Nieruchomości

238 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 000 zł500 m² 458 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Lubin, ul. Spacerowa (obręb 2) Sprzedaż przez firmę (faktura vat) Działki sprzedawane są przez firmę - kupujący otrzymuje fakturę vat. Lokalizacja: lubin, ul. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 249 m² 76,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka z dostępem do rzeki w Czaplinie idealna pod zabudowę! Oferujemy działkę w malowniczej miejscowości Czaplino, tuż obok Niewodnicy Kościelnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł60 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o trzech pokojach, znajdującego się w kamienicy, która przeszła kompleksowy remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł54,60 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 626 m² 122,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lulkowie, gmina Łysomice, powiat toruński, działka 1626m2, wydane Warunki Zabudowy, oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości! Nie szukaj dalej! Szukasz działki.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz czegoś wyjątkowego? Wnętrza nowoczesnego z dużą otwartą przestrzenią ? Gotowego do zamieszkania i urządzonego że zapiera dech. zapraszam. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł32 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Romanowicza 1 w dzielnicy zabłocie. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca mieszkanie o powierzchni 32m2, znajdujące się na 5 piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł66,61 m² 9 983,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do dzielnicy Jasień, idealnej dla osób szukających balansu między bliskością natury i miejską infrastrukturą. Doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem do Obwodnicy, do trasy wz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł106,30 m² 4 694,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez podatku pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł5 002 m² 859,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 5002m2. Działka o wymiarach 131m x 38m. Aktualny Miesjcowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - podstawowa zabudowa usług, rzemiosła - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²31 m² 1 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny w Brennej gotowy pod Twoją firmę. Prezentujemy 3-kondygnacyjny budynek zlokalizowany przy głównej drodze dojazdowej do Brennej, zaledwie ok. 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,80 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję bardzo ładną , komfortową kawalerkę położoną w spokojnym miejscu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy komfort życia z możliwością prowadzenia działalności? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać wygodnie i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł105 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zakupu. Klimatyczny segment w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego na zamkniętym osiedlu. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z wyjściem do ogrodu - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł293 m² 1 979,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:516 m²

Tarnów Piaskówka, ul. Legionów dom 293 m na działce 516 m Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 293 m , położony w prestiżowej dzielnicy Piaskówka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała - ścisłe centrum Lokal magazynowy po generalnym remoncie Proponuje do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 80m 2 położony na parterze pawilonu z przeznaczeniem na magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,30 m² 7 704,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piętro 2 Tarnów, ul. Parkowa. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 871 m² 1 057,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wieleń-gmina Przemęt-działka 1871m2. Czy marzysz o porannej kawie z widokiem na wodę? O ciszy wśród drzew? O codzienności w klimacie wiecznych wakacji? Jeśli tak to mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 008 m² 124,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1008 m - cisza, prywatność - III linia zabudowy Idealna działka pod budowę domu ustawna, spokojnie położona i z pełnym potencjałem aranżacyjnym. Świetne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 749 000 zł124 m² 14 104,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 124m2, położona na działce o powierzchni 1741m2 w Rewalu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł5 822 m² 99,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 58 a, położona w miejscowości Nowosielec, powiat niżański, województwo podkarpackie. Działka znajduje się w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

704 250 zł1 565 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żórawina | 3 działki budowlane | mpzp | pełne media | szybki dojazd do Wrocławia Oferta na wyłączność w M2 Nieruchomości Na sprzedaż trzy ustawne działki budowlane w Żórawinie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 600 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje: działkę budowlano-rolna o powierzchni 3610 m kw. w miejscowości Olszowice gm. Świątniki Górne. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego obręb 005.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł175 m² 13 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

! oferta dostępna wyłacznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 250 m² 952 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka | Wilanów Powsin | 1250 m | prostokąt | media | Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinny dwulokalowy | Istnieje możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek, każda o powierzchni.