Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Powstańców Śląskich, w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części Wrocławia Krzykach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł171,08 m² 3 331,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Podgórze w Starachowicach. Nieruchomość usytuowana jest niedaleko drogi krajowej nr42 oraz drogi wojewódzkiej nr 744, w pobliżu m.in. sklep.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł91,49 m² 7 651,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Do sprzedania dom z bardzo ładnym widokiem, tarasem, ogródkiem i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 34 m2, położone na I piętrze w Olsztynie przy Piłsudskiego za Michelinem. Budynek Przed budynkiem miejsca parkingowe. Blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł49,50 m² 7 171,72 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie z osobną kuchnią w Katowicach przy ul. Ułańskiej. Najważniejsze atuty: -dwa niezależne pokoje -osobna, jasna kuchnia -duży balkon - idealny do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130,10 m² 6 840,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy, parterowy dom jednorodzinny położony w Dzikowie na pięknej działce o powierzchni 1100 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 295 m² 177,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1295 m2 w Bielsku-Białej przy ulicy Wysłouchów. Jest ona połączeniem dobrego dojazdu do centrum, regularnego kształtu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

699 000 zł115,30 m² 6 062,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam dom 115,33m2 w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Prądki k. Bydgoszczy. Domy powstają w malowniczej okolicy zaledwie 2 minuty pieszo od lasu i jeziora. Do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł6 468 m² 193,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia dwie działki pod inwestycję o łącznej powierzchni 6468 m2 w okolicach Mszczonowa. - pierwsza o powierzchni 1867 m2 - druga o powierzchni 4601 m2 Działki graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł195 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom Z ogródkiem | 4 sypialnie I 2 łazienki I gabinet I taras I balkon | garaż | działka 595 m I dla rodziny kameralna okolica I 12 minut do centrum I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł697 m² 1 133,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 [m]. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł47 700 m² 207,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Darłowo w odległości 150 metrów od Mariny. Powierzchnia działki 4,77ha. Pum 25 000. Potencjalny zysk 120 mln. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | Borkowo, ul. Żeglarska | od zaraz Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł59 m² 8 237,29 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 59m2, centrum Szczecina, ul. Jagiellońska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 59 m2, położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł142,96 m² 4 896,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 851 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Moszczenicy przy ul. Wolborskiej olbrzymi potencjał na działce 5851 m . Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

38,70 zł/m²230 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal na Staromieściu przestrzeń, prestiż i funkcjonalność w jednym miejscu Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni, która podkreśli profesjonalizm Twojej firmy? Ten nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,70 m² 9 447,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,7 m położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

988 800 zł243,21 m² 4 065,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 129 m²

Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości, która może stać się Twoją bramą do sukcesu biznesowego! Nieruchomość położona w Rurzycy, zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 241 m² 178,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja działka marzeń nad jeziorem! Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka o powierzchni 3241 m , położona w jednym z najpiękniejszych zakątków regionu na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł878 m² 175,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 878 m2. 1,5 km w linii prostej do jeziora Jamno i 6,3 km na pieszo do Mielna. Jest to działka z wszystkimi mediami. w trakcie procedury otrzymania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,04 m² 8 322,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka z trwającą umową najmu Lokalizacja: centrum Leszna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,04 m , zlokalizowana w samym sercu Leszna. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł119,20 m² 8 372,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa cena - oferta ograniczona czasowo Apartament na sprzedaż Nowa Dąbrowa / ul. Graniczna, dąbrowa Górnicza Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 119,2 m , zlokalizowany na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

14,44 zł/m²609,53 m² 8 802 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Dworcowa 3, leszno Powierzchnia uż.: 609,53 m2 Liczba pomieszczeń: 23 Grunt: dz. ewid. nr 1/11 i 2 o pow. 1 670 m Cena: od 14,44pln/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 100 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Many, gmina Tarczyn, powiat piaseczyński. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

77 220 zł572 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marysin gmina wiejska Żagań, na sprzedaż dwie działki objęte warunkami zabudowy dla budynków jednorodzinnych z infrastruktura. Cena 135zł/m2 ,do negocjacji. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 310 zł55 m² 13 514,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł220 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Pragnę przedstawić Państwu dom wolnostojący na bardzo przestronnej i zagospodarowanej działce w Kiekrzu. Dodatkowym atutem jest dostępność budynków gospodarczych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł57,65 m² 12 055,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena zgodna z ofertą Dewelopera Koniecznie zapytaj o cenę! Klient nie płaci prowizji do biura! Brak podatku pcc - mieszkanie deweloperskie rs Real Estate Szczecin ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania piękna działka we wsi Skorzynice z dala od miejskiego zgiełku z widokiem na las Blisko lasu i natury. Możliwość budowy domu jednorodzinnego. W otoczeniu nielicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł84,56 m² 9 105,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| oferta 0% prowizji | Brak podatku pcc | lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Wieliczce przy ul. Pasternik, na końcu spokojnej, osiedlowej ulicy, co zapewnia ciszę, kameralną atmosferę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , położona na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy z 1936 roku przy ul. Dolnej 30a - w sercu warszawskiego Mokotowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł10 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 10000 m2 w przemysłowej części Dąbia w Szczecinie, w niewielkiej odległości od dworca Dąbie. Teren jest utwardzony, (częściowo asfalt, pozostałe żwir) uzbrojony.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Murowana hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 3000 m2, w kształcie litery U, znajdująca się przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Idealny dojazd drogą asfaltową dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł40,86 m² 11 478,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje klimatyzacja os. Ogrody łukasiewicza Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł888 m² 251,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 888 m , do wydzielenia z większego obszaru. Możliwy jest także zakup działki o pow. 1774 m2 w cenie 435 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł784 m² 3 309,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej - Rokitki, powiat tczewski, woj. pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna w miejscowości Rokitki, w powiecie tczewskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 900 m² 31,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.900 m - Sarbia, gm. Czarnków, woj. wielkopolskie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.900 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł76 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 064 m²

Czy marzysz o miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą rzeczą, jaką widzisz po przebudzeniu, jest szczyt górskiej zieleni? Ta wyjątkowa posiadłość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

012mw N. Sącz ul. Lwowska, 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem! 58 m2, parter, miejsce postojowe. Cena: 2700 zł Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 462 zł52,19 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł48,43 m² 11 976,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2, o funkcjonalnym i bardzo ciekawym układzie, które zachwyca przestrzenią oraz możliwościami aranżacyjnymi. Lokal został.