Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 155 000 zł67 m² 17 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Krańcowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł32,30 m² 10 804,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek vat,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 922 zł58 m² 9 929,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na dynamicznie rozwijającym się osiedlu zaledwie 10 minut do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz wsb Merito Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, starówki oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 200 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wesoła 42ar gm. Nozdrzec Tylko u nas Oferta na wyłączność Województwo Podkarpackie Powiat Brzozowski Gmina Nozdrzec Miejscowość Wesoła Oznaczenie użytku RIVa Media -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 452 zł83,81 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł354 m² 3 926,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować niezwykłą nieruchomość na mapie Grodziska Mazowieckiego lokalizacja Dom położony jest w Grodzisku Mazowieckim - to bardzo popularna miejscowość, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł39,88 m² 11 910,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się pkp Milanówek oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[finanse] + Czynsz bazowy: 1 300 pln netto / 1 stanowisko pracy / 1 miesiąc. [dostępne powierzchnie] + Biuro 2-osobowe + Biuro 3-osobowe + Biuro 4-osobowe + Biuro 5-osobowe + Moduł 22-osobowy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania obiekt wielofunkcyjny: wypoczynek, rehabilitacja, edukacja. Nieruchomość posiada następujące wpisy i zezwolenia: wpis do rejestru obiektów noclegowych Wpis do rejestru Ośrodków,.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 062 zł63,40 m² 32 461,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 63 m | 2 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Kordiana w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł99 m² 7 020,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację. Lokalizacja domu jest idealna dla osób szukających miejsc do prowadzenia inwestycji, jednocześnie zachowując spokój i prywatność. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł93 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomośc i oferuję działkę rolną o powierzchni 9,34 ha położoną w miejscowości Kominki gmina Kolna powiat Olsztyński. Działka w jednym rozłogu , klasy ziemi: III, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł64,91 m² 6 301,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na I piętrze budynku + balkon z pięknym zachodem słońca i poddasze strychowe do wyłącznego korzystania - Osiedle mieszkania za parkiem - Namysłów, ul. Lema Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m2 w Cigacicach koło Sulechowa. Działka zlokalizowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 515 m² 91,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- działka budowlana w miejscowości Jeleśnia, w spokojnym miejscu w otoczeniu łąk i gór Beskidu Żywieckiego, 12 km od granicy ze Słowacją - Nieruchomość o świetnych.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 911 m² 196,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zofiówka o łącznej powierzchni 1911 m2 składająca się z dwóch działek ewidencyjnych nr 68/15.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł928 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzone miejsce pod Twój dom - oto działka o świetnych parametrach w Czarnej Sędziszowskiej ponad 9 ar. Szukasz działki budowlanej w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24,52 m² 11 419,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Roczynach, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu granicy Andrychowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, a w jej sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us 798*448*397 Do wynajęcia mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Próchnika w zrewitalizowanej kamienicy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 032 m² 32,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż; atrakcyjna malowniczo położona na wzniesieniu działka w miejscowości Łazieniec w pobliżu Aleksandrowa Kuj. Działka w prostokącie w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł899 m² 300,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w urokliwej miejscowości Zbrosławice. Działka o powierzchni 899 m (dodatkowo płatny udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 094 600 zł71,61 m² 29 250,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż apartament z tarasem na dachu w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy Parku Szczytnickim. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł147 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 078 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom z dużym potencjałem, położony na przestronnej działce o powierzchni 1108 m . Nieruchomość wymaga remontu.Dom znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

36,04 zł/m²222 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowy - rędziny k. Częstochowy ? Lokalizacja: rędziny, blisko Częstochowy, przy drodze przelotowej Częstochowa - Radomsko Otoczenie osiedla mieszkaniowego z ok. 2000.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł79 483 m² 3,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna i las na sprzedaż.Oferujemy do sprzedaży 2 działki gruntu w miejscowości Prusinowo, gm. Łobez, woj. zachodniopomorskie o łącznej powierzchni niespełna 8 ha.W skład.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   Przedstawiam Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, położoną w spokojnej okolicy, na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63,53 m² 8 499,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 z ogródkiem ok. 60m2 w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Budziwój w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

112 860 zł1 026 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na wymarzony dom. Działki budowlane od 1008m do 1639m Nowogród, ul. Sosnowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Nowogród przy ul. Sosnowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł10 373 m² 192,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka w Sobocisku, gm. Oława, pow. 10.373 m2, media przy działce. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,30 m² 7 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na 1. piętrze w kamienicy na poznańskim Łazarzu, przy ul. Kanałowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez czynszu! 30 m blisko centrum - Lwowska, rzeszów home profi Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł27,98 m² 16 011,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł3 345 m² 508,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowana niezabudowana znajdująca się w Stargardzie Szczecińskim w centrum osiedla mieszkaniowego. Na tym terenie działka nie jest objęta planem zagospod. przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł11 133 m² 53,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty sprzedaży są 2 działki o łącznej powierzchni 1,11 ha., położone na terenie Gorzowa Wlkp., w rejonie ul. Łagodzińskiej/ Karnin. Dojazd drogą publiczną. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 398 m² 42,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1398 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/6, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 300 m , zajmujący całe trzecie piętro w zadbanej kamienicy w której znajdują się tylko lokale użytkowe (brak mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,85 m² 5 314,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na dogodnym drugim piętrze, w niskiej zabudowie bloków przy ul.Kusocińskiego. Mieszkanie o fantastycznym układzie, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł84,29 m² 6 964,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości gotowy dom W cenie mieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła , położony w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 111 m² 85,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu? osa nieruchomości zaprasza na prezentacje 2 działek o atrakcyjnym metrażu 1111 m2 i 1175 m2, położonych w miejscowości Zasutowo, 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł106 m² 7 066,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,00 m , położony na działce 316 m , w Rzeszowie przy ul. Sasanki.