 10,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*Działka rolna w Lubejkach * Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 3,45 ha, położonej na terenie województwa podlaskiego, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 400 m² 127,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana 14 ar nowodworze! Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 14 ar, położonej w miejscowości Nowodworze. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł42,69 m² 11 946,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących spokój i komfort, a jednocześnie chcących mieć pełną infrastrukturę w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł244,06 m² 4 302,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Dom typu "rezydencja" położony przy lesie na Os. Lotnisko w Stargardzie. Obiekt wolnostojący, położony na działce o pow. 2801 m.kw. Budynek wybudowany w 1997 r. Dom ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na 6. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł2 997 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia działka usługowo-produkcyjna Do wynajęcia oferuję działkę usługowo-przemysłową o pow. 2997m2 z udziałem w drodze dojazdowej. P,u - teren zakładów produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. Dom wybudowany w roku 2006 roku, z garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 180 zł39,05 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 2 ustawne pokoje balkon miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł73,70 m² 9 430,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyjne Lokalizacja: poznań, piątkowo os. Stefana Batorego Powierzchnia: 73,7 m Liczba pokoi: 6 (niezależne) Piętro: 4/4 (niski blok z 1989r.) Funkcjonalne.