Nieruchomości

239 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 000 zł112,50 m² 3 476,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:801 m²

Sprzedam parterowy domek, bez podpiwniczenia z poddaszem nieużytkowym w stanie surowym. Budynek mieszkalny jednorodzinny położony jest na działce 84/14 i 84/16 ( 801 m2) w Rożku.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²246 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę lokalu biurowo-usługowego w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi. Lokalizacja Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł51 m² 13 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na I piętrze, trzypiętrowego budynku z windą. Rozkład mieszkania bardzo komfortowy: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 760 zł35,72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²287 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia 271 m2 położona na parterze budynku biurowo-usługowego, która może być wykorzystywana zarówno na biuro, magazyn jak i cichą produkcję lub w innym dowolnym celu. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł99,09 m² 8 265,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 99,09m2 w miejscowości Laszczki, gmina Raszyn. Realizowany projekt domu - Dom w tunbergiach 2 (r2a). Powierzchnia działki do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia zaraz po zakupie, które nie wymaga wkładu W 5 minut zdobędziesz niezbędne informacje o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł95,12 m² 2 891,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości merkury oferuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32,49 m² 2 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal usługowy w Gliwicach - ul. Nasyp 2C - Wynajem z opcją wykupu! Szukasz miejsca idealnego na swój biznes? Oto nowy lokal usługowy o powierzchni 32,49 m , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Balin,małopolskie

50 000 zł3 422 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki rolne w Balinie, o powierzchniach: 1. 3422 m2 - cena 50 000 zł - w okolicy dk 79 i autostrady A4 (okolice wysypiska) Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł7 178 m² 1 003,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komercyjna działka pod stację paliw, fastfooda oraz usługi i handel Powierzchnia gruntu 7178m/kw. Działka przy drodze Wojewódzkiej 981 relacji Nowy Sącz - Krynica Zdrój. Przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

Budynek użytkowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

64 900 zł13,62 m² 4 765,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Garaż | 13,6 m | ul. Szlakowa, bydgoszcz Powierzchnia wg kw: 13,62 m / powierzchnia rzeczywista: 14,76 m Elektryczna brama garażowa Zadaszony wjazd komfort w każdą pogodę Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 670 zł32 m² 11 864,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²225,50 m² 12 403 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy/modułowy o powierzchni 225,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka, bardzo zadbane. Do wynajęcia 2- pokojowe, bardzo zadbane, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 47 m 2 , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 400 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą i bliźniaczą, ze starodrzewem, media: prąd, kanalizacja w drodze przy działce, wodociąg i gaz ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł295 m² 3 386,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Malowniczo położony obiekt. Rzeka biegnąca przez posiadłość, las. Budynek jest w remoncie. Każda z trzech kondygnacji nie jest w pełni wykończona. Dach pokryty nową blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł75,32 m² 6 040,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowane na Śródmieściu. Pełna własność z kw! Lokal jest w stanie do zamieszkania. Na 75 m składa się: * salon * dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój z aneksem kuchennym w kameralnym domu na Pogodnie dla studentki lub pracującej kobiety. Łazienka z kabiną prysznicową wspólna z jeszcze jednym pokojem. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł135 m² 5 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Dwa domy w jednej cenie prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Domy mieszczą się miejscowości Łysiec gmina Starcza Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł3 004 m² 59,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka O powierzchni 3004 m2 położona na granicy dywit i różnowa** W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna** doskonała lokalizacja** piękny krajobraz**.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 600 zł58,34 m² 15 385,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2. pokojowego mieszkania na warszawskim Gocławiu. Park Skandynawia V to ostatni etap cieszącego się.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł370 m² 11 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 697 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej posiadłości położonej w malowniczych Jakubowicach, zaledwie 3 km od Proszowic i około.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł8 310 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Wały, gmina Nidzica, powiat nidzicki, na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł82 m² 3 402,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 395 m²

Lokalizacja nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowany w miejscowości Mława przy ulicy Granicznej 11.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do sprzedaży lub do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Na osiedle wjeżdża się przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł55 m² 19 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem | Wielicka Garden | Kraków Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem 115 m w prestiżowej inwestycji Wielicka Garden. - parter z tarasem (30.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł439 m² 22 779,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Konstancina-Jeziorny, ta nowoczesna rezydencja w stylu minimalistycznego Bauhausu to idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 500 zł2 398 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo-budowana o powierzchni 2398m2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na : Przeznaczenie podstawowe: a) tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; b).

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe , klimatyzowane mieszkanie w nowym budownictwie z 2016 roku z garażem ( w cenie najmu ) zlokalizowane przy ul. Obrzeźnej. Dwa pokoje, w tym kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 773 zł51,93 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,93 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na Bartodziejach położoną w bliskim sąsiedztwie Balatonu. Nowe osiedle ceramika - mieszkania oraz lokale usługowe. Nowe mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

175 999 zł25,70 m² 6 848,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia ok 26M: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Czynsz - 250 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko uczelnia - do centrum 10 minut spacerem Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł76,44 m² 10 321,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort życia ma znaczenie! apartament pod klucz! Z dwoma dużymi balkonami W wysokim standardzie! nie płacisz podatku pcc! kameralny 4-mieszkaniowy apartamentowiec! pachnący nowością - super.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny- bytom Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 180 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji Bytomia - dzielnicy Stroszek Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,11 m² 12 502,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Gromskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,11 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 3- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 532 m² 1 305,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Piotrkowie Trybunalskim. Działka o powierzchni 1532m2 w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 525 zł27,48 m² 9 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni 27,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł50,31 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 50,31 M - rzeszów | ul. Zygmuntowska | zamknięty darmowy parking | parter Wyłącznie w ofercie biura homfi, na wynajem 3 pokojowe mieszkanie usytuowane.