Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

592 440 zł14 811 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, rozległa działka w malowniczej miejscowości Kowiesy, gmina Kowiesy, województwo łódzkie. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 14 811 m to idealna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł621 m² 4 822,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 490 m²

Sprzedający pokrywa całość kosztów pośrednictwa. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o charakterze rezydencjonalnym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 535 zł36,50 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,59 m² 8 674,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, idealnego zarówno dla rodzin jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł779,29 m² 3 464,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w Andrychowie z dużym ogrodem. Dom został zbudowany w 1997r. na działce o powierzchni 25,03 ar. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 779 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 183 zł37,13 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Parterowe mieszkanie o powierzchni 37,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

477 620 zł4 342 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4342 m2, zlokalizowana w dzielnicy Łazy w Starachowicach. Działka niezabudowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach (w przybliżeniu):.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150,03 m² 3 199,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom Dwulokalowy w stanie surowym zamkniętym, istnieje możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Dom o pow. użytkowej 145,36 m2 usytuowany w Solcu Kujawskim. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł805 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w najładniejszej , klimatycznej, zalesionej części Bemowa. Historyczne osiedle Boernerowo. Sąsiedztwo lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze, znakomite warunki do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł77,45 m² 6 120,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie (77,45) na pierwszym piętrze w niskiej kameralnej zabudowie przy ulicy Spichlerzowej. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 77,45m2 - piętro 1/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł624,67 m² 11 990,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:20 765 m²

Na sprzedaż luksusowa rezydencja o powierzchni użytkowej 450 m , położona w miejscowości Warkały - zaledwie 4 km od Olsztyna. Posiadłość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

68 750 zł1 250 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż gm. Gołańcz, laskownica wielka Przedmiotem oferty są dwie działki o pow. 125 0m 2 każda położone w miejscowości Laskownica Wielka gm. Gołańcz. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł25 m² 1 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w Pile o powierzchni 25 m2, z możliwością kontynuowania obecnej działalności, funkcjonujący jako bar. Świetna lokalizacja w centrum osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,80 m² 14 688,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do Wejścia! Nowoczesne 3 Pokoje (57,8 m ) z dwoma Ogródkami! | Ul. Wielicka, kraków Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,30 m² 19 137,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z prywatnym ogrodem, klimatyzacją i wysokimi sufitami Zielona Polana | Czerwone Maki | Shell | uj homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkową kawalerkę z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł98,50 m² 12 182,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,5 m2 we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki na osiedlu Wojszyce. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszej i drugiej kondygnacji 3.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje i jest do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł95,40 m² 19 916,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 27, warszawa - Wola - Odolany Przystanek autobusowy - 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 554 zł63,57 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w I Etapie inwestycji w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł104 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Reprezentacyjny apartament w przedwojennej kamienicy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyrafinowany apartament o powierzchni 103,74 m , usytuowany w zabytkowej kamienicy z lat 20. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł186,90 m² 4 681,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Nowa niższa cena! Dom w spokojnej okolicy na Zatorzu w Lesznie - Karola Szymanowskiego Oferujemy na sprzedaż 6-cio pokojowy, ocieplony dom leżący na działce o powierzchni 672 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86,30 m² 10 417,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie - Wiszące Ogrody Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie na osiedlu Wiszące Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł165,60 m² 3 925,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Przedstawiam wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w Głogówku! Atrakcyjna kamienica mieszkalna na sprzedaż, zlokalizowana przy ulicy Piastowskiej, to idealne miejsce dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł180 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Nowoczesny bliźniak w Rudniku | przestrzeń, spokój i szybki dojazd do Lublina Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, połączony wyłącznie garażami, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł63,11 m² 13 769,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,13 m + 1 miejsce garażowe w bryle budynku i 1 miejsce na podjeździe, położone w Ożarowie.

Szczegóły ogłoszenia

26,47 zł/m²170 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia pod mniejszą hurtownię, magazyn lub usługi. Dzielnica Okole - blisko centrum miasta. Własny parking dla klientów i samochodów dostawczych. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne w pełni rozkładowe i przytulne mieszkanie 45 m2 Dwa pokoje na Teofilowie - ul. Rojna 6 Lokal składa się z: - przedpokoju z dużą, praktyczną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł426,96 m² 7 003 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Na sprzedaż: funkcjonująca Hala Targowa w Lubieszynie Wysokie Dochody i Doskonała Lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali targowej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej okolicy Starachowic, przy ul. Wiosennej. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli szukasz spokojnej i urokliwej działki, w otulinie lasu, pod budowę domu to jest to idealna Alternatywa dla Ciebie! lokazlizacja: skotniki gmina.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł109 m² 3 853,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w Skierniewicach o powierzchni 109 m , w cenie 420 000 pln, co daje 3 853 pln za m . Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji od kupującegobez podatku pccdomy odebrane Pompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN. Regularna cena 985.000 PLN. Marzysz o własnym domu na łonie natury,.

Szczegóły ogłoszenia

12 160 zł760 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 760 mkw Wysokość około 4,5m Duza brama wysokości 3,5 m Posadzka betonowa równa. Przed magazynem plac składowy i parkingowy. Biura : nie ma na hali powierzchni biurowej, właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł485,50 m² 4 943,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 423 m²

Kluczowe atuty Powierzchnia użytkowa łącznie 485,5 m 189 m część mieszkalna + biurowa (patrz niżej) 296,5 m wysoka hala z dużymi bramami (bez problemu wjeżdża bus) Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

103 000 zł15,50 m² 6 645,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Północ Nieruchomości Ełk przedstawia na sprzedaż garaż pod budynkiem przy ulicy Tuwima 14 w Ełku. Położenie budynku w środkowej części osiedla, umożliwiająca łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł460 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł2 550 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż, znajdującą się w miejscowości Brynica. Działka: - teren o kształcie regularnym, zbliżonym do rombu, - powierzchnia - 25,53.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł154 m² 13 311,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Wyjątkowa nieruchomość w środku Parku Krajobrazowego. Kameralne osiedle domów wolnostojących w otoczeniu jezior, lasów i pól Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego projektu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący